سایت استعلام لاتاری ۲۰۲۳

2 سال پیش
سایت استعلام لاتاری ۲۰۲۳

سایت استعلام لاتاری، سایتی رسمی برای ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری است. شما از این طریق می توانید کارهای ثبت نام و روش استعلام لاتاری خود را دنبال کنید. این سایت، منبع اطلاع رسانی اخبار جدید درباره دوره های لاتاری و تعیین زمان بندی های مرتبط با لاتاری می باشد و هر ساله اطلاعات مرتبط با هر دوره، بروز رسانی می شود. در ادامه به معرفی سایت استعلام لاتاری ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ می پردازیم.

سایت لاتاری چیست؟

سایت لاتاری، سایتی رسمی است که تمام کارهای مرتبط با لاتاری، از اطلاع رسانی ها گرفته تا مراحل ثبت نام و همچنین اعلام نتایج از همین پایگاه رسمی انجام می شود. افرادی که نمی توانند با سایت لاتاری کار کنند می توانند به شرکت های مهاجرتی مراجعه کرده و صفر تا صد کارهای لاتاری خود را به آنها بسپارند.

سایت استعلام لاتاری ۲۰۲۳

سایت استعلام لاتاری ۲۰۲۳ برای استعلام برندگان استفاده می شود. به همین منظور، برای استعلام لاتاری، دو روش وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم:

  1. نتیجه لاتاری ۲۰۲۲ را می توانید از طریق بارگذاری کردن فایل یا عکس ثبت نام مشاهده کنید. و در نهایت نتیجه لاتاری شما اعلام خواهد شد. (توجه: فایل باید به صورت PDF باشد؛ تصویر باید به صورت JPG باشد.)
  2. نتیجه لاتاری ۲۰۲۳ را می توانید از طریق وارد کردن کانفرمیشن نامبر یا همان کد پیگیری لاتاری امریکا مشاهده کنید.

بازیابی کد رهگیری لاتاری ۲۰۲۳ و ۲۰۲۲ و ۲۰۲۱

اگر کانفرمیشن نامبر یا همان کد رهگیری خود را گم کرده اید و آن را اصلاً پیدا نمی کنید نگران نباشید، سریعاً با کارشناسان ثبت نام تماس بگیرید تا در اسرع وقت کد رهگیری را برایتان بازیابی کنند. البته این امر مختص افرادی است که کارهای ثبت نامی خود را به شرکت های مهاجرتی سپرده اند.

اما اگر خودتان کارهای ثبت نام لاتاری را انجام داده اید باز هم راه حلی وجود دارد. از طریق سایت لاتاری با وارد کردن اطلاعات شخصی تان موفق به دریافت کد رهگیری لاتاری خواهید شد. اگر باز هم مشکلی برایتان وجود داشت می توانید از شرکت های مهاجرتی کمک بگیرید و با توجه به مشاوره های آنها نسبت به مشاهده جواب لاتاری ۲۰۲۲ اقدام کنید.

برای بازیابی کد رهگیری لاتاری طبق فرم زیر، اطلاعات موردنیاز را وارد کنید، ازجمله شماره تلفن فعال و قابل دسترس! زیرا کد رهگیری لاتاری شما پس از بازیابی از طریق پیامک به اطلاع تان خواهد رسید.

روش بازیابی کد رهگیری لاتاری ۲۰۲۳

مدارک موردنیاز برای استعلام لاتاری ۲۰۲۳

اگر بخواهید از روش اول که در بخش های قبلی ذکر شد، استعلام لاتاری خود را بگیرید فقط کافیست فایل یا عکس مدارک خود را آپلود کنید اما اگر بخواهید از روش دوم عمل کنید باید اطلاعات زیر را در اختیار قرار دهید.

در مرحله اول، وارد سایت استعلام لاتاری شوید، سپس برای استعلام لاتاری، به اطلاعات شخصی تان نیاز است. این اطلاعات عبارتند از:

  1. نام و نام خانوادگی به انگلیسی
  2. تاریخ تولد به میلادی
  3. شماره موبایل قابل دسترس
  4. کانفرمیشن نامبر یا همان کد پیگیری

نمی توانم استعلام لاتاری ۲۰۲۲ خود را بگیرم!

اگر اطمینان دارید که تمام اطلاعاتتان در سایت استعلام لاتاری صحیح هستند اما همچنان نمی توانید به نتایج لاتاری ۲۰۲۱ یا لاتاری ۲۰۲۲ و یا برنامه لاتاری ۲۰۲۳ دسترسی پیدا کنید، بنابراین هنگام وارد کردن نام و نام خانوادگی و یا تاریخ تولد به میلادی دقت کنید که آنها را مطابق با زمان ثبت نام وارد کرده اید یا نه. اگر دیدید کد رهگیری لاتاری تان را هم صحیح وارد کرده اید اما باز هم به شما اجازه ورود نمی دهد به روش تایپ کردن اسم و فامیل خود توجه کنید.

مثلا اگر نام شما مهری است، فکر کنید آن را دقیقاً به چه صورت به انگلیسی نوشته اید؟ Mehri یا Mehry؟ یا اسم هایی مانند محمد (Mohammad یا Mohamad)، سعید (Saeed یا Saeid) یا امثال اینها به چندین روش نوشته می شوند. هر کدام را می توانید امتحان کنید.

بنابراین تمام جزئیات به همان صورتی که هنگام ثبت نام لاتاری درج کرده اید، باید وارد شوند.

استعلام لاتاری ۲۰۲۳

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ چه موقع است؟

زمان استعلام لاتاری ۲۰۲۲ از روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ مورخ ۷ می ۲۰۲۲ از طریق سایت استعلام لاتاری آغاز می شود. افرادی می توانند برای این دوره از استعلام لاتاری اقدام کنند که ثبت نامی های مهر و آبان ۱۴۰۰ بوده اند.

منبع: https://www.cartesabz.net

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه