خرید بهترین دستگاه ضد جاسوسی

11 ماه پیش
دستگاه ضد جاسوسی

چکیده : اگر شما هم احساس می کنید که در معرض کنترل شدن هستید، یا فکر می کنید که در اطراف شما از دستگاه های ضد جاسوسی استفاده می شود و افرادی مدام شمارا زیر نظر دارند. دیگر وقت آن است که مقداری بیشتر به حفظ حریم خصوصی خود اهمیت دهید.

خرید بهترین دستگاه ضد جاسوسی

اگر شما هم احساس می کنید که در معرض کنترل شدن هستید، یا فکر می کنید که در اطراف شما از دستگاه های ضد جاسوسی استفاده می شود و افرادی مدام شمارا زیر نظر دارند. دیگر وقت آن است که مقداری بیشتر به حفظ حریم خصوصی خود اهمیت دهید.

امروزه دستگاه های جاسوسی متنوعی اعم از ردیاب ، شنود ، دوربین مخفی و… وجود دارند که با پیشرفت تکنولوژی انقدر کوچک و غیر قابل دسترس شده اند، که دیگر نمی توان با چشم غیر مسلح آن هارا پیدا کرد. و ممکن است در هر جا و مکانی یکی از آنها وجود داشته باشد.

این دستگاه ها معمولا در منازل ، هتل ، ماشین ، حمام ، دفتر کار و… نصب می شود. اما یک راه ساده برای تشخیص سریع و بی درد سر آنها وجود دارد، و آن استفاده از فرکانس یاب است.

فرکانس یاب چیست؟

فرکانس یاب یا دستگاه ضد جاسوسی، محصولی با چند قابلیت متنوع و مدل های مختلف است تا به سادگی تمام محیط اطراف را ایمن نگه دارد. این دستگاه از چند بخش تشکیل شده است و هرکدام مخصوص به یابندی نوعی دستگاه جاسوسی است و فقط با داشتن این محصول چند کاره ، کوچک و قابل حمل دیگر بی نیاز از هرگونه دستگاه دیگری می شوید.

قابیلت های فرکانس یاب

دوربین مخفی یاب

اگر تابحال یک دوربین مخفی را دیده باشید متوجه شده اید که چقدر کوچک و غیر قابل تشخیص است و در هر سوراخ کوچکی به سادگی جای گذاری می شود. اما فرکانس یاب ها با همراه داشتن یک لنز قرمز رنگ که معمولا در مرکز آنها تعبیه شده، می توان تمام دوربین های مخفی را دیده و پیدا کنید.

طریق کار آن نیز ساده است و فقط کافیست دستگاه را روشن کرده و در فاصله چند سانتی متری یکی از چشم های خود قرار دهید و چشم دیگر را ببندید. حالا وقت آن است که از طریق لنز قرمز رنگ به خوبی به محیط اطراف خود نگاه کنید. سعی کنید به گوشه دیوار ها ، قفسه های کتاب ، کمد ، مجسمه ، ساعت ، پریز برغ و اشیاء مشکی توجه بیشتری داشته باشید.

هنگامی که یک دوربین در اطراف شما باشد آن را به صورت یک نقطه قرمز درون لنز فرکانس یاب می بینید و دلیل آن نوری است که به لنز دوربین برخورد می کند.

برای استفاده بهتر از دورین مخفی یاب بهتر است از فاصله ۱۰ سانتی متری تا ۱۰ متری از محیط قرار بگیرید و بهتر است یک برچسب برای پوشاندن دوربین ها همراه داشته باشید.

ردیاب(GPS) یاب

جی پی اس ها معمولا استفاده خیلی بیشتری نسبت به دوربین های مخفی دارند، چون دیگه خبری از لنز نیست و لازم نیست حتما در معرض دید قرار بگیرن و در هر جایی با هر شکل و اندازه ای به راحتی با یک چسب یا آهنربا وصل میشن، و شمارا به راحتی زیر نظر می گیرن.

اما فرکانسیاب برای نوع جاسوسی هم راه حلی داره و با کارایی هایی که داره دیگه اجازه نمیده کسی برای شما GPS کار بذاره.

برای استفاده از جی پی اس یاب این محصول فقط کافیه روشنش کنید و بعد چند لحظه اون رو توی محیطی که مشکوک به وجود ردیاب است بچرخانید، جی پی اس ها میتونن به شکل های مختلفی مثل یک خودکار یا جاکلیدی باشن یا هرجایی مثل داخل کیف ، ماشین ، موبایل و کفش هم قرار داشته باشند.

وقتی از این قابلیت استفاده کنید هنگامی که ردیابی در محیط شما وجود داشته باشد، شروع به لرزش یا بوق زدن می کند و هرچه به آن نزدیک تر شوید لرزش و بوق شدت پیدا می کند. البته لرزش و صدای بوق را می توانید به صورت دستی تنظیم یا خاموش کنید.

شنود یا میکروفن یاب

دستگاه های شنود هم همانند GPS ها است و به صورت یک وسیله کوچک جای گذاری می شود، و در فرکانس یاب ها راهکار پیدا کردن تقریبا یکسانی دارند.

در این محصول چیپستی برای تشخیص فرکانس وجود دارد که البته قدرت آن در مدل های مختلف یکسان نیست، این قابلیت فرکانس یابی یکی از مفید ترین کاربرد های آن است. زیرا دیگر نیازی به استفاده دستی از چشم و چرخش در محیط نیازی ندارد.

تمام دستگاه های جاسوسی که حافظه داخلی ندارد و مستقیم به شبکه وصل می شود دارای فرکانس هستند. و این دستگاه به سادگی هر نوع فرکانس موجود در محیط را تشخیص و منبع را پیدا می کند.

برای استفاده از قابلیت فرکانس یابی نیز بعد از روشن کردن دستگاه در فضای مشکوک فقط کافیست صبر کنید تا دستگاه به دنبال موج های فرکانس بگردد و پس از پیدا کردن شروع به هشدار دادن کند.

انواع فرکانس یاب

همانطور که ذکر شد فرکانس یاب ها در مدل های مختلفی عرضه میشوند، و از کیمیت هایی مانند متریال استفاده شده ، باتری ، فدرت ، مقاومت و ویژگی باهم دیگه تفاوت هایی دارند و این تفاوت در ساخت به این منظور بوده است که هر فردی با هر نیازی را بتوانند راضی نگه دارند.

و شما می توانید تمام این محصولات را با اقتصادی ترین قیمت بازار و بهترین کیفیت فقط داری تک تهیه کنید، و یک تجربه فوق العاده را در استفاده از فرکانس یاب داشته باشید و مثل تمام مصرف کنندگان لبخند خوشنودی را بر لب بیاورید.

خرید از داری تک

داری تک با یک تجربه بیش از ۱۵ ساله در تولید ، واردات و عرضه انواع دوربین و فرکانس یاب به صورت حضوری و اینترنتی، یک انتخاب ایمن و مطمئن برای تمام مشریان است تا محصول مد نظر خود را با استاندارد های جهانی تهیه کنند، البته لازم به ذکر است که این کیفیت بی نظیر باعث به افزایش قیمت در این فروشگاه نشده بلکه بهترین قیمت موجود در بازار را در داری تک خواهید دید.

سخن پایانی

به طور کل فرکانس یاب محصولی چند کاره برای یافتن انواع دستگاه های جاسوسی مانند شنود ، دوربین مخفی و جی پی اس است. به سادگی تمام این دستگاه هارا می توانید و از کار بی اندازید و یک محیط ایمن را برای خود و خانواده خود داشته باشید و به فرد دیگری اجازه فضولی در حریم خصوصی خود را ندهید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه