قیمت نیوجرسی بتنی و مشخصات فنی نیوجرسی بتنی

1 سال پیش
نیوجرسی بتنی

قیمت نیوجرسی بتنی به چه عواملی بستگی دارد؟

جهت استعلام قیمت روی لینک بزنین و وارد سایت بتن سازه تهران بشوید . مشاوره و بازدید رایگان

با توجه به وزن بتن مصرفی و عیار بتن و مقدار میلگرد مصرفی قیمت ها متفاوت است مثلا استاندارد وزارت راه در نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۱۱۰ پاشنه ۸۰ مقدار بتن مصرفی ۳۲۰۰ کیلوگرم است و با عیار ۴۰۰ و میلگرد ۳۳ کیلوگرم.که یسری از شرکت ها که به صورت کارگاهی اقدام به تولید با کیفیت پایین میکنند استاندارد ها را رعایت نمیکنن و منجر به کاهش قیمت تمام شده میشود.

ظرفیت تریلی جهت حمل نیوجرسی بتنی به شرح ذیل می باشد.

نیوجرسی یک متری ارتفاع ۸۰ تعداد ۴۶ عدد.
نیوجرسی دومتری ارتفاع ۸۰ تعداد ۲۳ عدد.
نیوجرسی سه ارتفاع ۱۱۰ تعداد ۸ عدد.
نیوجرسی چهارمتری مفصل دار ارتفاع ۱۰۰ تعداد ۶ عدد.
نیوجرسی شش متری مفصل دار ارتفاع ۱۰۰ تعداد ۴ عدد.

نحوه بازدید از شرکت و سفارش محصولات

جهت استعلام قیمت نیوجرسی بتنی و بازدید از کارخانه با مدیر فروش ۰۹۱۲۰۹۱۲۹۹۶ تماس حاصل فرمایین

قیمت نیوجرسی بتنی به عوامل مختلف بستگی دارد. معمولاً قالب های نیوجرسی در وزن های متنوعی عرضه و استفاده می شود بنابراین وزن قالب ها یکی از عوامل موثر بر قیمت نیوجرسی محسوب می شود. دقت کنید که تعیین قیمت نیوجرسی می بایست بر اساس مشخصات فنی آن صورت گیرد.

استعلام به روز قیمت و خرید نیوجرسی بتنی مدیر فروش ۰۹۱۲۰۹۱۲۹۹۶

عمده کاربرد بلوک نیوجرسی بتنی برای جداسازی مسیر حرکت اتومبیل در جاده ها می باشد. این بلوک ها به میزان قابل توجهی میزان خسارات جانی و مالی ناشی از تصادفات را کاهش می دهند.

تولید کننده نیوجرسی بتنی و سنگدال بتنی

قیمت نیوجرسی با توجه به ساختار آن: یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت نیوجرسی بتنی، ساختاری است که برای آن استفاده شده است. قالب های نیوجرسی بتنی در ساختار متنوعی عرضه می شوند، برخی از مدل ها ساده هستند و طبعاً قیمت ارزانتری دارند، برخی به صورت سیستم برگردان ساده هستند که به نسبت مدل قبل کمی گرانتر هستند و مدل هایی با سیستم برگردان چرخشی، لولایی و مفصل دار نیز وجود دارد که هر یک بر حسب ساختاری که دارند، قیمت گذاری می شوند و به طبع قیمت نوع ساده آن، ارزانتر است. ساختاری که برای قالب های نیوجرسی در نظر گرفته می شود روی وزن آن ها اثر می گذارد و این موضوع باعث می شود که قیمت نیوجرسی بیشتر شود. دقت داشته باشید که قیمت نیوجرسی بتنی قطعه مفصلی بر اساس تعداد تکه های مورد استفاده سنجیده می شود. بگذارید یک مثال ساده بزنیم: فرض کنید که قالب مفصلی نیوجرسی سه تیکه مدنظر باشد، در این میان چنین قالبی به نسبت مدل دو تیکه قیمت بیشتری دارد. اگر یک قالب ساده نیوجرسی وزن ۹۰۰ کیلوگرمی داشته باشد همان سبک قالب در مدل چرخشی به وزن ۱۵۰۰ کیلوگرمی می رسد و همه این موارد روی قیمت قالب ها تاثیر می گذارند.

قیمت نیوجرسی بر اساس مشخصات فنی: موضوع دیگری که برای تعیین قیمت نیوجرسی مطرح می شود، مشخصات فنی آن است. مشخصات فنی از عوامل مهمی است که کمک می کند انتخاب درستی داشته باشید. مثلاً نیوجرسی مفصلی دارای قالب مخصوصی است که دهانه قالب باز است و حباب های هوای کمتری در داخل سازه های بتنی نیوجرسی حبس می شود و در نهایت بتن ها در داخل این قالب ها ریخته می شود. عدم برون ریزی بتن از بخش داخل قالب ها سبب می شود که بتن ریزی در قالب مفصلی سرعت بالایی داشته باشد. این مدل از قالب ها معمولاً کمی گرانقیمت هستند.

لیست قیمت نیوجرسی بتنی

خوشبختانه شرکت بتن سازه تهران در طرح فروش خود توانسته، نیوجرسی با ساختار های متنوع، وزن های متفاوت و جنس های متنوع را در نظر بگیرد و در این زمینه شرایط بسیار بهبود یافته است. از سوی دیگر روش تولید و همینطور ساختار قالب برای شما توضیح داده می شود و تعداد اجزا و قطعات به کار برده شده نیز اهمیت زیادی دارد. قیمت قالب های نیوجرسی بتنی بر اساس قیمت پروفیل و آهن سنجیده می شود و تعرفه ثابتی برای آن ها در نظر گرفته نمی شود. قیمت گذاری ها در زمینه نیوجرسی بر اساس موقعیت پروژه نیز سنجیده می شود. در هر صورت شما می توانید به سادگی مشاوره لازم پیش از خرید را دنبال کنید و مشخصات فنی محصول را پیش از پرداخت هزینه مورد بررسی قرار دهید. نشما می توانید لیست قیمت نیوجرسی بتنی را از کارشناسان فروش  بتن سازه بپرسید ۰۲۱۷۷۸۳۹۷۶۶

خرید و قیمت نیوجرسی بتنی

کارخانه‌ها و تولیدکنندگان، نقشه فنی نیوجرسی بتنی را از وزارت راه و شهرسازی دریافت می‌کنند. پس از دریافت نقشه‌های استاندارد و درخواست تولید، قیمت نیوجرسی بتنی با توجه به تعداد، وزن و دیگر فاکتورها محاسبه و اعلام خواهد شد. در واقع آن‌چه که در تعیین قیمت نیوجرسی بتنی نقش پررنگی دارند، تیپ ساخت محصول است. زیرا تیپ نیوجرسی دربرگیرنده‌ی اطلاعاتی چون عرض، پاشنه، طول، ارتفاع، وزن و تعداد جاگذاری در تریلی می‌باشد. این محصول بسیار کارا در همه‌ی نقاط کشور قابل دسترسی و استفاده است. با جستجوی هر کدام از عبارات زیر می‌توانید به آسان‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن به محصول مورد نظر در نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی از فاصله‌ی خود دسترسی داشته باشید.

نقشه میلگرد نیوجرسی بتنی نقشه میلگرد نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی تهران، نیوجرسی بتنی اصفهان، نیوجرسی بتنی کرج، نیوجرسی بتنی مشهد، نیوجرسی بتنی شیراز و …

وزن نیوجرسی ۴ متری

وزن نیوجرسی ۴ متری ۳۶۰۰ کیلوگرم و ابعادی به شرح زیر دارد:

  • طول ۴ متری
  • ارتفاع ۱متر
  • عرض پاشنه پایین ۰.۷ متر
  • عرض بالا ۰.۲ متر

برای خرید نیوجرسی به چه چیزهایی باید دقت کرد؟

اگر قصد خرید نیوجرسی ۴ متری را دارید، باید به یک سری از نکات توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید:

۱_ کاربری نیوجرسی

اینکه بلوک نیوجرسی را با چه هدفی می‌خرید، بسیار مهم است. زیرا بلوک‌های نیوجرسی در ابعاد مختلف با مشخصات گوناگون ساخته می‌شوند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.  شما با مشاوره با کارشناسان شرکت بتن سازه تهران میتوانید بهترین نیوجرسی را با توجه به نیاز خود سفارش دهید.

۲_ کیفیت ساخت

اگر می‌خواهید، بلوک‌های نیوجرسی خریداری شده ماندگاری بالایی داشته باشند، باید به کیفیت آن توجه کنید. از تولیدکننده بخواهید که آنالیز محصول خود را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از نوع و مقدار مواد بکار رفته در آن‌ مطلع شوید.

۳_ شرکت تولیدکننده نیوجرسی بتنی با سابقه بالا

شرکت‌های مختلفی در ایران، بلوک‌های نیوجرسی را تولید می‌کنند. این محصول را حتما از شرکت‌های معتبر و خوش‌سابقه بخرید. این شرکت‌ها محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید می‌کنند. شرکت بتن سازه تهران، طراح و تولیدکننده قطعات پیش‌ساخته بتنی، بلوک‌های نیوجرسی خود را از بهترین مواد اولیه و مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌کند و با قیمتی رقابتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

انواع نیوجرسی بتنی

۱.مینی نیوجرسی بتنی یا نیوجرسی کوچک شهری طول ۴۰ پاشنه ۴۰ ارتفاع ۵۵ سانتی متر وزن ۹۰ کیلوگرم ۲.نیوجرسی بتنی یک متری ارتفاع ۸۰ پاشنه ۵۰ وزن ۵۵۰ کیلوگرم ۳.نیوجرسی بتنی دومتری ارتفاع ۸۰ پاشنه ۵۰ وزن ۱۱۰۰ کیلوگرم ۴.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۸۰ پاشنه ۶۰ وزن ۱۳۰۰ کیلوگرم ۵.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۱۱۰ پاشنه ۸۰ وزن ۳۰۰۰ کیلوگرم ۶.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۱۶۰ پاشنه ۸۰ وزن ۴۰۰۰ کیلوگرم ۷.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۲۶۵ پاشنه ۸۰ وزن ۵۲۰۰ کیلوگرم ۸.نیوجرسی چهارمتری مفصل دار ارتفاع ۱۰۰ پاشنه ۷۰ وزارت راهی

۹.نیوجرسی شش متری مفصل دار ارتفاع ۱۰۰ پاشنه ۷۰ وزارت راهی

۱۰.دیوار بتنی خود ایستا طول ۳متر ارتفاع ۲۷۰ وزن قطعه ۶ تن

نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 110

نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع ۱۱۰ پاشنه ۸۰ وزن ۳۲۰۰ کیلوگرم

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه