راهنمای خرید تی شرت تبلیغاتی + چاپ تی شرت تبلیغاتی

3 سال پیش
تی شرت تبلیغاتی

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

تجربه ثابت کرده که خرید تی شرت تبلیغاتی با عجله و بدون برنامه ریزی از قبل یا عدم شناخت کافی از آنچه که قرار است بخریم یا خرید از واسطه ها سبب می شود نتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم و خرید مقرون به صرفه ای کنیم. حال اگر این خرید از نوع تی شرت باشد و قرار هم باشد که جنبه تبلیغاتی پیدا کند که دیگر کار سخت تر هم می شود. اصولا لباس تبلیغاتی که اینجا منظور ما تی شرت تبلیغاتی است هدیه تبلیغاتی محبوبی به شمار می آید که این روزها بیشتر از گذشته مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی  به مخاطبان اهداء می شود. همچنین چون تی شرت تبلیغاتی بخشی از پوشش ظاهری می شود، لزوم توجه به فاکتورهای زیبایی شناسی و طرح و جنس آن که دارای صرفه اقتصادی و تبلیغاتی هم باشد اهمیت یافته و به سفارش هوشمندانه آن تاکید می ورزد.

در خرید تی شرت تبلیغاتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

اول از همه اینکه وقت بگذارید و تولیدی تی شرت اصلی را بیابید تا با حذف واسطه ها به محصولی ارزانتر و در عین حال اصلی و با کیفیت دسترسی یابید، سپس مخاطبتان را بشناسید تا بر اساس آن اقدام به چاپ تی شرت یا گلدوزی تی شرت بکنید مثلا یک مخاطب عادی به ندرت یک تیشرت تبلیغاتی دارای چاپ بزرگ و شلوغ را به تن خواهد کرد ولی پرسنل و کارکنان یک فروشگاه یا مجموعه خدماتی از پوشیدن آن که مزین به تبلیغات محل کارشان هم شده باشد حداقل در تایم کاری استقبال خواهند کرد ضمن اینکه تا حدودی در بحث قیمتی آن هم موثر است و هرچه چاپ و طرح کوچکتر باشد هزینه کمتر می شود. همچنین لزوم توجه به سایزبندی که اگر قرار است در یک مراسم عمومی تی شرت تبلیغاتی اهدا شود معقولانه این است که بیشترین سایز مدیوم باشد که اندازه تن طیف وسیعی گردد و بلا استفاده نماند.

انواع روش های چاپ تی شرت

انتخاب روش مناسب چاپ تی شرت بسیار بستگی به نوع پیام تبلیغاتی اعم از شکل و طرح یا رنگ بندی آن دارد که تعیین می کند کدام روش چاپ تی شرت بهتر و مناسب تر است. بر این اساس می توان روش های چاپ مرسوم و پر استفاده ای که برای چاپ تبلیغات بر روی انواع تی شرت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد را بدین شرح معرفی کرد که عبارتند از:

. گلدوزی تی شرت تبلیغاتی

گلدوزی تی شرت یکی از روش های محبوب و باکیفیت چاپ طرح و لوگوی تبلیغاتی بر روی تی شرت است که اتفاقا این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و از آن استفاده گسترده ای هم می شود. روش چاپ آن هم بدون استفاده از جوهر رنگ است و  در واقع با استفاده از ماشین های دوخت اتوماتیک و انواع نخ، کار چاپ به صورت دوخت انجام می شود. بدین گونه که ابتدا طرح و نقش مورد نظر به صورت کلیشه تهیه می شود و سپس بر اساس رنگ بندی آن از نخ های همرنگ با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک گلدوزی ، بطور مستقیم طرح و نقش بر روی تی شرت گلدوزی می شود. در این روش به جهت اینکه طرح و نقش به صورت برجسته با نخ دوخته و طراحی می شود لذا کیفیت بسیار بالایی دارد و از عمر طولانی برخوردار است.

تولیدی تی شرت تبلیغاتی - قیمت تی شرت تبلیغاتی

. چاپ سابلیمیشن تی شرت تبلیغاتی

چاپ  تی شرت به روش سابلیمیشن که می توان از آن به عنوان یکی از باکیفیت ترین روش های چاپ تی شرت نیز یاد کرد، با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی و یک دستگاه پرس حرارتی طرح  و لوگوی تبلیغاتی را بر روی تی شرت انتقال می دهد و چاپ می کند.

جزئیات روش کار آن نیز بدین گونه است که بعد از اینکه طرح و لوگو طراحی شد آن را با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی بر روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن با جوهر خاص آن چاپ و آماده می کنند و سپس آن را با چسب مخصوص بر روی تی شرت می چسبانند و سپس با پرس حرارتی با وارد کردن دمایی در حدود ۱۸۰ درجه، جوهر روی کاغذ را که حاوی طرح و لوگو می باشد از حالت مایع به حالت گاز در آورده و آن را به خورد بافت تی شرت می دهند که در واقع نقش بدین سان و بر مبنای تصعید بر روی تی شرت انتقال می یابد.

. چاپ سیلک اسکرین تی شرت تبلیغاتی

روش چاپ سیلک تی شرت که در تیراژهای بالا از آن استفاده می شود و بسیار هم پرطرفدار است، تقریبا بخش اعظم چاپ تی شرت را به خود اختصاص داده است و بسیار مناسب چاپ طرح های نسبتا ساده و غیر پیچیده می باشد. این شیوه چاپ تی شرت بدین گونه است که ابتدا طرح بر روی یک توری پارچه ای یا پلاستیکی دارای منافذ بسیار ریزکه به وسیله یک قاب مهار شده است نقش می بندد و جاهای غیر طرح با موادی مخصوص‌ و ضد آب پوشانده می شود سپس توری بر روی تی شرت قرار می گیرد و رنگ توسط کاردک یا غلطک رنگ با فشار از قسمت طرح که با مواد مخصوص پوشانده نشده عبور کرده و طرح  را بر روی تی شرت منتقل می کند.

. چاپ مستقیم (DTG) یا دیجیتال تی شرت

یکی دیگر از روش های چاپ تی شرت با کیفیت بر روی تی شرت که این روزها بدان توجه زیادی می شود و برای چاپ تی شرت از آن استفاده می گردد، چاپ مستقیم یا DTG است. در روش چاپ به شکل مستقیم یا DTG  پس از اینکه طرح و لوگو با استفاده از ابزارهای طراحی در کامپیوتر طراحی شد سپس به صورت مستقیم با استفاده ازجوهر مخصوص و توسط یک پرینتر بزرگ بر روی تی شرت چاپ یا به قولی پرینت می شود. همچنین چون در این روش چاپ، پرینتر دستورات کامپیوتر را بدون کم و کاست و با دقت هوش کامپیوتر چاپ می کند لذا می توانید انواع و اقسام طرح های  دشوار و پیچیده را بر روی تی شرت چاپ کنید.

تولیدی تی شرت تبلیغاتی - قیمت تی شرت تبلیغاتی

قیمت تی شرت تبلیغاتی در مجموعه گیفتو

در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که به عنوان مرجع و مرکز تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تی شرت تبلیغاتی شناخته می شود، همیشه سعی بر آن شده تا همه روش های مرسوم چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی را در اختیار داشته باشد و در واقع به همه انواع مرسوم و پرکاربرد آن نیز تجهیز شده است و کارگاه اختصاصی چاپ دارد. با این حساب مثل بسیاری از مراکز چاپ دیگر کار واسطه گری یا شبیه آن نمی کند و با در اختیار داشتن تیم فنی متخصص چاپ و تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تی شرت تبلیغاتی به یکی از بهترین های تولیدی تی شرت تبدیل شده است. لذا خدمات چاپ تی شرت یا گلدوزی تی شرت یا تولید تی شرت تبلیغاتی  در این مجموعه با هزینه های بسیار مناسب و مقرون به صرفه انجام می گیرد که در کنار ارائه مشاوره های تخصصی و  علاوه بر کیفیت خوب، برای آن هم گارانتی کیفیت و هم ضمانت قیمت داده می شود.

راهنمای تولید تی شرت تبلیغاتی - خرید تی شرت تبلیغاتی - قیمت تی شرت تبلیغاتی

اگر دوام و ماندگاری تی شرت تبلیغاتی را تقسیم بر هزینه های صرف شده اش کنید به قیمت های مناسبی می رسید و تی شرت تبلیغاتی را حتما جزو هدایای تبلیغاتی سازمان خود قرار می دهید. ضمن اینکه به جهت گستردگی انواع و اقسام پارچه که با جنس های متفاوتی از ارزان تا گران تولید می شود، این امکان را فراهم می کند تا اغلب کسب و کارها توان خرید  تی شرت تبلیغاتی را بیابند. در این راستا گیفتو  با تولید و ارائه بهترین تی شرت های تبلیغاتی با قیمت های مناسب و واقعا رقابتی برای همه طیف کسب و کاری تی شرت تبلیغاتی عرضه می کند.

حداقل تعداد خرید تی شرت تبلیغاتی

ممکن است هر یک از مراکز فروش هدایای تبلیغاتی با محدودیت هایی در تیراژ یک محصول مثل تی شرت تبلیغاتی مواجه باشند و حداقل تیراژ آنها به کمتر از ۱۰۰۰ یا ۵۰۰ عدد نرسد ولی برخی از این مراکز چون هدیه تبلیغاتی گیفتو به جهت توسعه تبلیغات کسب و کارها و برخورداری حداکثری مشاغل از این هدیه تبلیغاتی محبوب که تی شرت تبلیغاتی است اقدام به عرضه آن با تیراژ حتی ۵۰ عدد هم می کند. البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که هر چه تیراژ بالاتر باشد یک سری مزایای قیمتی  خواهد داشت.

این مطلب به نقل از سایت هدایای تبلیغاتی گیفتو می باشد.

جهت ارتباط با واحد فروش تی شرت تبلیغاتی می توانید از طریق شماره ۰۲۱۶۳۴۲۹۰۰۰ در ساعات اداری و شماره واتساپ یا تلگرام ۰۹۰۲۱۰۱۲۹۳۰ با همکاران ما در ارتباط باشید. جهت مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی می توانید از وب سایت ما هم دیدن نمائید. www.gifto.biz

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه