ارسال پیامک در یک شهر و یا استان چگونه است ؟

1 سال پیش
ارسال پیامک

ارسال پیامک در یک شهر و یا استان چگونه است ؟

یکی از روش های تبلیغات منطقه ای ، ارسال اس ام اس به یک شهر یا استان است . یعنی شما تصمیم میگری تا با ارسال پیامک انبوه در شهر تبریز ، برای کل شهر تبریز تبلیغات کنید .

برای اینکار لازم است تا به لیست شماره موبایل شهر ها و استان های ایران دسترسی داشته باشید. برای اینکار ما به شما یک پنل اس ام اس منطقه ای را معرفی خواهیم کرد ؟

پنل اس ام اس منطقه ای چیست ؟

همانطور که می دانید یکی از روش های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای بصورت انبوه ، استفاده از پنل اس ام س منطقه ای است . پنل اس ام اس یک سرویس اینترنتی است که به شما اجازه این کار را می دهد تا دبون محدودیت پیامک انبوه بفرستید.

چگونه پیامک منطقه ای ارسال کنیم ؟

برای آنکه بتوانید پیامک منطقه ای ارسال کنید ابتدا باید در یک پنل اس ام اس منطقه ای ثبت نام کنید . سپس با نگارش یک متن تبلیغاتی ویژه و انتخاب شهر و استان مورد نظرتان می توانید پیامک منطقه ای ارسال کنید. در تصویر زیر در رابطه با چگونگی ارسال پیامک منطقه ای صحبت شده است.

انواع روش های ارسال پیامک منطقه ای :

پنل اس ام اس منطقه ای یک سامانه پیامکی پیشرفته و حرفه ای جهت ارسال منطقه ای است که به شما قابلیت های زیادی را برای تبلیغات منطقه ای می دهد . از جمله ی آن ها ۴ روش فوق حرفه ای است که در اینجا آن ها را معرفی خواهیم کرد .

روش اول : ارسال از نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه ، از جذابترین روش های ارسال پیامک منطقه ای اس که به شما این امکان را می دهد تا هر منطقه از نقشه را که میخواهید انتخاب نمایید و به آن پیامک انبوه منطقه ای ارسال کنید.

روش دوم : ارسال به شهر و استان

در کشور عزیزمان ایران ۳۱ استان و بیش از ۵۰ هزار شهر وجود دارد که کسب و کارهای محلی و منطقه ای می توانند با انتخاب شهر مورد نظر خودشان از طریق پنل اس ام اس یک کمیپن تبلیغات منطقه ای راه بیندازند .

فقط کافی است استان و سپس شهر خود را انتخاب کنید. البته هر استان و شهری که بخواهید می توانید مورد هدف تبلیغات خود قرار دهید .

به این صورت می توانید تبلیغات هدفمندی را برای کسب و کار خود داشته باشید.

به عنوان مثال شما در پنل اس ام اس تهران می توانید به استان تهران و تمام شهر های آن پیامک ارسال کنید.

یا برای ارسال پیامک به تبریز باید پنل اس ام اس تبریز داشته باشید .

روش سوم : ارسال به دکل BTS

یکی از زنده ترین روش ها در ارسال پیامک منطقه ای ، روش ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایراسل نام دارد . در این روش شما می توانید با انتخاب دکل BTS مخابراتی، به شماره هایی که طی ۲ هفته گذشته از آن دکل آنتن دریافت کرده اند پیامک ارسال کنید.

روش چهارم : ارسال بر اساس کدپستی

ارسال پیامک بر اساس کد پستی این قابلیت را به شما می دهد تا دقیق ترین ناحیه و محدوده را برای ارسال پیامک منطقه ای انتخاب کنید .
فقط کافی است ۳ تا ۵ رقم سمت چپ کد پستی محدوده مورد نظر خود را داشته باشید.

از کدام سامانه پیامکی پنل اس ام اس منطقه ای دریافت کنیم؟

پنل اس ام اس منطقه ای شهر و استان ها یکی از بهترین سامانه های پیامکی جهت ااستفاده از این روش تبلیغاتی است .

شما با مراجعه به آدرس city-sms.ir می توانید از امکانات بی نظیر آن بهره ببرید .

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه