کفسابی سرامیک – کفسابی موزاییک – کف ساب

1 سال پیش
کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک

انجام کلیه خدمات کفسابی سرامیک می تواند یکی از فعالیت های بسیار سختی است که توسط هر گروه ساب زنی انجام می گیرد چرا که این خدمات می تواند بسیار سخت باشد و با توجه به این که اسم خدمات کفسابی سرامیک را به دلیل اشتباهاتی که متقاضیان نسبت به این عمل و فرآیند دارند به کف سابی سرامیک تبدیل شده است و همین امر موجب گردیده است که خدمات ساب زنی و کف سابی سرامیک را از متخصصان این حوزه نشنویم و آن ها به فرچه سابی سرامیک اشاره می کنند.

فرچه سابی سرامیک یکی از فعالیت های مهم مجموعه است که با توجه به نوع بافتی که سرامیک دارد نباید به هیچ وجه از لقمه ساب سرامیک استفاده کنیم و همین امر موجب شده است که به جای لقمه ساب از فرچه ساب استفاده کنیم و البته که فرچه ساب هم چندین نوع موجود است که با توجه به میزان کثیفی که سطح سرامیک دارد باعث می شود که از لقمه ساب های مخصوص استفاده کرد البته که باید عنوان کرد خدمات فرچه سابی سرامیک باید توسط متخصصین انجام شود چرا که اگر سطح سرامیک آسیب ببیند دیگر نمی توان آن را ترمیم کرد و باعث می شود که بافت سطح سرامیک از بین برود.

images_1675074694.jpg

خدمات فرچه سابی سرامیک با توجه به میزان کثیفی که سطح سرامیک دارد خدمات بر روی آن انجام می گیرد و باید در نظر داشت که این خدمات با دستگاه مخصوص بر روی سطح انجام می شود و البته در برخی مواقع ممکن است که برای سطح پله ها و راه پله ها که از سرامیک است از کف سابی سرامیک استفاده کرد که این خدمات با استفاده از دستگاه های ساب زنی دستی و فرچه ساب انجام می گیرد.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک یکی دیگر از خدمات ما در مجموعه می باشد که باید در نظر داشت این خدمات به صورت کاملا حرفه ای و بروز  و به شکل مدرن انجام می گیرد و همچنین برای انجام کفسابی موزاییک به دو روش اقدام می گردد که این روش ها بستگی به نوع موزاییک ها دارد.

موزاییک ها به دو شکل مختلف در بازار وجود دارند یک نوع آنها به صورت شیار دار است و در حالتی دیگر سطح موزاییک ها به صورت کاملا ساده است که می توان از خدمات کف سابی موزاییک استفاه کرد چرا که اگر لایه برداری از سطح موزاییک های ساده انجام گیرد باعث نمی شود که سطح آسیب بییند و البته این نکته را هم باید عنوان کرد که میزان لایه برداری باید بسیار کم باشد و نمی توان مانند سطح سنگ ها لایه برداری انجام داد چرا که ممکن است سطح موزاییک کاملا از هم بپاشد.

images_1675074732.jpg

برای سطح موزاییک هایی که شیاردار است باید در نظر داشت که این خدمات برای سطح موازییک ها از فرچه سابی باید استفاده کرد چرا که هر چه میزان کثیفی در این سطح موزاییک ها بیشتر باشد از فرچه ساب های سیم بکسلی باید استفاده کرد و نمی توان از لقمه ساب کمک گرفت و باید به این نکته دقت داشت که اگر از لقمه ساب استفاده کند موزاییک ها به صورت کامل آسیب می بینند. پس همانطور که توضیح داده شد خدمات کف سابی موزاییک ها برای حالت هایی انجام می گیرد که سطح موزاییک ساده و صاف می باشد ولی برای سطح موزاییک های شیاردار نمی توان از لقمه ساب برای دستگاه استفاده کرد.

images_1675074719.jpg

البته که موضوع کف سابی موزاییک در ظاهر بسیار ساده است ولی تا سطح موزاییک های شما توسط کارشناسان بررسی نگردد نمی توان گفت که این خدمات با استفاده از دستگاه که به آن لقمه ساب باید وصل گردد یا این که از فرچه ساب برای تمیز کردن سطح موزاییک ها باید استفاده کرد.

کف ساب

به فردی که با دستگاه های ساب زنی خدمات کف سابی را انجام می دهد کف ساب می گویند و این فرد باید دارای تجربه و دانش کافی برای انجام خدمات ساب زنی و کف سابی باشد و با همه نوع سطح آشناییت داشته باشد که بتوان گفت این خدمات به صورت کامل و بدون عیب و نقص انجام گیرد.

اصولا فرد کف ساب باید دانش انجام انواع ساب زنی بر روی سطح سنگ ها ، سرامیک ها ، موزاییک ، بتن ، کفپوش ها ، لمینت ها ، پارکت ها ، آسفالت ها و … را داشته باشد و بتواند با دستگاه های مخصوص به سطح کار ساب زنی و کف سابی را انجام دهد.

 

کف ساب سنگ ها را می توان به آنها لقب سنگ ساب را نیز داد چرا که خدماتی که بر روی سطح سنگ ها انجام می شود را سنگ سابی نیز می گویند و فردی که ساب زنی و کف سابی سطح سنگ ها را نیز انجام می دهد می توان گفت که فردی خبره در حوزه کف سابی است چرا که ساب زدن سطح سنگ ها از سخت ترین فرآیند ها را دارد و فردی که ساب زنی سطح سنگ ها را انجام می دهد باید نسبت به هر سنگی که در بازار موجود است آشناییت کامل داشته باشد و بداند که سطح سنگ با چه لقمه سابی باید خدمات انجام گیرد و همچنین زمانی که کف سابی سطح سنگ ها انجام می شود دقت لازم را داشته باشد که این خدمات به صورت کاملا اصولی و درست انجام شود تا سطح سنگ عیب و ایراد آن برطرف گردد و سطح سنگ براق و جذاب شود.

البته که هر فردی دستگاه ساب زنی و کف سابی را جابجا می کند فرد کف ساب نیست چرا که ممکن است دستگاه توسط استاد کار کف سابی تنظیم شده باشد و سپس به شاگرد جهت انجام خدمات سپرده شود. البته که میزان زمانی که باید بر روی سطح عمل کف سابی و سنگ سابی را انجام داد باید شاگرد کف سابی بداند چرا که تا این خدمات درست انجام نگیرد نمی توان اعلام کرد که سطح تمیز شده است.

ما در مجموعه برادران اجاقی جهت انجام کلیه خدمات کف سابی سرامیک و کف سابی موزاییک آماده ارائه خدمات هستیم و همچنین تمامی همکاران ما کف ساب های بسیار ماهر و با تجربه هستند جهت دریافت مشاوره و راهنمایی کافیست با شماره تماس ۰۹۳۵۱۵۵۵۰۱۶ تماس حاصل فرمایید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه