نقد و بررسی تخصصی بازی جدید فیفا ۱۹- FIFA 19

2 سال پیش
فیفا 19

در این مطلب از وب سایت جفت هیچ قصد داریم به نقد و بررسی تخصصی و ویدئویی بازی جدید  فیفا ۱۹ بپردازیم. این بازی پر طرفدار پس از مدت ها انتظار هواداران در مهرماه ۹۷ رونمایی شد. هر ساله علاقه مندان بسیاری که طرفدار سفت و سخت فوتبال و فیفا هستند، با این بازی که بسیار خوب شبیه سازی شده است سرگرم می شوند و ساعت ها در کنار یکدیگر با خنده و شوخی سپری می کنند.

فیفا 19

فیفا 19

رونمایی فیفا ۱۹ نیز بسیاری از فوتبال دوست ها را به وجد آورده است؛ البته شاید در ابتدا تفاوت های آن را حس نکنید یا به گفته ی خیلی از منتقدین، از سال ۲۰۱۷ به بعد تغییر و تحول چشمگیری در فیفا رخ نداده است. اول از همه شما را به تماشای ویدئوی اختصاصی جفت هیچی ها که به نقد و بررسی این بازی هیجان انگیز پرداخته اند دعوت می کنیم.

همچنین پیشنهاد می شود : نقد و بررسی بازی gta v

در واقع شاید این سری از بازی تغییرات چشمگیری نسبت به نسخه های قبل نداشته باشد؛ اما در طراحی، ایجاد تکنیک ها و حرکات بازی وقت بیشتری صرف شده است که باعث می شود شما را بیشتر در بازی غرق کند و به دنبال حرکت های متنوع و خاصی برای رسیدن به گل باشید.

فیفا 19

اگر به صورت آنلاین بازی کنید، دیگر شاهد تعداد گل های زیاد نیستید؛ زیرا فیفا ۱۹ دقیقا همانند یک بازی فوتبال حقیقی شبیه سازی شده است و تنش و موقعیت ها را باید به درستی مدیریت کنید تا به نتیجه ی مطلوبی برسید.

فیفا ۱۹ روی پلتفرم هایی شامل ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ ، نینتندو سویچ و کامپیوتر قابل اجرا می باشد. هوش مصنوعی به کار رفته در این بازی را در سری جدید خیلی بیشتر حس می کنید. به گفته ی گیمرهای حرفه ای سیستم شوت زنی  Timed Finishing چندان دلنشین نیست و هر لحظه امکان دارد موقعیت گل زنی شما را خراب کند.

اما برای رفع این مشکل می توانید گزینه ی Trainer را فعال کنید تا نوار مخصوصی در بالای سر بازیکن نمایش داده شود و بتوانید شوت بهتری بزنید؛ اما بسیاری از افراد از فعال کردن این گزینه خشنود نمی شوند و متکی به شانس و اقبال می شوند و شوت خود را می زنند که ممکن است به شکل کاملا ناشیانه ای زده شود و در بین تماشاچیان فرود بیاید.

فیفا 19

فیفا 19

همانطور که در سری های قبلی تجربه کرده اید، پس از انتخاب تیم و بازیکنان می توانید هر کدام از آنها را به طور جداگانه شخصی سازی کنید و وظیفه ی هر یک از آن ها را بهشان دیکته کنید تا در زمین به خوبی سر و سامان بگیرند.

شما در این بازی فرصت انجام هیچ اشتباهی را ندارید؛ چه تیم حریف شما کامپیوتر باشد و چه تیم آنلاین دیگری، قطعاً از اشتباه شما نهایت استفاده را می برد و شما را کلافه می کند. در مجموع فیفا ۱۹ ممکن است پس از چند ساعت بازی کردن، حرص شما را درآورد و شما را خسته کند و این ممکن است آینده ی این شرکت را به خطر بیاندازد.

ویژگی های جدیدی به بخش های گیم ‌پلی و آلتیمیت تیم اضافه شده است. طرفداران فیفا خوشحال باشند؛ زیرا لیگ قهرمانان اروپا اضافه شده و با هیجان هرچه تمام تر می توانند در آن به رقابت بپردازند.

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

خوشبختانه کرنر زدن بسیار بهبود یافته است. یکی دیگر از نقاط قوت فیفا ۱۹ در بخش دفاع کردن است. شما در سری جدید، دیگر متکی به شانس و اقبال نیستید و باید خیلی حرفه ای در مقابل تیم حریف به رقابت بپردازید و به خوبی در برابر حمله ی تیم مقابل با استفاده از تکنیک های متفاوت به دفاع بپردازید.

کیفیت موسیقی و صدای تماشاگران بسیارعالی طراحی شده است. فیفا همچنین از تیم گزارشگری جدیدی در سری بازی های لیگ اروپا رونمایی کرده است که بسیار دلچسب خواهد بود. Cup Finals یک قسمت جدید در این بازی است که برای گیمرهای بی حوصله طراحی شده که بدون بازی کردن در مراحل مسابقات، به فینال برسند و در آنجا به بازی بپردازند!

فیفا 19

یک خبر خوب دیگر این است که اگر شما از آن دسته بازیکنانی هستید که به شروع بازی از عقب علاقه مندید، در هنگام شروع مجدد بازی از دروازه، دوربین حرکت نخواهد کرد و شما می توانید تکنیک غیر قابل پیش بینی را به وجود آورید.

مطمئنا گرافیک بازی برای تمام افراد مهم است. شاید تا سری به نسخه های قبلی نزنید، چیزی از پیشرفت گرافیک بازی حس نکنید؛ ولی باید از این بابت خوشحال بود، زیرا فیفا ۱۹ خیلی مجلل و شیک تر طراحی شده است و یکی از مثال های بارز آن، چهره ی نیمار است که در هنگام عصبانیت، شادی گل و در موقع گرفتن کارت قرمز بسیار متفاوت شده است و هیجانات بازی را دلچسب تر می کند.

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

اما سخت تر شدن بیش از حد بازی می تواند نارضایتی و انتقاد طرفداران را به دنبال داشته باشد. نظر شما در مورد بازی فیفا ۱۹ چیست ؟

2
نویسنده مطلب تیم جفت هیچ

2 دیدگاه

  • امیر
    13 دسامبر 2018

    خیلی سخت شده و لذت بخش نیست

  • امیر حسین
    13 دسامبر 2018

    خیلی سخت شده و لذت بخش نیست…