اپل کارت | رونمایی اپل از کارت اعتباری خود | Apple Card

2 سال پیش
اپل کارت

کارت اعتباری اپل

اپل کارت ، سرویس جدیدی است که اپل در یکی از کنفرانس های خود رونمایی کرد. اپل هدف از طراحی این سیستم را کاهش نرخ بهره وری و راحتی کاربران تعبیه کرده است. از دیگر ویژگی ها آن می توان به سفارش غذا، خرید های عمومی و… اشاره کرد. اپل کارت همچنین از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و شما می توانید خرید های خود را با خیال راحت انجام دهید.

به دلیل امنیت بالای Apple Card، حتی خود اپل هم نمی داند که چه چیزی خریده اید و یا به چه میزان خرید کرده اید و این اطلاعات روی سیستم خودتان ذخیره می شود. در ادامه اپل اعلام کرده است با این سرویس، دیگر جریمه ای بابت دیرکرد ها پرداخت نخواهید کرد و همچنین از هزینه های بیش از حد و غیر مجاز این سیستم جلوگیری می کند. شما زمانی که با Apple Card محصولات خود اپل را خرید می کنید، بین یک تا سه درصد هزینه را به کاربران باز می گرداند. هدف اپل از این کار، افزایش سهم کاربران خود نیز در نظر گرفته است. همچنین می توانید اطلاعات بیشتر از Apple Card را از اینجا مشاهده نمایید. اما نظر شما در مورد اپل کارت چیه؟

همچنین بخوانید، ios 12 -تغییرات و فوائد آن

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه