معرفی ست مانیکور ، هدیه جذاب تبلیغاتی

2 سال پیش
ست مانیکور

اگرچه کیفیت مطلوب محصولات تولیدی، مشتری مداری، قیمت رقابتی و… از جمله موضوعات مهمی هستند که به افزایش فروش و اعتبار کسب و کار منجر می‌شوند اما نقش پررنگ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی هم نمی‌توان نادیده گرفت. مزیت هدایای تبلیغاتی در این است که با هزینه‌ای منطقی و مناسب، می‌توان تعداد زیادی محصول تبلیغاتی سفارش داد و برخلاف آگهی، کارت ویزیت و تبلیغات از این دست که تبلیغ کوتاه مدتی انجام می‌دهند، هدایای مذکور ممکن است تا سالها معرف کسب و کار شما باشند. به‌عنوان مثال، ست مانیکور از جمله هدایای تبلیغاتی است که به علت دوام و کیفیت بالای بدنه، مدت زمان زیادی می‌تواند برند و کسب و کار شما را معرفی کند. به دلیل نقش ویژه­ای که مانیکور و پدیکور در زیبایی دارند و اهمیت داشتن یک ست مانیکور برای هر شخص، این محصول تبلیغاتی می­تواند یک معرف عالی برای برند شما باشد.

 

مزیت سفارش ست مانیکور تبلیغاتی

اولین مزیت مهم سفارش ست مانیکور تبلیغاتی، جامعه هدف گسترده و بزرگ آن است زیرا این محصول قابل استفاده برای هر سن و سال و جنسیتی است و می توان آن را به تمام افراد جامعه هدیه داد. مزیت دیگر خرید ست مانیکور، دوام مثال‌زدنی آن است و برخلاف اغلب هدایای تبلیغاتی، می‌تواند سال ها مورد استفاده قرار گیرد. به همین خاطر، یک هدیه تبلیغاتی پربازدید به شمار می‌رود و سال‌ها می‌تواند برند و کسب و کار شما را به دیگران معرفی کند. از آنجایی که تمام جامعه، خصوصا بانوان به زیبایی خود اهمیت می­دهند، ست مانیکور یک هدیه تبلیغاتی منحصر به­فرد و خاص است و می­تواند رضایت افراد را جلب کند و تبلیغ مطلوب و مثبتی برای برند شما باشد.

موضوع بعدی که سفارش ست مانیکور تبلیغاتی را بیش از پیش با ارزش کرده، قیمت مناسب آن است و در دسته هدایای با قیمت مناسب قرار می‌گیرد. به همین خاطر صاحبان مشاغل می‌توانند با یک هزینه منطقی، تعداد قابل توجهی از این محصول را سفارش دهند. در مجموعه ما، دو نوع ست موجود است و بسته به سفارش مشتری و میزان پرداختی می‌توان ست ۸ تکه یا ست ۱۲ تکه سفارش داد. از لحاظ کیفیت هم هیچ تفاوتی میان دو پک وجود ندارد و اختلاف قیمت میان دو محصول صرفاً به خاطر تعداد ابزار و اقلام موضوع در بسته‌بندی است. نقطه مشابه هر دو پک هم، وجود ناخن گیر و سوهان ناخن در بسته‌بندی است. علاوه بر مزایای بیان شده، امکان چاپ لیزری روی سطح هم وجود دارد.

در نهایت، این موضوع را در نظر داشته باشید که اگرچه اغلب مشاغلی که ست مانیکور تبلیغاتی سفارش می‌دهند، سالن‌های زیبایی یا فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی هستند اما به دلیل جامعه هدف گسترده، دیگر مشاغل مرتبط با حوزه بهداشت هم می توانند این محصول را سفارش و خریداری کنند. جعبه‌های ست مانیکور هم به لحاظ ظاهر و جنس متنوع هستند و از جعبه‌های فلزی و چوبی گرفته تا چرم و مخمل، در بازار موجود است.

 

برای تهیه هدایای تبلیغاتی چه کار کنیم؟

یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه هدایای تبلیغاتی، شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش است. این شرکت وارد کننده و تولید کننده هدایای تبلیغاتی است. برای بررسی محصولات این شرکت به سایت آن مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۸۸۳۰۸۴۴۰ تماس بگیرید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه