تتر را در چه زمانی و از کدام صرافی ایرانی بخریم؟

1 سال پیش
تتر

اگر قصد دارید در آینده ای نزدیک وارد دنیای ارز دیجیتال شوید و سرمایه خود را به یک ارز مطمئن مانند تتر TRC20 تبدیل کنید، لازم است قبل از خرید فوری تتر، از آینده این ارز و بهترین زمان معاملاتی آن در ایران آشنا شوید و سپس در یک صرافی با امنیت بالا، اقدام به خرید و فروش آنلاین کنید.

آنچه در ادامه می خوانیم:

 • ارز دیجیتال تتر در آینده چه قیمتی خواهد داشت؟
 • بررسی بهترین زمان برای خرید و فروش تتر در ایران.
 • ۴ ویژگی مهمی که باید صرافی خرید آنلاین تتر داشته باشد.
 • معرفی بهترین صرافی ایرانی برای خرید فوری تتر (خرید تتر TRC20 و ERC20).

تحلیل قیمت تتر و پیش‌بینی آینده آن

با توجه به هدفی که ارز دیجیتال تتر دنبال می کند (پایداری و ثبات)، همچنین به خاطر اینکه به عنوان یک پشتیبان برای نرخ تبادل ارز مورد استفاده قرار می گیرد، پیش بینی می شود قیمت آن به ندرت از ۱ دلار فاصله گیرد. در سال ۲۰۲۱، قیمت تتر USDT، نوسانات شدیدی را تجربه کرد.

در ماه may، قیمت تتر به بالاترین سطح خود یعنی ۱٫۱ دلار آمریکا رسید. شایان ذکر است که، پیش بینی قیمت ارز دیجیتال تتر در سال های آتی کار بسیار پیچیده ای است. دلیل این پیچیدگی ۲ چیز است: وضعیت بازار خرید تتر ممکن است توسط رویدادهایی تغییر کند که قابل پیش بینی نیست. قیمت تتر با نرخ دلار آمریکا و دیگر رمز ارزها مرتبط است.

بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که تغییر سیاست های دولتی و بانکی، رویدادهای شرکت Tether Limited و اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال دیگر، تاثیرات مستقیمی بر روی قیمت تتر می گذارد.

در ادامه، نظر ۲ سایت معتبر را درباره قیمت و آینده تتر می خوانیم:

 • DigitalCoinPrice انتظار دارد که قیمت تتر در سال ۲۰۲۳ ۱.۰۱ دلار باشد و تا سال ۲۰۲۸ ثابت بماند.
 • TradingBeasts برای پایان سال های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴، قیمت ۱.۰۸۵۴ و ۱.۰۸۴۹ دلار را برای تتر پیش بینی می کند.

اکنون که عملکرد و آینده ارز دیجیتال تتر را تحلیل کردیم، به بررسی بهترین زمان برای فروش و یا خرید  تتر می پردازیم.

راهنمای خرید تتر از بازار ایرانی و بین المللی برای مبتدیان

قیمت لحظه ای تتر

برای اینکه بدانیم چطور می توان تتر را با قیمت پایین تر خرید، باید ابتدا دلار را تحلیل و نحوه عملکرد آن را پیش بینی کنیم. فرض کنید پیش بینی نرخ دلار نشان می دهد که قیمت این ارز در بازار آزاد در روزهای آینده نوسانات منفی را تجربه می کند و سپس به روند صعودی باز می گردد.

اگر بتوانید بهترین زمان برای پایان دادن به روند نزولی را در نمودار دلار پیدا کنید، می توانید بهترین زمان را برای خرید ارز دیجیتال تتر هم انتخاب کنید. هم چنین توجه کنید که قیمت دلار به دلیل اخبار مختلف بازار، نوسانات زیادی دارد و این امر روند خرید و فروش تتر را با چالش و مشکل مواجه می کند. برای خرید فوری تتر باید این مراحل را انجام داد:

 1. ساخت کیف پول تتر: اولین مرحله برای خرید تتر، ساخت کیف پول معتبر است. برخی از این موارد عبارت است از: Trezor، MyEtherWallet.
 2. شارژ کیف پول usdt: امکان خرید تتر و شارژ کیف پول در بازار بین المللی، در صرافی های معتبری نظیر Coinbase، Bitstamp وجود دارد.
 3. خرید تتر در بازار داخلی: صرافی های معتبری در بازار داخلی نظیر نوبیتکس، صرافکس و والکس وجود دارند که می تواند در بستری با امنیت بالا، اقدام به معامله تتر کرد.
 4. انتقال تتر به کیف پول: کافیست تتر خریداری شده را به آدرس کیف پول منتقل کرد.

خرید آنلاین تتر را در کدام سایت انجام دهیم؟

یکی از مهم ترین چالش هایی که در رابطه با روند خرید تتر در ایران باید حل کنیم، انتخاب صرافی مناسب برای خرید این ارز دیجیتال است. در این قسمت سعی داریم نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از آن ها بتوانید بهترین صرافی را برای خرید تتر انتخاب و در نهایت بدون نگرانی در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

 • حجم بالای معاملات

یکی از اولین ویژگی ها و مواردی که هنگام انتخاب صرافی مناسب در جهت خرید تتر در ایران، باید به آن توجه کرد، حجم تراکنش های معاملات تتر در آن صرافی است. اگرچه قیمت لحظه ای تتر به طور مستقیم با قیمت دلار در بازار آزاد ایران ارتباط دارد، اما حجم معاملات، عرضه و تقاضای صرافی های آنلاین، ممکن است تاثیراتی در تغییرات آن داشته باشد.

زمانی که فشار خرید یا فروش تتر در پلتفرم وارد می شود، ممکن است قیمت آن نسبت به قیمت دلار در بازار آزاد ایران تفاوت های جزئی داشته باشد.

 • امکان واریز و برداشت آنی

واریز و برداشت پول به حساب کاربر در صرافی ها ممکن است بسته به مقدار پول زمان بر باشد، اما در برخی موارد، تبادل یک تا ۲ روز طول می کشد. این فرایند می تواند برای معامله گر بسیار دردسرساز باشد و حتی برخی از فرصت های معاملاتی را از بین ببرد.

البته قابل ذکر است که واریز و برداشت آنی باید به صورت همزمان بررسی شود. در برخی موارد، برخی از صرافی ها امکان واریز فوری را برای کاربران خود ارائه می کردند، اما معمولاً ممکن است تا ۴۸ ساعت برای برداشت زمان نیاز داشته باشند.

 • احراز هویت ساده

نکته بسیار مهم دیگری که هنگام انتخاب صرافی باید به آن توجه کرد، فرآیند ساده احراز هویت است. البته لازم به ذکر است که سادگی فرآیند احراز هویت به معنای ناامنی صرافی نیست و در حال حاضر برای افزایش امنیت حساب کاربری در صرافی ها، از عناصر متعددی استفاده می کنند. مراحل احراز هویت به بارگذاری اسناد و مدارک اشاره دارد و در این فرآیند کاربر باید به نحوی هویت خود را با شناسه و اطلاعات مانند کارت ملی، حساب بانکی و … به صاحبان صرافی ثابت کند.

 • داشتن اپلیکیشن موبایلی به صورت اختصاصی

نرم افزار موبایل ممکن است در ابتدای کار و برای انجام معاملات بازار برای شما اهمیت چندانی نداشته باشد، اما دقت کنید که وجود آن در انجام عملیات های سریع مانند خرید فوری تتر یا مشاهده قیمت لحظه ای تتر ، سرعت بالایی به شما می دهد و سبب می شود بتوانید این کارها را به راحتی انجام دهید.

ریسک های خرید ارز دیجیتال تتر و راه های کاهش آن

به طور کلی خرید تتر و دیگر ارزهای دیجیتال دارای ریسک هایی هستند که باید به آنها توجه نمود. این موارد، عبارت است از:

 1. جهش های قیمتی: ممکن است در یک بازه کوتاه، نوسانات بسیار شدیدی اتفاق بیفتد و منجر به از دست رفتن سرمایه شود.
 2. خطرات عدم احراز هویت: این نکته را به یاد داشته باشید، خرید تتر و هر ارز دیگری، نیازمند تایید هویت افراد می باشد و صرافی هایی که سیستم احراز هویت ندارند به هیچ عنوان معتبر نیستند.
 3. خطرات امنیتی: حتما باید کیف پول هایی که معتبر هستند، مورد استفاده قرار گیرند تا از هک شدن جلوگیری شود.

بهترین راه برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، استفاده از صرافی معتبر و کیف پول های سرد می باشد.

صرافی های برتر برای خرید تتر

صرافی خرید تتر با کمترین کارمزد

صرافی خرید ارز دیجیتال صرافکس یک صرافی معتبر در ایران است که با تکیه بر فناوری بلاک چین امکان معامله صدها جفت ارز دیجیتال را به شما می دهد. مهم ترین مزیت رقابتی این سایت در میان سایر صرافی های آنلاین، بهره مندی از حجم بالای سفارشات، هم تراز با بازارهای جهانی است.

از دیگر مزایا و ویژگی های صرافکس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • بیشترین حجم معاملات، هم تراز با بزرگترین صرافی های دنیا.
 • امکان خرید فوری تتر با امکان احراز هویت در زمان کوتاه (در کمتر از ۱۰ دقیقه).
 • مشاهده قیمت لحظه ای تتر و سایر ارزها.
 • امنیت بسیار بالا (دارای کیف پول داخلی).
 • و غیره.

جمع بندی

مهم‌ ترین عناوینی که در این مقاله خواندیم:

 1. برای تشخیص بهترین زمان خرید و فروش تتر باید بتوانید روند قیمتی دلار را تحلیل کنید.
 2. بهترین صرافی خرید تتر TRC20 و ERC20 باید حجم معاملات بالا، اپلیکیشن موبایل به صورت اختصاصی، احراز هویت ساده و امکان واریز و برداشت آنی (جهت خرید فوری تتر) داشته باشد.
 3. صرافکس یک صرافی معتبر ایرانی است که می توانید در آن نمودار تحلیل تکنیکال، قیمت لحظه ای تتر و سایر مشخصات مربوط به این ارز را مشاهده کنید و اقدام به سرمایه گذاری کنید.
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه