خرید ملک در پاسداران تهران با مشاورین متخصص

2 سال پیش
ملک در پاسداران تهران

به دنبال خرید ملک هستید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید، انتخاب همیشه دست ما نیست به خصوص وقتی برای خرید خانه اقدام میکنیم. امروزه قیمت خانه نقش اساس در انتخاب ها دارد. اگر شما یک انتخاب بهینه بر اساس سرمایه ای که در اختیار دارید انجام دهید، مطمئنا نتیجه بهترین بدست خواهید آورد. مثلا کسانی که میخواهند در تهران، در مناطق بالای شهر مانند پاسداران، اختیاریه، نیاوران و … خرید انجام دهند ابتدا باید از قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران مطلع شوند سپس اگر قیمت های منطقه ی مد نظر با بودجه ی آن ها سازگاری داشت نسبت به تحقیقات بیشتر اقدام کنند.

خرید ملک در پاسداران تهران

پاسداران تهران از جمله مناطق اعیان نشین است که برای بسیاری خرید خانه در این منطقه مقدور نیست و باید سرمایه خود در مناطق پایین تر ببرند. برای مثال قیمت آپارتمان در پاسداران تهران متوسط ۱۰۰ میلیون تومان ارزیابی می شود که اکنون که این مطلب را میخوانید به تاریخ انتشار و تاریخ مطالعه این مطلب توسط خود دقت کنید، چرا که نوسانات قیمت آپارتمان در پاسداران تهران و سایر مناطق بسیار زیاد و بازار ملک تا حدودی ملتهب می باشد.

چرا پاسداران تهران را انتخاب کنیم:

در تهران اگر ترافیکش را از زندگی در آن جدا کنیم، زیبایی های زیادی وجود دارد. پاسداران تهران مانند اختیاریه یا نیاوران جزو مناسب خوش آب و هواست که امروزه کمتر هوای سالم را در کشور شاهد هستیم. وجود امکان رفاهی اجتماعی مناسب یکی از دلایل انتخاب این محدوده برای خرید خانه است. اختیاریه و پاسداران از نظر مسافت به هم چسبیده و نزدیک هستند. از نظر قیمت هم تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند و شما اگر بودجه کافی، به طور تقریبی ۸- ۱۵ میلیارد در اختیار دارید میتوانید به خانه های آپارتمانی نوساز و قدیمی در این مناطق فکر کنید.

از انجایی که میگویند یک منطقه پیشرفت خود را کرده است و سرمایه گذاری در آن منطقه بی فایده ست. این موضوع در پاسداران تهران و اختیاریه صادق نیست و اگر با قیمت های این منطقه در سال های اخیر آشنایی نسبی هم بدست آورده باشید می دانید که رشد زیادی در قیمت خانه های این منطقه به وجود آمده است. شاید دو سال گذشته قیمت خانه ای با متری ۳۰ میلیون تومان، امروز به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

خرید آپارتمان در پاسداران

از شمال تهران به جنوب کرج برویم:

کرج نواحی مختلفی را خود پوشش داده است، از عظیمیه کرج که نقطه بالایی شهر وجود دارد،تا ماهدشت و اشتهارد و … در این میان منطقه ای به نام کیانمهر وجود دارد که با توجه به مقیاس و فرهنگ موجود در این منطقه، میتوان یک سرمایه گذاری ایده با سرمایه متوسط ایجاد کرد. اگر شما بودجه چند ده میلیاردی برای خرید خانه در بالاشهر کرج را ندارید میتوانید به یک منطقه خوب، نزدیک به مهرشهر کرج کوچ کنید. خرید آپارتمان در کیانمهر کرج یک گزینه ی اصلی برای بسیاری از مرکز نشینان کرج است.

خرید آپارتمان در کیانمهر

قیمت های آپارتمان در کیانمهر کرج نسبتا مناسب است. اگر شما بین ۱ الی ۵ میلیارد تومان سرمایه داشته باشید میتوانید آپارتمان هایی با متراژ ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر خریداری کنید. در حال حاضر خرید آپارتمان در کیانمهر کرج نو ساز، حدود۲٫۵ میلیون معامله می شود. خوشبختانه خانه های نوساز زیادی در کیانمهر ساخته شده اند و این روند به سرعت در حال افزایش است. بافت های نسبتا قدیمی این منطقه در حال بازسازی و نو سازی هستند که اگر به دنبال خانه نوساز هستید و حدود ۲ الی ۳ میلیارد تومان سرمایه دارید بهترین گزینه منطقه ساماندهی کیانمهر است.

املاک سرزمین مشاوری مطمئن برای معاملات شما.

یک مشاور خوب، شما را چند قدم جلو می اندازد. به شما کمک میکنند تا انتخاب هوشندانه ای داشته باشید تا اینکه بخواهید از روی عجله و قفلت خریدی انجام دهید. به همین دلیل است که امروزه انتخاب یک مشاور خوب بهتر از تصمیم سریع و عجولانه در ارتباط با خرید ملک است. املاک سرزمین با تیمی مطمئن در زمینه خرید و فروش ملک. در خدمت شماست.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه