ios 12 اپل آپلود شد-تغییرات و فوائد آن

ios 12

شرکت اپل ios 12 را با بسیاری قابلیت های جدید و متنوع معرفی کرد.وی اعلام کرد که تمام دستگاه های سال ۲۰۱۳ به بعد بطور رایگان می توانند دسترسی پیدا کنند . ارتقا در عملکرد نرم افزارها همه ی توجه این سیستم عامل جدید است.  با جفت هیچ همراه باشید تا به بررسی قابلیت های جدید و تغییرات این سیستم عامل بپردازیم.

ios 12

تغییرات سیستم عامل ios 12

Apple News ، Stocks و رکورد صدا بروز رسانی شدند. این دو نرم افزار مجلل و شیک تر در دسترس قرار گرفتند.اپلیکیشن جدید Measure  یک ایده بسیار جالب است. این نرم افزار جالب  با کمک دوربین گوشی به راحتی اجسام را اندازه گیری می کند.

Animoji  که مختص آیفون X  است هم توسعه یافت.در ios 12 انیموجی ها قابلیت بسیار بالاتری را ارائه می دهند و شما در استیکرها تمام ظرافت و حتی حرکات صورتتان را می توانید حس کنید . ویدئو با  Memoji  بسیار هیجان انگیز است. بصورت گروهی و تا ۳۲ نفرهمزمان و با هرکدام با هر استیکری که شما دوست دارید می توانید مکالمه کنید.

ios 12

ویژگی های اندروید ۹ پای

یکی دیگر از امکانات ios 12 اپل بازخورد نموداریست که نمایشی از اینکه در چه ساعتی و در چه زمانی به چه برنامه هایی دسترسی داشته اید یا اینکه از چه نرم افزاری بیشتر لذت بردید. این خبر خوبی برای خانواده هایی است که نگران عملکرد فرزندانشان با دنیای تکنولوژی هستند و می توانند نمودار را به راحتی با خود به اشتراک بگذارند و نگرانی خود را کاهش دهند .

یکدیگر از قابلیت ها سرچ کلی است که به شما این اجازه را می دهد که هر چیزی مانند عکس ها ، متن ها ، فیلم ها و… را به سرعت پیدا کنید . این قابلیت در آپدیت جدید سیتم عامل اندروید نیز قابل مشاهده می باشد .

ios 12

می توانید در اینجا به تمام قابلیت های سیستم عامل جدید اپل از زبان خود این شرکت بپردازید . به گفته ی اپل این سیستم عامل تا ۲ برابر سرعت بیشتر را در اختیار شما می گذارد .

 نظر شما چیست؟

0
نویسنده مطلب زهرا ملک زرقانی

بدون دیدگاه