عامل سریال پدر گواردیولا

10 ماه پیش
پدر گواردیولا

با عامل سریال پدر گواردیولا آشنا شوید

سریال پدر گواردیولا با بازی مهران مدری جدیدترین محصول هنری این بازیگر سرشناس کشورمان است. او برخلاف اکثر کارهای مهران مدیری فقط در این سریال بازی می کند و کارگردانی نمی کند.

سریال «پدر گواردیولا» از ابتدای تولید با مشکلات مختلفی روبرو بوده است. سید نعمت الله به عنوان کارگردان این اثر، تعدادی از مهمترین و پرمخاطب ترین سریال ها از جمله سریال مدینه را کارگردانی کرد و این اولین همکاری او با مهران مدر است. این سریال در ژانر اجتماعی ساخته شده و قرار است به زودی منتشر شود.

در این سریال شاهد حضور بازیگران حرفه ای هستیم که جذابیت آن را افزایش می دهد. از جمله این بازیگران می توان به مهدی سلطانی، ستاره اسکندری، مرجانه گلچین، آرش عادل پرور و … اشاره کرد. در این مقاله همه چیز درباره سریال پدر گواردیولا را برای شما بازگو می کنیم. پس اگر قصد کسب اطلاعات صحیح در مورد این تاپیک را داریم با ما همراه باشید.

آشنایی با زنجیره پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا با بازی مهران مدیر یکی از مهم ترین سریال های سید نعمت الله است. این کارگردان تقریبا پس از ساخت سریال «برادر جان» بیکار ماند و در سال های گذشته فعالیت هنری مشخصی نداشته است. به نظر می رسد سعید نعمتولا قرار است به طور جدی با سریال پدر گواردیولا فعالیت هنری خود را از سر بگیرد. چون نویسنده این اثر اوست. در واقع هم کارگردان و هم نویسنده این سریال سید نعمتلا هستند. جواد نوروز بیگی که یکی از با سابقه ترین تهیه کنندگان تلویزیون و سینما محسوب می شود، ساخت این سریال پرهزینه را بر عهده گرفته است. سایر عوامل این مجموعه به شرح زیر است:

فیلمبردار: سید براتی

آهنگ افتتاحیه: سالار عقیلی

آهنگ پایانی: آرش عادل پرور

مدیر ضبط: Atsom Keemathee

مجموعه این عوامل به ما می گوید که سریال پدر گواردیولا با بازی مهران مدری شاید بهترین سریال سرگرمی خانگی باشد. در واقع استفاده از گروه های حرفه ای در آثار سید نعمت الله مکرر است و در این اثر نیز شاهد این مضمون هستیم.

پرداخت هزینه های حقوق بالاتر

جالب اینکه پرداخت دستمزد بالای پدر گواردیولا بازیگر سریال با بازی مهران مدیری واکنش های زیادی را به همراه داشت. البته این ارقام نجومی فقط مربوط به مهران مدیری نیست، ردپای او در دستمزد سایر بازیگران هم دیده می شود.

در مجموع، سریال پدر گواردیولا با بازی مهران مدری به یکی از پرهزینه ترین سریال های تاریخ ایران تبدیل می شود.

با سریال Agent of Guardiola’s Father آشنا شوید.

آشنایی با عوامل سریال پدر گواردیولا

تصویر سعید نعمت الله به عنوان کارگردان این سریال

داستان رگه پدری گواردیولا

طبیعتا داستان او یکی از مهم ترین قسمت های هر سریالی است و به همین دلیل همیشه سعی می کنیم داستان سریال های مختلف نمایش داده نشود. در سریال پدر گواردیولا که مهران مدیری در آن نقش آفرینی می کند نیز همین اتفاق افتاد و تاکنون داستان خاصی منتشر نشده است. البته هنوز جزئیات خاصی در مورد داستان یا خلاصه داستان در دسترس نیست.

در هر صورت با توجه به تجربه کلی سید نعمت الله در طراحی داستان ها و درام های اجتماعی، می توان حدس زد که این سریال نیز در این ژانر ساخته شده است. داستان سریال سعید نعمت الله همیشه پر از پیچ و خم است و به همین دلیل می توان انتظار داشت که سریالی با بازی پدر گواردیولا، مهران مدر، به زودی جایی در قلب طرفداران پیدا کند. سریالی ایرانی. تمامی عوامل و بازیگران آنها در این سریال نقش های کمدی یا دراماتیک داشته اند. پس می توان انتظار داشت که با یکی از بهترین سریال های سال های اخیر روبرو هستیم.

زمان پخش سریال درباره پدر گواردیولا است

از زمان پخش سریال پدر گواردیولا با بازی مهران مدیری اطلاع خاصی در دست نیست. این سریال قرار بود اوایل سال ۱۴۰۱ پخش شود که به دلیل مشکلات مختلف به طور کامل کنسل شد.

بدیهی است با این نتایج به زودی شاهد پخش قسمت اول سریال خواهیم بود، البته باید گفت هنوز آینده تولید قسمت های بعدی مشخص نیست و نمی توان به فصل های دیگر فکر کرد. آیا پدر گواردیولا در لیست قرار خواهد گرفت؟ باید منتظر ماند و دید این سریال در بازار چگونه عمل می کند. طبیعتاً اگر سریال «پدر گواردیولا» با بازی مهران مدری طرفداران زیادی را به خود جلب کند، برای فصل دوم شانس دارد.

اخرین حرف

پدر گواردیولا سریال جدید سرگرمی خانگی به کارگردانی سعید نعمت الله با حضور بازیگران برجسته است. این سریال طرفداران بسیاری از سریال های ایرانی را به خود جلب کرده است.

سریال پدر گواردیولا با بازی مهران مدیری یکی از سریال هایی است که در حین پخش با داستانی جذاب ما را به خود جذب خواهد کرد تا همیشه به دنبال قسمت های جدید باشیم. دستمزد این بازیگر نیز یکی از وثیقه های مربوط به سریال های پدر گواردیولا محسوب می شد که به نوبه خود منجر به ایجاد نوعی تبلیغات دهان به دهان برای سریال شد.

منبع: hamshahrionline

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه