۲۵ایده جدید و جذاب برای کادوی ولنتاین دست ساز

7 ماه پیش
کادوی ولنتاین دست ساز

با فرارسیدن روز عشاق در میان همه مردم دغدغه خرید هدیه به وجود می آید. هدایای ولنتاین هر یک با ویژگی های به خصوصی تولید می شوند تا مفاهیم عاشقانه و عرفانی را به خوبی در خود جای دهند. تنوع وسیع در میان این هدایا گاها افراد را سردرگم کرده و قدرت انتخاب آن ها را از بین می برد. به همین خاطر انتخاب این هدایا برای برخی افراد دشوار می شود. در این میان انتخاب یک کادوی ولنتاین دست ساز بسیار جذاب خواهد بود و نظر پارتنر شما را جلب می کند. هر یک از این هدایا با مهر و امضای شخص شما تولید می شوند. به این ترتیب همواره یادآور لحظات زیبا و عاشقانه ای هستند که در میان شما و شریک زندگیتان جریان داشته اند. استفاده از کمی خلاقیت برای به دست آوردن یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین به شما کمک می کند که این روز رویایی را زیباتر پشت سر بگذارید.

سفارش برچسب سفارشی

برای انتخاب یک کادوی ولنتاین دست ساز در نظر گرفتن نظر و سلیقه شخصی شما و پارتنرتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از این هدایا نشان دهنده احساسات قلبی شما به شریک زندگیتان هستند. به همین خاطر نحوه انتخاب آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این روز نمی توانیم هر هدیه ای را به آدم مهم زندگیمان بدهیم. به همین خاطر باید در این زمینه کمی فکر کرده و بهترین ها را انتخاب کنید.
یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین سفارش برچسب های عاشقانه و رمانتیک است که با متریال مختلفی تولید شده و برای نصب در محل های مختلف به کار می روند. انواع این برچسب ها با جنس ژله ای، رزین، روزرنگ، شب رنگ و… در دسترس قرار می گیرند. هر یک از مدل های این محصولات با طرح های مورد نظر مشتریان تولید و آماده سازی می شوند. رنگ و طرح به کار رفته در هر یک بر اساس نظر و سلیقه افراد مشخص می شود. شما می توانید هر مدل از آن ها را بسته به سلیقه شخصی خود سفارش دهید.
برای استفاده از بهترین ایده کادو دست ساز عاشقانه باید به نسبت خود با فرد مورد نظر نیز دقت داشته باشید. برچسب مخصوص عشق زندگی شما با طرح های مخصوص دوستان یا اعضای خانواده بسیار متفاوت هستند. به همین خاطر برای طراحی هر یک از این برچسب ها باید در خصوص طراحی هر یک با مشاورین مجموعه اکسان استور مشورت داشته باشید. در این مجموعه طرح های متنوع و زیبایی در اختیار مشتریان قرار می گیرند که هر یک با در نظر گرفتن مناسبت های مختلف و نحوه استفاده مشتریان از آن ها انتخاب خواهند شد.

خرید برچسب ماشین با طرح سفارشی

خرید برچسب با طرح دلخواه می تواند ایده نابی باشد که با کمترین هزینه میتوانید خاطرات خود به صورت عکس یا متن را به فروشگاه برچسب اکسان استور سفارش دهید. که این برچسب با طرح دلخواه را میتوانید به ماشین یا لپ تاپ همسر یا عشق خود بچسبانید تا عشق خود را یادآوری کنید. کادوی ولنتاین دست ساز برای انواع خودرو نیز چاپ می شود. بسیاری از افراد به طور مرتب از اتومبیل خود در طول روز استفاده می کنند. به همین خاطر انتخاب لوازم جانبی خودرو به عنوان هدیه برای آن ها بسیار هوشمندانه بوده و سبب خوشحالی این افراد می شود. خرید برچسب مخصوص خودرو نیز با طرح ها و مدل های زیبا تولید و طراحی می شوند و هر یک برای روز ولنتاین یک هدیه مناسب به شمار می روند. شما می توانید هر یک از این برچسب ها را با طرح و مدل انتخابی سفارش داده و برای روز ولنتاین هدیه دهید. رنگ و طرح هر یک از مدل های این برچسب ها بسته به نظر مشتریان انتخاب خواهد شد.
یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین استفاده از مضامین عاشقانه است. شما می توانید برچسب های مدل تکست و نوشته را برای نصب بر روی خودروهای مختلف سفارش داده و خریداری کنید. انواع برچسب های برشی برای این منظور بسیار مناسب هستند. شما می توانید نوشته های لاتین و فارسی را با این روش چاپ کرده و مورد استفاده قرار دهید. برچسب های چاپی نیز برای نصب بر روی اتومبیل های امروزی تولید شده و به صورت سفارشی نیز قابل تولید خواهند بود. برای انتخاب هر مدل از این محصولات باید به سلیقه فرد مورد نظر، جنسیت و ایده آل های او دقت داشته باشید. استفاده از این برچسب های خاص و زیبا بر روی بخش های مختلف وسایل نقلیه مانند بدنه، اتاق و کابین خودرو و… میسر خواهد بود.

خرید برچسب موتور برای ولنتاین

شما می توانید از انواع ایده کادو دست ساز عاشقانه برای دیزاین وسایل نقلیه استفاده کنید. انواع طرح های عاشقانه برای نصب بر روی آینه خودرو، شیشه ها، پلاک و… مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این برچسب ها با نازل ترین قیمت ها خریداری شده و برای آماده سازی یک هدیه جذاب مناسب خواهند بود. شریک عاطفی و پارتنر شما بی شک از این هدایای نفیس لذت می برد.

کادو ولنتاین دست ساز برای پسر و دختر

کادوی ولنتاین دست ساز برای هر جنسیتی با ویژگی ها و مشخصه های ظاهری به خصوصی ارائه می شود. هر یک از این هدایا با طرح و مدل به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. کادوهای ولنتاین دخترانه و پسرانه هر یک دیزاین خاص خود را دارند و با رنگ و طرح به خصوصی تولید می شوند. این هدایا به صورت دست ساز نیز قابل تولید خواهند بود. در صورتی که این هدایا را برای رده سنی به خصوصی خریداری می کنید باید به این مسئله نیز دقت داشته باشید.
کادوهای دست ساز دخترانه اغلب با زمینه رنگ های شاد و فانتزی ارائه می شوند و بر روی آن ها از تصاویر زیبا و عاشقانه استفاده شده است. هر یک از این هدایا برای ابراز احساسات در این لحظات رومانتیک بسیار مناسب خواهند بود. در صورتی که از برچسب های زیبای ولنتاینی برای تولید لوازم و اکسسوری های مخصوص استفاده می کنید، باید حتما به طراحی آن ها توجه داشته باشید. انواع برچسب های ولنتاینی با رنگ های زمینه متنوع تولید می شوند. انتخاب رنگ در این محصولات به صورت نامحدود انجام می شود. به همین خاطر هر فرد با هر سلیقه ای قادر به انتخاب در میان آن ها خواهد بود.
برای استفاده از یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین برای آقایان باید اغلب از رنگ های تیره استفاده کنید. رنگ های تیره در کنار المان های قرمز رنگ ولنتاینی دیزاین جذابی بر روی دست سازه های مخصوص به وجود می آورد. در این زمینه می توانید از برچسب هایی با طرح و مدل خاص نیز استفاده کنید. طراحی هر یک از این برچسب ها بر اساس سلیقه فرد مورد نظر متفاوت خواهد بود. شما می توانید از ابزارهای مختلفی در کنار برچسب انتخابی خود برای پیاده سازی ایده کادو دست ساز عاشقانه استفاده کنید. در ادامه به ارزیابی انواع این ایده ها برای افراد مختلف می پردازیم.

کادو ولنتاین دست ساز برای دوست صمیمی

کادوی ولنتاین دست ساز برای دوست و رفیق همیشه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که این محصولات را از هدایای مخصوص عشاق متفاوت می کند. برای آماده سازی یک هدیه ولنتاین برای دوستان خود ابتدا باید به سراغ وسایل کاربردی بروید. هیچ هدیه ای به اندازه وسیله ای که همواره مورد استفاده دوست و رفیق شما است، او را خوشحال نمی کند. برای این که هدیه شما برای همیشه ماندگار شود، باید در طول روز مورد استفاده قرار بگیرد. برخی از ایده های ناب و کاربردی برای تهیه و آماده سازی یک هدیه مناسب برای دوستانمان به شرح زیر هستند:

چراغ خواب های دست ساز ولنتاین

یک ایده خاص و زیبا برای روز ولنتاین، چراغ خواب های جذابی هستند که با ساده ترین ابزارها آماده سازی می شوند. شما می توانید با استفاده از یک قطعه چوب و یک لامپ ساده این ایده را پیاده سازی کنید. همچنین می توانید انواع برچسب های زیبا و تزیینی را بر روی این چراغ خواب ها بزنید. با استفاده از این برچسب ها که برخی به صورت برجسته طراحی می شوند، ظاهر کار بسیار خاص تر جلوه می کند. همچنین می توانید در بخش های داخلی آن از سیم های مخصوص و نسوز با طرح قلب استفاده کنید که دیزاین کار را بسیار زیباتر خواهد کرد.

بطری های شکلاتی دست ساز ولنتاین

یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین برای هدیه دادن به دوستان، تهیه بطری های تزیین شده برای هدیه دادن شکلات است. شما می توانید به جای جعبه های گران قیمت که همه آن ها طرح ها و مدل های تکراری دارند، از این بطری های خاص و زیبا استفاده کنید. هر یک از این بطری ها با روش های متفاوتی دیزاین می شوند و ظاهر متفاوتی دارند. بطری های دست ساز با استفاده از شیشه های ارزان قیمت، روبان، برچسب های تزیینی با طرح دلخواه و… دیزاین می شوند. شما می توانید از یک برچسب برجسته و براق برای تزیین این بطریها استفاده کنید. این ایده برای قرارگیری نامه های عاشقانه، شکلات ها و آبنبات چوبی های مخصوص ولنتاین و… نیز کارایی خواهد داشت.

استفاده از یک کره زمین!

شاید برای شما هم جالب باشد که یک کره زمین را به عنوان هدیه ولنتاین به رفیق خود هدیه دهید. شکل ظاهری کره زمین نشان دهنده ساختار کلی کره زمین با همه بخش ها و اجزای آن است. با هدیه دادن این وسیله به رفیق خود نشان می دهید که به اندازه همه دنیا برای شما ارزش دارد. برای این کار باید کمی کره زمین را تغییر دهید! در این ایده کادو دست ساز عاشقانه به کمی رنگ نیاز دارید که با استفاده از آن توپ گرد کره زمین را رنگ بزنید. سپس بخش میله های کره را نیز رنگ آمیزی کرده و با این روش آن را آماده سازی کنید.
بر روی این کره فضایی نیز برای قرار گیری عکس های دو نفره خود تعبیه کنید. به این ترتیب زیبایی کار چندین برابر می شود. همچنین می توانید انواع پیام های عاشقانه را در قالب برچسب های تزیینی بر روی آن بچسبانید. انواع برچسب های برشی طلایی رنگ برای این منظور انتخابی مناسب خواهند بود و منظور شما را به فرد مورد نظر منتقل می کنند. همچنین شما می توانید یک بخش از سطح بالایی کره را خالی کرده و در آن جا متن ها و کارت های دست ساز خود را قرار دهید.

جعبه های گل و هدیه مخصوص ولنتاین

در روز ولنتاین از جعبه های مختلفی استفاده می شود. انواع جعبه های ولنتاین با طرح های خرس، قلب و… کمی تکراری شده اند. اگر شما به دنبال یک ایده جدیدتر می گردید، بهتر است از جعبه هایی با طرح حروف انگلیسی استفاده کنید. این جعبه های زیبا با رنگ های مختلف و طرح های متنوع ارائه می شوند و هر یک از دیزاین جذابی برخوردار هستند. برای آماده سازی آن ها باید به اول اسم لاتین دوست خود توجه کرده و این حرف را به او هدیه دهید. پس از آماده سازی باکس مورد نظر در آن کمی اسفنج یا پوشال قرار داده و هر وسیله یا هدیه ای که مد نظر دارید قرار دهید.
در این جعبه ها از انواع دسته بندی های شکلات، آبنبات های مخصوص ولنتاین، گل و برگ تازه یا خشک شده و… استفاده می شود. استفاده از کارت پستال های تزیینی نیز بر روی این باکس ها کارایی خواهد داشت. بر روی دیواره جعبه حروف لاتین نیز با استفاده از رنگ یا اقلام تزیینی پوشانده می شود. شما می توانید در این خصوص از برچسب های شفاف و براق استفاده کرده و با این روش دیزاین جذابی بر روی این لوازم تزیینی به وجود بیاورید. برچسب های زیبای ولنتاینی با طرح های لاتین، طراحی های فانتزی و کارتونی، طراحی های رومانتیک و… ارائه می شوند.
با این روش محدودیت کمتری برای آماده سازی یک کادوی ولنتاین دست ساز خواهید داشت. به این ترتیب می توانید، انواع وسایل و لوازم مورد نیاز خود را در باکس مورد نظر قرار دهید. هر یک از این جعبه ها با ابعاد انتخابی شما آماده سازی می شوند. به همین خاطر می توانید هر هدیه ای را در این جعبه ها قرار دهید.

ماگ های عاشقانه

برای استفاده از یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین به سراغ ماگ های عاشقانه بروید. البته اگر بخواهید طرح های مورد نظر خود را به صورت مستقیم بر روی ماگ چاپ کنید، با محدودیت های زیادی رو به رو می شوید. هر یک از این ماگ ها با طرح ها و رنگ های متنوعی آماده سازی می شوند. اما اگر به صورت دست ساز طراحی مورد نظر را بر روی هر یک ایجاد کنید، زیبایی کار افزایش می یابد. شما می توانید انواع برچسب های عاشقانه را بر روی ماگ مخصوص ولنتاین بچسبانید که زیبایی کار را چندین برابر می کنند.
برای دیزاین ماگ با استفاده از این برچسب ها می توانید از یک تکه بزرگ برچسب استفاده کنید. همچنین می توانید برچسب ها را با ابعاد کوچک سفارش داده و بر روی ماگ نصب کنید. در میان برچسب های مخصوص ماگ انواع طرح نوشته و اینفوگرافی قرار می گیرد. همچنین استفاده از عکس های دو نفره شما و شریکتان نیز بر روی این ماگ ها کارایی خواهد داشت. این ایده کادو دست ساز عاشقانه بی شک توجه دوست صمیمی شما را جلب خواهد کرد. انواع ماگ ها در مدل ها و طرح های متنوعی برای این منظور ارائه می شوند. بهتر است سطح ماگ انتخابی شما صاف و یکدست باشد تا چسباندن برچسب های تزیینی بر روی آن ساده تر شود.

سفارش لوازم تزیینی با حروف لاتین

حروف لاتین همیشه از زیبایی خاصی برای هدیه دادن برخوردار هستند! شما می توانید حرف اول اسم دوستتان یا همه اسم او را به انگلیسی بر روی کائوچو یا تکه های چوب برش بزنید و سپس انواع طرح های انتخابی را بر روی آن پیاده سازی کنید. بر روی این حروف می توانید از پنبه یا اقلام پرکننده استفاده کنید تا حالتی برجسته به این محصولات بدهید. سپس می توانید بر روی سطح کار انواع برچسب های تزیینی ولنتاینی، مروارید، نگین، گل های مصنوعی و… را نصب کنید. به این ترتیب یک تابلوی تزیینی شیک و زیبا برای نصب در مکان های مختلف آماده سازی خواهد شد.
هر یک از این تابلوها در ابعاد گوناگونی تولید شده و تزیینات به کار رفته در هر یک متفاوت خواهد بود. در این زمینه می توانید به سلایق و نظرات دوست خود نیز توجه کنید و بر این اساس بهترین مدل این لوازم تزیینی را انتخاب کنید.

کادو ولنتاین دست ساز برای همسر

کادوی ولنتاین دست ساز برای همسر بی شک باید بهترین باشد. به همین خاطر برای این مدل هدایا باید همواره به دنبال بهترین ها بگردید. کادوهای دست ساز برای اکثر خانم ها و آقایان جذابیت دارند. به همین خاطر برای هدیه دادن به همسرتان هم بهتر است آستین ها را بالا بزنید و خودتان دست به کار شوید. اما پیش از هر چیز سلایق و علایق همسر خود را مد نظر دهید. هدیه ولنتاین مخصوص یک خانم با هدیه ای که برای یک آقا آماده سازی می شود بسیار متفاوت است. در این زمینه انتخاب یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین بر اساس جنسیت افراد اهمیت دارد. برخی از این هدایا را در زیر مشاهده می کنید:

کارت پستال های جذاب و عاشقانه

ایده های جذاب و عاشقانه برای تهیه هدایای دست ساز برای همسر باید بسیار خلاقانه باشند. کارت پستال ها با تنوع بی نظیری در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. این کارت های زیبا با نوشته ها و طرح های گوناگونی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. بر روی هر یک از آن ها از انواع برچسب های تزیینی و برجسته، انواع اقلام تزیینی و براق و نقاشی ها و دست نوشته ها استفاده می شود. به این ترتیب کارت پستال می تواند یک هدیه خاص و زیبا برای همسر شما باشد! همچنین می توانید کارت پستال دست ساز خود را در کنار هدیه اصلی ولنتاین خود قرار داده و آن را به همسر خود بدهید.

تهیه جعبه گل love

 

گل ها همیشه بهترین هدایا برای خانم ها به شمار می روند. به همین خاطر توصیه می کنیم از یک جعبه گل دست ساز برای خانم ها خود استفاده کنید. جعبه های گل نیز با طرح ها و مدل های متنوعی تولید و آماده سازی می شوند. هر یک از این جعبه ها با گل های انتخابی خانم ها و آقایان پر شده و ظاهر زیبا و جذابی دارند. در کنار گل ها استفاده از انواع اقلام تزیینی نیز ظاهر متنوع و شیکی به جعبه گل ولنتاینی مورد نظر می دهد. برای تهیه جعبه گل طرح لاو باید به نوع آماده سازی جعبه با استفاده از مقوا دقت داشته باشید. در وهله اول سایز و ابعاد کار مورد توجه قرار می گیرد.
سپس باید خلاقیت خود را به کار ببرید و یک ایده کادو دست ساز عاشقانه برای جذابیت بیشتر این جعبه ها به کار ببرید. شما می توانید بر روی بدنه هر یک از این جعبه ها از طرح های متنوعی استفاده کنید. استفاده از رنگ برای تزیین جعبه، استفاده از مقوا و کاغذ رنگی، فوم های اکلیلی و برچسب های شبرنگی و جذاب در این خصوص توصیه می شود. هر یک از این موارد می توانند جعبه گل شما را شیک تر کنند. در این جعبه ها از اسفنج استفاده می شود که درون آن انواع گل های تزیینی در ترکیب با برگ قرار می گیرند. لا به لای این جعبه ها نیز انواع هدایا مانند عطر، جواهرات و زیوآلات قرار می گیرند.

جعبه های جادویی عشق برای همسر

آماده سازی کادوی ولنتاین دست ساز با کمی ایده جدیدتر بیشتر از هر چیز دیگری مورد توجه قرار می گیرد. جعبه های کادویی ولنتاین به صورت چند لایه نیز آماده سازی می شود. شما می توانید از چند مقوا با الگوی + در کنار هم استفاده کنید. این جعبه ها بر روی هم سوار می شوند و سپس پس از باز شدن جعبه هر یک از آن ها بیرون می افتند. بر روی هر یک از قسمت های این جعبه های جادویی یک شی هدیه یا یک عکس قرار می گیرد. این جعبه های عاشقانه همسر شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. چون چندین هدیه را در کنار هم در خود قرار داده است.
این ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین در طرح ها و رنگ های گوناگونی آماده سازی می شود. درب به کار رفته در قسمت بالایی جعبه می تواند همه لایه های درونی آن را در خود جای دهد. استفاده از انواع گل و شکلات نیز در هر یک از این جعبه ها بسیار کارایی دارد. شما می توانید هر یک از این جعبه های شیک را به صورت آماده نیز خریداری کنید. بر روی جعبه مورد نظر از برچسب های انتخابی خود استفاده کنید. همچنین انواع لوازم تزیینی نیز بر روی جعبه مورد نظر قرار گرفته و ظاهر متنوعی به هدیه شما می دهد.

استفاده از اعداد تزیینی

برای انتخاب یک ایده کادو دست ساز عاشقانه توجه به جزییات رابطه تان اهمیت بسیار زیادی دارد. در این زمینه انواع اعداد تزیینی مورد توجه قرار می گیرند. شما می توانید سالگرد ازدواج یا تعداد سال هایی که در کنار هم بوده اید را برای آماده سازی یک کادوی شیک و زیبا مد نظر قرار دهید. هر یک از این اعداد در قالب جعبه های تزیینی زیبا آماده سازی شده و بر روی هر یک از آن ها از عکس ها و تصاویر زیبا استفاده می شود. شما می توانید از عکس های خود و همسرتان نیز برای تزیین این جعبه ها استفاده کنید. هر یک از این جعبه های عددی بر روی یک قاب نیز نصب می شوند. به این ترتیب نصب آن ها بر روی دیوار نیز به سهولت انجام می گیرد.
این کادوی ولنتاین دست ساز با تزیینات دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال می توانید انواع لامپ های تزیینی را در کناره های کار نصب کنید. استفاده از گل و برچسب های تزیینی در بخش های خالی این هدایا نیز کارایی خواهد داشت. به این ترتیب یک هدیه به یادماندنی به همسر خود خواهید داد. با استفاده از این ایده جذاب همه عشق و علاقه خود را نشان خواهید داد.

تابلو عکس های دونفره برای همسرتان

یک ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین بی شک یکی از زیباترین ها است. تماشای خاطرات گذشته همیشه برای پارتنر شما لذت بخش خواهد بود. به همیت خاطر آماده سازی و تهیه یک تابلو دست ساز و زیبا با به کار بردن عکس های دونفره ایده ای زیبا و ناب برای هدیه دادن به شمار می رود. شما می توانید این تابلوها را با روش ها و دیزاین های مختلفی به کار ببرید. استفاده از انواع نخ های نامرئی و چوب های دایره ای شکل که در امتداد آن ها عکس ها قرار می گیرند یک روش تزیینی به شمار می رود. در این میان استفاده از قاب عکس های مختلف و نصب عکس ها در آن ها نیز توصیه می شود.
هر یک از این قاب عکس ها برای نصب تصاویر کوچک به کار می روند و هدیه شما را تکمیل می کنند. شما می توانید برای جذابیت بیشتر این هدایا از گل های مصنوعی در قاب بندی کار استفاده کنید. این هدایای زیبا تکمیل کننده یک شب عاشقانه و جذاب برای همسر شما خواهد بود. انواع برچسب های نوشته نیز در گوشه و کنار قاب عکس دو نفره شما نصب می شوند. این قاب عکس ها در گوشه و کنار منزل شما نصب می شوند و یادآور خاطرات مختلفی از زندگی مشترک شما خواهند بود. به همین خاطر ارزش معنوی آن ها بسیار بالا است.

شیشه های تزیینی شاه کلید

شیشه های تزیینی با طرح ها و مدل های مختلف همیشه از جذابیت بسیار زیادی برای هدیه دادن به شریک زندگی شما برخوردار هستند. این شیشه های شیک و زیبا با استفاده از یک کلید تزیینی دیزاین می شوند. در میان آن ها یک کلید به نخ متصل می شود. در قسمت پایینی شیشه نیز از لوازمی مانند اکلیل برای دیزاین استفاده می شود. بر روی بطری مورد نظر نیز برخی وسایل تزیینی مانند برچسب های طرح قلب و love قرار می گیرند که ظاهری منحصر به فرد در این ایده کادو دست ساز عاشقانه به وجود می آورند. به هر یک از این شیشه ها کارت پستال هایی نیز اضافه می شوند که بر روی آن ها نوشته های عاشقانه درج می شوند.

پازل های مفهومی

یکی دیگر از هدایایی که بی شک شریک زندگی شما را خوشحال می کند، پازل های مفهومی هستند که شما را به نیمه گمشده تان متصل می کنند. این پازل ها نیز با روش های مختلفی دیزاین و طراحی می شوند. شما می توانید شکل و مدل انتخابی خود را بر روی مقوا یا جعبه های محکم و ضخیم ببرید و سپس روی کار را تزیین کنید. بر روی این پازل ها از نوشته های مفهومی و عاشقانه استفاده می شود. همچنین می توانید تصاویر مختلفی بر روی پازل مورد نظر بچسبانید که ظاهر کار را جذاب تر خواهند کرد.
بر روی هر یک از این پازل ها از برچسب هایی با المان های مخصوص ولنتاین نیز استفاده می شود. شما می توانید برچسب های شبرنگی و براق را به سادگی بر روی سطح چوبی یا جعبه ای پازل ولنتاینی خود نصب کنید. همچنین استفاده از انواع ابزارهای خرازی برای دیزاین بهتر این پازل ها نیز کارایی خواهد داشت. هر یک از این تجهیزات ظاهری متفاوت به پازل شما می دهد. نوشتن انواع مفاهیم مانند تو نیمه گم شده منی بر روی این پازل نیز میسر خواهد بود.

کارت پستال های دلیلی برای دوست داشتن

جذابیت یک کادوی ولنتاین دست ساز به خلاقیت آن بستگی دارد. هر یک از این کارت ها با مفاهیم و مضامین به خصوصی تولید و طراحی می شوند. این کارت ها بر اساس حروف الفبا قرار می گیرند. با هر یک از این حروف الفبا باید کلماتی بسازید که به دلیل دوست داشتن پارتنرتان مربوط می شود. هر یک از این کارت ها به زیبایی دیزاین شده و یک ایده خاص ودوست داشتنی برای هدیه دادن به شریک زندگی تان به شمار می روند. با هدیه دادن این کارت ها تا ساعت ها سرگرمی برای همسر خود ایجاد خواهید کرد. شما می توانید به همه خصوصیات ظاهری و شخصی همسر خود برای طراحی و دیزاین این کارت ها استفاده کنید.

ساخت کوسن قلبی

یکی دیگر از انواع ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین ساخت کوسن هایی با ظاهر قلبی است. شما می توانید این کوسن ها را برای آقایان آماده سازی کنید و بر روی آن ها از انواع لوازم تزیینی مانند منجوق، پولک و… نصب خواهد شد و ظاهر کار را زیباتر می کند. این کوسن ها در طرح ها و مدل های متنوعی تولید و ارائه می شوند. هر یک از آن ها ابعاد متفاوتی دارند. شما می توانید این کوسن ها را برای ساعات استراحت آقایان آماده سازی کنید. این هدیه یکی از جذاب ترین ایده های دست ساز ولنتاینی به شمار می رود.

جاسوییچی های قلبی

برای استفاده از یک ایده کادو دست ساز عاشقانه باید به المان قلب مخصوص ولنتاین دقت داشته باشید. استفاده از قلب در کادوهای مخصوص ولنتاین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید از این المان برای طراحی جاسوییچی های شیک ولنتاینی استفاده کنید. قلب ها با استفاده از نمد، چوب و… آماده سازی می شوند و سپس به یک جاسوییچی متصل خواهند شد. این تجهیزات شیک کادوی ولنتاین شما را بسیار زیباتر می کند. شما می توانید یک جاسوییچی خاص را در کنار سایر هدایا و لوازم خود به دوستان هدیه دهید.
این جاسوییچی ها با استفاده از برچسب های قلبی شیک و زیبا نیز تزیین می شوند. این برچسب ها به صورت برجسته و با متریال رزینی و براق آماده سازی خواهند شد. شما می توانید طرح و مدل انتخابی خود را برای آماده سازی برچسب های برجسته ارائه دهید و با کمترین هزینه ها سفارش خود را ثبت کنید.

بیسکوییت های قلبی ولنتاین

کادوی ولنتاین دست ساز می تواند یک خوراکی خوشمزه باشد. بیسکوییت ها امروزه با دیزاین و مدل های متنوعی آماده سازی می شوند. اگر سری به شبکه های اینترنتی بزنید، حتما تنوع قابل توجهی از این محصولات خوراکی را مشاهده می کنید که برای ایده گرفتن بسیار مناسب هستند. هر یک از انواع بیسکوییت های ولنتاینی با طرح های قلب، love و… مورد استفاده قرار گرفته و آماده سازی می شوند. خانم ها معمولا تبحر بالایی برای آماده سازی این بیسکوییت ها دارند. به همین خاطر تهیه بیسکویت ولنتاینی بهترین ایده برای آن ها خواهد بود.
برای این که از این ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین استفاده بهتری داشته باشید حتما باید یک جعبه مناسب برای آن ها فراهم کنید. بر روی جعبه نیز از تزیینات مختلف استفاده کرده و ظاهر کار را زیباتر جلوه دهید. هر یک از بیسکویت ها با طعم و مزه متفاوت آماده سازی شده و به شب رومانتیک شما رنگ و جلای دیگری می دهند.

کیک های ولنتاینی

در میان ایده های مخصوص ولنتاین خوراکی ها نقش مهم و اساسی دارند. کیک های قلبی ولنتاین با دیزاین های مختلف آماده سازی شده و با چند شمع شب عاشقانه شما را تکمیل می کنند. از آن جا که بیشتر آقایان خوش خوراک بوده و از خوراکی های جذاب و خوشمزه لذت می برند، این ایده نیز بهترین انتخاب برای زیباتر کردن شب ولنتاین شما به شمار می رود.

گل ها و عروسک های نمدی

در میان ایده های متنوعی که در این شب پیاده سازی می شود، اقلام نمدی عاشقانه نیز انتخاب مناسبی برای این شب به شمار می روند. گل ها و عروسک های نمدی یک ایده کادو دست ساز عاشقانه هستند. این هدایا تا آخر عمر به همراه همسر شما می مانند. البته انواع اقلام نمدی گاها به عنوان کادوی جانبی در کنار سایر هدایای شما قرار می گیرند.

نامه های عاشقانه

نامه نوشتن از قدیم تا به امروز یک روش خاص و زیبا برای انتقال احساسات به یکدیگر بوده است. اما این روش در سال های اخیر کمی منسوخ شده است. برای این که یک کادوی ولنتاین دست ساز و ویژه داشته باشید نامه های عاشقانه را از یاد نبرید. این نامه ها پیام های زیبای شما را به خوبی به شریک عاطفی تان منتقل می کنند. شما می توانید هر یک از این نامه ها را با انواع گل های خشک شده، عطر و… دیزاین کنید. چسباندن برچسب های زیبا و عاشقانه بر روی پاکت مورد نظر به جای تمبر نیز توصیه می شود. به این ترتیب شریک زندگیتان درک عمیقی از حس و حال عاشقانه شما خواهد داشت.
این ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین با استفاده از حروف لاتین جذابیت بیشتری دارد. پس بر روی پاکت نامه انتخابی خود نیز حتما از این حروف استفاده کنید. استفاده از کاغذهای کاهی و پاکت های نامه با همین جنس بر زیبایی این ایده کادو دست ساز عاشقانه می افزاید. شما می توانید از مفاهیم عاشقانه و متون زیبا و به یادماندنی در این شب استفاده کنید.

جمع بندی

در این قسمت در رابطه با یک کادوی ولنتاین دست ساز و خاص برای دوستان و همسر و نامزد شما ایده هایی را مورد بررسی قرار دادیم. برای داشتن یک کادوی ولنتاین خوب همیشه نیاز نیست که هزینه زیادی بپردازید. گاهی با چند ترفند ساده یک هدیه ولنتاینی شیک و زیبا خواهید داشت. استفاده از این ایده ها به شما کمک می کند که با کمترین هزینه ها شریک زندگی خود را خوشحال کنید. ایده جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین اغلب با ساده ترین ابزارها آماده سازی می شود. انواع مقواها، کاغذهای تزیینی اکلیلی، برچسب های شبرنگ، برچسب های برجسته، برچسب های نوشته و… در این زمینه به کار می روند. شما می توانید از لوازم تزیینی براق نیز در این خصوص استفاده کنید. یک ایده کادو دست ساز عاشقانه با ترکیب المان های مخصوص ولنتاین آماده سازی می شود. شما می توانید یک باکس کوچک شکلات را در کنار کارت پستال ها یا نامه های جذاب ولنتاینی با یک هدیه خاص و زیبا برای پارتنر خود آماده سازی کنید. کادوی ولنتاین دست ساز دوستان و رفقای خود را نیز فراموش نکنید! در این مطلب در رابطه با هدایای مخصوص دوستان نیز ایده هایی را مطرح کردیم.

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه