خرید اقساطی فرش و مزایای آن

2 سال پیش
فروش اقساطی فرش

همانطور که می دانید فرش یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون داخلی خانه ما ایرانیان است. به همین دلیل خرید فرش در منزل بسیار بااهمیت است. به ویژه فرش های ماشینی که امروزه تنوع بیشتری دارند و این تنوع باعث شده است که نقوشی که برای ما خاطره انگیز بود کمتر دیده شود.

فرش های ماشینی مدرن و فانتزی که امروزه به صورت انبوه و متنوع بافته می شود مورد استقبال عمومی ویژه قرار گرفته است، با این حساب همه علاقه مند به خرید فرش در راستای زیباتر شدن منزل خود هستند. اما فرش یکی از گران ترین کالاهای کشور است. از سوی دیگر تورم و تحریم ها قدرت خرید مردم را کاهش داده و بسیاری از مردم از خرید فرش دست کشیده اند. با توجه به این موضوع، یکی از بهترین راهکاری در راستای رفاه مردم که بعضی از تولیدکنندگان همانند فرش شادرخ در نظر گرفته اند استفاده از شیوه فروش اقساطی فرش است.

خرید اقساطی فرش، نه تنها از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می کند، به هر فرد کمک می کند تمام پس انداز خود را از دست نداده و کمترین آسیبی به پس انداز افراد بخورد. در ادامه ما به صورت کامل خرید اقساطی فرش را توضیح می دهیم و مزایای طرح فروش اقساطی را به طور کامل بازگو می نمایم پس با ما همراه باشید.

خرید اقساطی فرش بهترین شیوه خرید در جامعه

خرید قسطی فرش علاوه بر افزایش قدرت خرید جامعه می شود بلکه این فرصت را برای تولیدکنندگان ایجاد می کند به راحتی با مشتریان در ارتباط باشند و با مشتریان با بهره بری از خرید بی واسطه فرش از کارخانه دغدغه افزایش قیمت های بسیاری را نداشته باشند.

مواردی که گفته شد تنها مزیت های فروش اقساطی فرش نمی باشد. در ادامه ما به بررسی مزیت های فروش اقساطی فرش می پردازیم.

خرید اقساطی فرش کاشان

مزایای خرید اقساطی فرش

خرید اقساطی فرش مزایای مختلفی دارد که با تعدادی از آن ها آشنا شدید، در ادامه ما سعی می کنیم با مزایای بیشتر خرید فرش را برایتان بازگو کنیم.

مدیریت هزینه ها با خرید قسطی فرش

اگر بخواهیم مهم ترین مزیت خرید اقساطی فرش را نام ببریم به جرات مدیریت هزینه ها را می توان نام برد. در چند وقت اخیر به خاطر تحریم ها مقداری از توان خرید مردم به نسبت قبل کاهش پیدا کرده است. با ظهور کرونا و دوران پس از کرونا بسیاری از مردم با توجه به شرایط قرنطینه، عمده ی اصلی پس انداز مردم صرف خرید لوازم ضروری شد و مردم بیشتر به فکر مدیریت هزینه ها افتادند.

در طرح های فروش اقساطی فرش دیگر مردم نگرانی خود از بابت پرداخت هزینه ی خرید فرش مورد علاقه ی خود را ندارند و به راحتی می توانند با کمترین هزینه فرش دلخواه خود را تهیه نمایند. به گونه ای که با صرف هزینه بسیار کم صاحب فرش دلخواه خود شوند.

فروش قسطی فرش عاملی مهم در افزایش توان مالی خریداران

اکثریت جامعه با توجه به پس انداز کم خود با خرید فرش به صورت قسطی قدرت خرید بالاتری نسبت به قبل پیدا کرده اند، ولی بسیاری از کسانی که توان مالی بالاتری نسبت به اکثریت جامعه دارند نیز از طرح فروش اقساطی فرش استقبال ویژه ای نموده‌اند که خود بسیار جالب است.

این افراد با توجه به این که پس انداز بیشتر از عموم جامعه دارند اما آن ها نیز به این شیوه ی خرید فرش رو آورده اند، زیرا آن ها نیز نمی خواهند تمام پس انداز خود را صرف خرید فرش کنند به همین خاطر سعی در خرید فرش به صورت اقساطی دارند.

فرش قسطی

فروش فرش به صورت اقساطی پل مهم به خرید بی واسطه فرش از کارخانه

بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ فرش همانند گروه صنعتی فرش شادرخ کویر کاشان، همواره زیر سایه ی دلالان بسیار بزرگ قرار می گرفتند و از طرفی این دلالان با پشتوانه مالی بالایی که برایشان به وجود می آمده فرش را به صورت نقدی به مشتریان فروخته و به صورت اقساطی به تولیدکننده پرداخت می کردند.

تولیدکنندگان به جای فروش اقساطی به دلالان سعی در فروش بی واسطه فرش از درب کارخانه را به صورت اقساطی برای هموطنان ایجاد کردند.

شما با خرید اقساطی فرش از کارخانه چند مزیت مهم دیگر نیز خواهید داشت، شما علاوه بر خرید بی واسطه فرش از کارخانه به خاطر حذف دلالان خرید فرش ارزان قیمت را نیز تجربه کنید.

خرید اقساطی فرش و فروش آنلاین فرش از درب کارخانه

در خرید اقساطی فرش و فروش آنلاین فرش شما تمام فرش های خود از فرش ۷۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه و سایر فرش ها را به بدون هزینه مسافرت به شهر کاشان می توانید به راحتی سفارش بدهید و با پرداخت چک ها بدون نیاز به ضامن فرش های خود را درب منزل تحویل بگیرید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه