نقد و بررسی بازی Fortnite : بتل رویال رایگان اما پرطرفدار

2 سال پیش
Fortnite

Fortnite در تاریخ ۲۵ جولای در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این بازی از کمپانی معروف epic games که اغلب با بازی gears of war شناخته شده است. این بازی پرطرفدار یعنی Fortnite با عرضه ی مود battle royal توانست کاربران بیشماری را به خود اختصاص دهد، به طوری که تعداد بازیکنان این بازی روز به روز در حال افزوده شدن است و در حال حاضر بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر دارد.

  • بررسی نسخه: Fortnite Battle Royal
  • شرکت: epic games
  • پلتفرم ها: PlayStation 4, Android, Nintendo Switch, Xbox One, iOS
  • انتشار: سال ۲۰۱۷

داستان بازی Fortnite 

در یک روز بیش از ۹۸ درصد مردم جهان ناپدید می شوند و بقیه افراد هم آسمان را با ابر های غلیظی مشاهده کردند و موجودات که اغلب زامبی هستند به مردم حمله می کنند. در این حین بازمانده ها یاد گرفتند که چگونه سپر ضد طوفان بسازند. بازیکن فرمانده در یکی از خانه ها که از محوطه ضد طوفان بیرون می رود تا آذوقه برای دوستان و باز مانده ها جمع آوری کند. فرمانده به دنبال راهی می گردد که زمین را مثل روز اول کند و همه چیز به حالت اولیه خود باز گردند.
این بازی تعدادی مود دارد که standard edition به قیمت چهل دلار و گرانترین آنها در حالت Limited Edition می باشد که قیمت آن ۱۵۰ دلار است. فرق بین مود ها بین تعداد کاراکتر ها و اسلحه های آنها است که البته در مود battle royal هیچ کدام از این موارد به کار شما نمی آید.

Fortnite

Fortnite

در مود battle royal شما باید از یک شیلد که حالت بیس مانند دارد محافظت کنید که می توانید برای این کار در دور آن حفاظ بسازید یا برای دشمنان خود تله بگذارید که وقتی زامبی ها به شما حمله می کنند، بیس شما سالم بماند. battle royal بر خلاف سایر مود ها رایگان هست و برای همین هم کاربران زیادی را به خودش اختصاص داده است. در این بازی می توانید به صورت تنهایی یا دو نفره یا چهار نفره بازی کنید.

شما در ابتدای بازی در یک اتوبوس فضایی هستید که باید با چتر نجات به زمین فرود بیایید و اسلحه و تجهیزاتتان را بردارید و تا آخرین لحظه زنده بمانید و بتوانید برنده بازی شوید. برای این که بتوانید این بازی را زود تر به اتمام برسانید یک دایره سفید وجود دارد که باید در آن قرار داشته باشید. در این بازی کسی که در دایره بنفش رنگ نباشد از سلامتی آن کم می شود.

Fortnite

تفاوت های battle ground با Fortnite

اولین تفاوت بین این بازی که مهم ترین آن هم می باشد، گیم پلی بازی است که در Fortnite سریع تر و جذاب تر است. شما کافی است محیط بازی را تجربه کنید تا محیط شاد آن را ببینید. همچنین اسلحه های سنگین بازی به جالب شدن بازی بهتر کمک می کند. دومین فرق در ساخت و ساز و قدرت تخریب پذیری بازی است که شما می توانید هر چیزی که در داخل بازی است مثل سنگ، درخت و یا ساختمان را تخریب کنید و با مواد اولیه بتوانید با آن به ساخت و ساز بپردازید.

Fortnite

در همین زمینه بخوانید، نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2

فرق سوم  در برداشتن وسایل است که وسایل شخصی که کشته شده یا آن را می کشید. در Fortnite وقتی شما یک نفر را می کشید می توانید تمام اسلحه ها و وسایل او را بردارید. این بازی کلاینت خودش را دارد که epic games نام دارد. حجم battle royal در حدود ۸ گیگابایت است که می تواند با آمدن آپدیت های آن بیشتر شود

متاسفانه این کمپانی، کشور ایران را تحریم کرده و شما نمی توانید بدون vpn اکانت بسازید و بازی را دانلود نمایید. ولی بعد از لاگین کردن می توانید بدون فیلتر شکن این بازی جذاب و پرطرفدار را بازی کنید. کسانی که کنسول دارند، نیازی نیست نگران باشند و به راحتی می توانند بازی کنند.

Fortnite

آیا به نظر شما Fortnite بازی خوبی است؟
جواب این سوال بله است چرا که با وجود این همه محدودیت هایی که برای ایرانیان گذاشتند باز هم ارزش تست کردند را دارد این بازی با وجود این که گرافیک خوبی نداره ولی به دلیل این که بدون هزینه و مجانی می توانید بازی کنید و بازی هم در سطح نسبت بالایی قرار دارد به همین دلیل طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است.

Fortnite

اگر این بازی را گروهی با دوستانتان بازی کنید قطعا می تواند لذت بیشتری از بازی ببرید. با توجه به لیستی که گوگل  معرفی کرده است دو بازی Fortnite و Read Dead Redemption 2 بیشترین میزان جستجو را در میان بازی های ویدیویی داشتند. نظرات خودتان را در مورد این بازی با ما در میان بگذارید؟

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه