رازهای سر به مهر مدیریت پیج اینستا

2 سال پیش
مدیریت پیج اینستا

اینستاگرام این روزها به بستری امن برای خرید و فروش انواع کالا ها و معرفی کالاهای مختلف تبدیل شده است. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از فروشندگان تصمیم به فروش محصولات خود در فضای اینستاگرام بگیرند. اگر دوست دارید تا از بستر اینستا درآمد خوبی را داشته باشید نیاز است تا به برخی از اصول آن توجه خاص و ویژه ای را داشته باشید. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا الگوریتم های مدیریت پیج اینستا را برایتان بازگو کنیم.

اولین گام برای مدیریت پیج چیست؟

تولید محتوا را می توان اولین و مهم ترین گام برای مدیریت یک پیج دانست. مبحث تولید محتوای یونیک و منحصر به فرد جایگاه بسیار ویژه ای را از نظر اینستاگرام دارد که باید به آن توجه خاصی شود. در صورتی که تولید محتوای شما وضعیت مطلوبی را داشته باشد تعداد فالوورهای شما هر روز نسبت به روز گذشته افزایش خواهد یافت. در صورت با کیفیت بودن محتوا همچنین دیگران تمایل پیدا می کنند تا پست های شما را با دیگران به اشتراک بگذارند. همین موضوع کافیست تا بدانید که محتوا با کیفیت چه تاثیر فراتر از حد تصوری را بر روی رشد پیج شما خواهد گذاشت.

خیلی از افراد این تصور را دارند که تبلیغات می تواند باعث ارتقای پیج شود و نیازی به انجام کار اضافه ای نیست. این صحبت به کل اشتباه است و اصلا نمی توان به آن اعتماد کرد. تبلیغات تا حدی می تواند موثر باشد و هیچ کس منکر این قضیه نیست اما بدانید تمامی بار پیج را نباید بر روی دوش تبلیغات بگذارید و خود نیز باید در این میان اقدام به تولید محتوا کنید.

سعی کنید تولید محتوای شما بار علمی داشته باشد. در صورتی که محتوای شما بار آموزشی داشته باشد در این صورت بسیاری آن محتوای شما راسیو می کنند تا در آینده بتوانند از آن استفاده کنند.

مدیریت پیج اینستا به روشی کاملا اصولی

هشتگ گذاری چه تاثیری در مدیریت پیج اینستا دارد؟

ابزار دیگری که می توان از آن برای بهبود و ارتقای پیج استفاده کرد، هشتگ گذاری می باشد. هشتگ گذاری در واقع همان چیزی است که شما نتوانسته اید به وسیله تصویر و یا متن نشان دهید. بسیاری از افراد عادت به جستجو کردن یک چیز مشخص به وسیله هشتگ را دارند. اگر هشتگ های شما پر ترند باشد و همچنین مرتبط با کسب و کارتان باشد می تواند باعث افزایش فالوور شود.

برگزاری مسابقات در پیج نیز می تواند یکی دیگر از عواملی باشد که باعث رشد و ارتقای پیج شود. مسابقات باعث می شود تا بسیاری شروع به اشتراک کردن پست و استوری شما کنند. این موضوع باعث می شود تا پست و استوری شما دیده شود.

سعی کنید از آمارهای پیج خود غافل نشوید. اگر بتوانید هر روز آمار پست و استوری های خود را چک کنید در این صورت می توانید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. همین موضوع باعث می شود تا بتوانید نقاط ضعف خود را تقویت کنید.

دقت کنید که تعداد فالوورهای شما با تعداد لایک های شما سازگار باشد. اگر همچین اتفاقی رخ ندهد به دنبال عارضه یابی باشید چرا که در این صورت ممکن است یک جای کار را به درستی انجام نداده باشید.

اگر می خواهید مدیریت پیج اینستا به درستی پیش رود حتما پر بازده ترین پست های خود را بشناسید و سعی کنید آمار آن ها را داشته باشید. در این صورت به درستی می توانید پیج خود را آنالیز کنید و آمارهای درستی نسبت به آن داشته باشید.

گام آخر، ادمین اینستاگرام

ادمین اینستا را می توان آخرین مرحله از کار مدیریت پیج اینستاگرام دانست. ادمین پیج یک شخص ماهر و دانش آموخته می باشد که می تواند به درستی کار پیج شما را انجام دهد. اگر دوست دارید تا پیج شما به درستی مدیریت شود حتما باید از افراد اهل فن در این خصوص مشورت بگیرید. این افراد می دانند که در هر مرحله چه کاری را باید برای رشد و ترقی پیج شما انجام دهند.

اصول مدیریت پیج که در قسمت بالا به آن ها اشاره شد تنها جزئی از مهم ترین تکنیک هایی هستند که اینستاگرام به کاربران خود معرفی کرده است.

گروه حرفه ای بی اس سایت

تیم متخصص بی اس سایت

گروه حرفه ای بی اس سایت یکی از معتبرترین شرکت هایی در کشور است که کار مدیریت پیج اینستا را انجام می دهد. برای این که بتوانید در فضای مجازی نسبت به رقبایتان برتری داشته باشید نیاز است تا با یک تیمی حرفه ای همکاری داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص ادمین اینستاگرام و مدیریت پیج می توانید با کارشناسان ما از طریق این صفحه در ارتباط باشید.

 

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه