برررسی ویدیویی فیفا و pes : کدام بهتر است؟

5 سال پیش
فیفا و pes

در این قسمت در خدمت شما عزیزان هستیم با بررسی ویدیویی فیفا و pes ، به نظر شما کدام بهتر است؟

  • بررسی بازی: Fifa , Pes
  • شرکت: EA Sports , Konami
  • پلتفرم ها: PlayStation 4, Android, Nintendo Switch, Xbox One, iOS

 

فیفا بهتره یا Pes

در این ویدیو قصد داریم به صورت تخصصی این دو بازی پرطرفدار یعنی فیفا و pes را مورد بررسی قرار دهیم. در سال های اخیر شاهد تغییرات زیادی در گیم پلی بازی فیفا بودیم. فیفا رفته رفته از آن چیزی که مورد تصور کاربران بوده است سخت تر شده، اما pes نسبتا خیلی ساده تر و خیلی روان تر از fifa است اما این همه چیز یک بازی نیست. فیفا رفته رفته گوی سبقت را از رقیب خود یعنی pes گرفته است.

فیفا خیلی بهتر روی هوش مصنوعی بازیکنان به نسبت pes کار کرده است: از ورزشگاه ها تا لایسنس بودن تمام تیم ها گرفته تا ترکیب های داینامیک و روش های جدید که در فیفا ۱۹ به کار گرفته شده است، همه و همه نشان از برتری فیفا را می دهد. هر چند که به شخصه به نظر من طراحی صورت و فیس بازیکنان در pes 2019 بهتر از فیفا ۱۹ بوده است.

فیفا و pes

تنوع بازی در فیفا و pes

تنوع بازی در فیفا ۱۹ نسبت به pes 2019 بالاتر رفته و شما می توانید قوانین عجیب و غریبی را در بازی وضع کنید، به طوری که شما با زدن یک گل یکی از بازیکنان شما اخراج می شود و یک امتیاز به تیم حریف می دهید. یکی دیگر از این ویژگی ها،  No Rules است یعنی شما هر کاری که دلتان بخواهد را در بازی انجام می دهید، گل آفساید می زنید، تکل های سنگین و از پشت می زنید، بدون این که داور کاری با شما داشته باشد. یا مثلا Long Range که گل های شما فقط از راه دور مورد قبول است. یکی دیگر از این بخش ها در فیفا ۱۹، Headers & Volleys است که شما باید در شرایط خاصی گل بزنید: مثلا با سر گل بزنید یا با برگردون! یکی دیگر از بخش های فیفا ۱۹، First To است که هر کس به تعداد معینی گل، از بازی رسید، آن تیم برنده ی مسابقه است. 

فیفا و pes

در کل فیفا نسبت به pes خیلی متنوع تر شده و رفته رفته خود را از pes جدا کرده است. اما خب خیلی ها در ایران هستند که سبک بازی pes را به فیفا ترجیح می دهند. اما نظر شما چیست؟ بنظر شما فیفا بهتره یا pes؟

از شما دعوت می کنم که این ویدیوی اختصاصی که به بررسی بازی فیفا و pes  پرداخته است را مشاهده نمایید:

فیفا و pes

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه