بررسی بازی Apex legends

5 سال پیش
Apex legends

یک بازی در سبک بتل رویال، بازی apex legend یک بازی اکشن که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. در واقع سال ۲۰۱۸ رو می توان سال بتل رویال نامید. این بازی که خیلی مورد استقبال قرار گرفته است و همانند فورتنایت رایگان است که می تواند یکی از دلایل پرطرفدار بودنش، همین مورد باشد و توانست در مدت کوتاهی ده الی بیست میلیون یوزر جذب کند.

Apex legends

 Apex legends یک بازی آنلاین

چون در این بازی، نسخه اوریجن روی کامپیوتر منتشر شد، یکسری مشکلاتی این نسخه از بازی دارد که خود گیمر ها در جریان هستند. البته الان پرطرف دار ترین بازی در سبک بتل رویال، فورتنایت است. اما این بازی با توجه به شروعی که داشت در همین مدت زمان کوتاه، apex خیلی زود توانست کاربر جذب نماید و به عنوان یک رقیب فورتنایت شناخته می شود. من حتی از لحاظ کیفی می تونم بگم که این بازی بهتر از فورتنایت است.

apex-legends-

تفاوت اصلی apex با بازی های دیگه در این سبک می تواند این باشد که حتما باید با تیم های سه نفری بازی کنید و تنهایی نمی توانید بازی کنید. خب این تعداد نامتعارف، سه نفره است که بازی های دیگه مشابه این بازی چهار نفره است. در این بازی، سلاح های مختلفی وجود دارد که می توانید سلاح مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.

Apex legends

کاراکتر بازی Apex

بخش فروشگاهی هم وجود دارد که می توانید پرداخت های درون برنامه ای داشته باشید. در این بازی شخصیت هایی وجود دارد که هر کدام از این شخصیت ها، یکسری قابلیت ها و توانایی های منحصر به فردی دارند. در اول بازی هر نفر باید یک دونه قهرمان انتخاب کند و نمی تواند کاراکتر مشابه انتخاب نماید.

apex-legends-

این بازی فقط آنلاین است و روی کامپیوتر و کنسول های بازی عرضه شده است. شما در ابتدای بازی وارد یک نقشه می شوید، یک سفینه ای وجود دارد که از آن به پایین می پرید، هدف این است که ما تیم آخری باشیم که باقی می ماند. این بازی یک سیستم جدید دارد و آن چیزی به نام پینگ کردن دارد و با کمک اون می توانید بدون اینکه حتی نیاز باشد با بقیه اعضای تیمتان صحبت کنید، اطلاعات لازم را به آنها برسانید.

بازی با موس و کیبورد

بازی های بتل رویال بهترین حالتش این است که با کیبورد و موس آن را بازی کنید و بازی با کنترلر کمی سخت تر است. یک ویژگی خوبی که این بازی دارد این است که اگر شما مردید، برای سایر اعضای تیمتان هنوز امید است و اون یک نفره باقی مونده، می تواند به آنجا برود و افراد خود را که مرده اند، مجدد به بازی باز گرداند. این یک ویژگی جدیدی است که در بازی های مشابه وجود ندارد.

apex-legends-

گرافیک بازی

این بازی، در یک دنیای تخیلی است. گرافیک بازی هم بسیار فوق العاده است که عملکرد بازی از این لحاظ بسیار خوب است و مشکل خاصی ندارد. فقط اینکه یکم روی سیستم های متوسط، افت فریم داریم. یک ویژگی جدید این بازی، این است که اگر شما یک زره سطح دو بردارید در نتیجه شما نمی توانید زره های سطح یک که بر روی زمین افتاده است را بردارید و خود بازی به شما می گوید که شما دارید اشتباه می کنید.

apex-legends-

اگر شما یک دوربین بردارید، به صورت خودکار دوربین روی سلاح شما ست می شود و دیگر نیازی ندارید که شما به منو بازی بروید و آن را تنظیم کنید. در واقع با این کار سازنده بازی خواسته که بازی رو برای کاربران راحت تر کند.

پرواز کنید

یکی از قسمت های دیگه بازی، این است شما تا جایی که می توانید تجهیزات خودتان را کامل کنید تا بتوانید به خوبی با دشمنان خود مقابله کنید. یکسری بالون در نقشه وجود دارد و رمانی که از دایره دور می شوید، می توانید از این بالون ها به بالا بروید و پرواز کنید. حالا به جز این بالون ها، شما از هر جایی به زمین بیوفتید هیچ اتفاقی برای کاراکتر شما نمی افتد.

Apex legends

مپ بازی کمی کوچک تر از بازی های مشابه است به دلیل این که تعداد بازیکنان در آن کمتر است ولی  طراحی مپ و نقشه بسیار جذاب است. آنقدر طراحی خود نقشه خوب است که احساس کوچک بودن را حس نمی کنید. یک جای نقشه جنگلی، یک جای دیگه صخره است، و دسترسی نقشه هم آنقدر آسان نیست و این که در فضای کوچک تر امکان مبارزه بیشتر است. در کل می تونم بگم یکی از بهترین طراحی های نقشه رو این بازی دارد.

apex-legends-

دانلود بازی Apex legends

شما می توانید این بازی رو به صورت رایگان از اینجا دانلود نمایید.

خیلی ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. حتما این بازی رو نصب کنید و از آن لذت ببرید. اگر طرفدار بازی های اکشن و بتل رویال هستید قطعا می دونم که چقدر این بازی رو دوست دارید. اگر این بازی رو انجام ندادید به شما توصیه می کنم که حتما این بازی رو، بازی کنید.

Apex legends

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه