فروش انواع کپسول آتش نشانی استاندارد در مجموعه آرتان فایر

2 سال پیش
کپسول آتش نشانی

کپسول های آتش نشانی یکی از کارآمد ترین ابزارها برای مواجهه با حریق می باشد. انتخاب درست نوع و وزن کپسول موردی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کامل داشته باشید. مجموعه ای که ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنید آرتان فایر می باشد.

لینک سایت مجموعه آرتان فایر:  https://artanfire.ir/

به گزارش کارشناسان جفت هیچ، در ثانیه های اول حریق در صورت وجود کپسول آتش نشانی می توان از گسترش حریق جلوگیری کرد. اما آیا واقعا فقط داشتن خاموش کننده آتش نشانی کافی می باشد؟! با توجه با اطلاعات مندرج شده در سایت آرتان فایر، آگاهی از داشتن کپسول و نوع آن و جایگاه نصب آن موردی است که باید به آن توجه داشت و آموزش هایی در طول سال برای آن گذاشته شود. پس از شناخت انواع کپسول باید انواع حریق را شناخت که چه نوع کپسول آتش نشانی برای حریق بوجود آمده مناسب می باشد. سپس نحوه استفاده از آن که لازمه آموزش های عملی و تئوری می باشد را باید یاد گرفت.

کپسول آتش نشانی

در ادامه به انواع کپسول آتش نشانی و نحوه استفاده از آن می پردازیم. کپسول ها به چهار دسته کلی می توان تقسیم کرد. ۱- کپسول پودر و گاز ۲- آب و گاز ۳-co2  ۴- بیوورسال که هر کدام کاربرد متفاوتی نسبت به دیگری دارد به طور مثال کپسول co2 برای حریق های برقی استفاده می شود و برای حریق هایی مثل بنزین مناسب نیستند و باید از کپسول پودر و گاز استفاده کرد. برای چوب و کارتن از کپسول های آب و گاز یا آب و فوم استفاده می کنند تا به داخل چوب نفوذ کند و از ریشه حریق را اطفا کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع کپسول آتش نشانی می توانید به سایت آرتان فایر مراجعه کنید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شارژ کپسول آتش نشانی و انواع کپسول با شماره ۰۲۱۴۶۱۲۹۶۲۳ با ما در ارتباط باشید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه