پرفروش ترین فیش پرینتر های بازار

1 سال پیش
فیش پرینتر

چکیده : دستگاه فیش پرینتر، شاید خیلی از ما نام این محصول رو هم تا بحال به گوشمون نخورده، اما شاید روزانه هزاران نفر از این دستگاه استفاده میکنند. شاید بپرسید کجا و چگونه؟

دستگاه فیش پرینتر، شاید خیلی از ما نام این محصول رو هم تا بحال به گوشمون نخورده، اما شاید روزانه هزاران نفر از این دستگاه استفاده میکنند. شاید بپرسید کجا و چگونه؟ رسید های بانکی، فاکتور غذا، فاکتور سوپرمارکت، سیستم های نوبت دهی بانکی و … همگی اینا از دستگاه به نام فیش پرینتر یا همان پرینتر فیش چاپ و تولید میشود. و امروزه این محصول رو حتی میتوان در کسب و کارهای خرده فروشی نیز مشاهده کرد. دستگاهی که دیگر یک وسیله جانبی برای فروشگاه ها به حساب نمیاد. بلکه یکی از اصلی ترین نیازهای فروشگاه های موچک و بزرگ شده است.

تکنولوژی و تفاوت فیش پرینتر ها با سایر چاپگر ها :

فیش پرینتر ها دارای تکنولوژی چاپ حرارتی مستقیم هستند. که این قابلیت باعث میشود دیگر نیاز شارژ جوهر پرینتر پیدا نکنید. تفاوتی که بین فیش پرینتر ها و سایر چاپگرها وجود دارد  عرض چاپ و تکنولوژی چاپ بین دستگاه ها است.

معرفی چندین فیش پرینتر پرفروش بازار

در ادامه مطلب چندین دستگاه فیش پرینتر را جهت استفاده در فروشگاه هایی نظیر هایپرمارکت، سوپرمارکت و رستوران ها معرفی خواهیم کرد. محصولاتی که در این دسته بندی انتخاب شده اند همگی جزوه بهترین و کارآمدترین محصولات بازار هستند.

فیش پرینتر ZEC C200L

فیش پرینتر c200l محصولی از برند معتبر ZEC است. که قابلیت چاپ با تکنولوژی حرارتی با عرض ۸ سانت رادارد. سرعت چاپ این دستگاه ۲۰۰ میلی ثانیه هست. همچنین دارای درگاه های راتباطی USB, LAN, RJJ11 میباشد که میتواند تمامی نیازهای یک فروشگاه را برطرف نماید. فیش پرینتر ZEC C200L و گزینه مناسبی جهت استفاده در فروشگاه های بزرگ و رستوران ها است.

فیش پرینتر ZEC N260L

محصولی دیگه ای از برند ZEC که یکی از پرقدرت ترین و پرفروش ترین محصول این برند است. دارای قابلیت های ویژه ای همچون سرعت بالای چاپ با عرض ۸ سانت و تکنولوژی حرارتی است. فیش پرینتر ZEC N260L میتواند گزینه ای خوب برای کسب و کارهایی باشد که مشتریان زیادی دارند و میخواهند در طول روز رسید های زیادی چاپ کنند.

فیش پرینتر اسکار Oscar POS 88A

اگر بدنبال محصولی زیبا و همچنین قدرتمند هستید فیش پرینتر حرارتی اسکار POS 88A یکی از آن گزینه هاست. که میتواند قابلیت ها و امکانات ویژه ای نسبت به کسب و کار شما ارائه دهد. این محصول دارای گارانتی رسمی از سوی فروشگاه اینترنتی سنین کالا است.

فیش پرینتر ZEC B200H

فیش پرینتر حرارتی زد ای سی مدل B200H دارای تکنولوژی چاپ حرارتی با عرض چاپ ۸ سانت است. پرینتر حرارتی زد ای سی مدل B200H دارای درگاه های ارتباطی uSB-LAN-COM-RJJ است. که بصورت مستقیم و شبکه میتوان از این محصول پرفروش استفاده کرد.

فیش پرینتر ZEC B200Hمرکز خرید فیش پرینتر

فروشگاه اینترنتی سنین کالا با تنوع بالای محصولات فیش پرینتر میتواند جوابگوی تمامی مشتریان در هرصنف کاری باشد. تمامی محصولات عرضه شده از طرف فروشگاهی اینترنتی سنین کالا دارای گارانتی معتبر از سوی این فروشگاه است.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه