شرکت ایران ملک

1 سال پیش
ایران ملک

مدیر عامل شرکت ایران ملک با تجربه ۱۸ ساله در حوزه ی ملک در سال ۱۴۰۰ تصمیم بر احداث استارت اپی (سهامی خاص_ اسکان سازان پیشتاز) در حوزه ملک با بستری امن برای رفع تمام نیازهای ملکی شهروندان با هدف ایجاد دسترسی سریع و اطمینان و اعتماد با کادری مجرب و مشاورین متخصص اتخاذ نمود، و به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود و با تمام توان برای ارتقاء رضایت و اعتماد شما تلاش می نماید.

شرکت ایران ملک اولین شرکت ارائه دهنده خدمات ملکی شامل: معاملات ملکی (خرید و فروش/رهن و اجاره)، سرمایه گذاری، مشارکت در ساخت، بازسازی و نوسازی، ارائه کلیه خدمات ساختمانی از قبیل: (مصالح و ماشین آلات، تیم های متخصص در زمینه برقکاری، کابینت کاری، گچ کاری، کناف کاری، تاسیسات و…)، برای سهولت در انجام کلیه کارهای خدماتی مورد نیاز شما همراه عزیز در ملکتان می باشد.

شما عزیزان با ورود به سایت شرکت ایران ملک به آدرس: www.irmelk.com  می توانید با ثبت درخواست و آگهی رایگان، یا با ثبت نام در طرح های ویژه ما، از خدمات شرکت ایران ملک براحتی برخوردار شوید.

تیم ایران ملک

تیم ایران ملک متشکل از افرادی جوان، با استعداد، پرتلاش، مجرب و با اخلاق می باشد، که در جهت ارائه خدمات مد نظر شما، تمام تلاش خود را می نمایند که بهترین خدمات را در راستای درخواست شما همراه عزیز، ارائه کنند و رضایت شما را جلب نمایند.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه