خرید قالب وردپرس

3 سال پیش
خرید قالب وردپرس

از جهات زیادی خرید قالب وردپرس از آیلین وب بهتر از استفاده از انواع رایگان است.

با خرید یک قالب می توان سایتی را طراحی و ایجاد کرد که بیشترین نزدیکی را به سلیقه کاربر داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد قالب وردپرس و ویژگی هایی که در هنگام خرید قالب وردپرس باید مدنظر قرار داد و همچنین بهترین مرکز برای خرید قالب وردپرس توضیحاتی را به اختصار ارائه دهیم.

  1. قالب وردپرس چیست؟
  2. چرا خرید قالب وردپرس بهتر از استفاده از قالب های رایگان است؟
  3. قالب وردپرس چند نوع دارد؟
  4. ویژگی هایی که در خرید قالب وردپرس بیشتر اهمیت دارند چه مواردی را شامل می شوند؟

قالب وردپرس چیست؟

وردپرس ابزار و سیستمی است که از طریق آن علاوه بر مدیریت محتوای ساده و بدون دردسر سایت، امکان ساخت سایت های مختلف نیز وجود دارد.

از زمان ارائه این ابزار بسیاری از مشکلات و نیازهای طراحی سایت حرفه ای مانند یادگیری برنامه نویسی، زبان های مختلف کد نویسی و… برطرف شد و طراحی سایت به امری آسان بدل گردید. یکی از امکاناتی که وردپرس در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا استفاده از آن راحتتر شده و کاربران کم تجربه نیز بتوانند سایت مورد نیاز خود را از طریق آن ایجاد کنند قالب های سایت است.

قالب وردپرس

در واقع، در سیستم وردپرس یک پایه و شاکله اصلی از سایت در اختیار کاربر قرار می گیرد تا براساس آن و با ایجاد تغییرات و ویرایش های شخص و مطابق سلیقه سایت مورد نیاز خود را طراحی کند. این پایه همان قالب وردپرس است. با استفاده از قالب های وردپرس امکان ایجاد سایت های مختلف در محیط وردپرس وجود دارد که هر کدام از این سایت ها، دارای شکل ظاهری و ویژگی های متفاوتی نیز باشند. قالب ها در وردپرس به دو صورت رایگان و قابل خرید در اختیار کاربران قرار می گیرند که بالطبع قالب های رایگان از امکانات و تنوع کمتری نسبت به قالب های خریدنی برخوردار می باشند. آشنایی با یک مرجع خوب برای خرید قالب وردپرس اولین اصل در خرید است، یکی از بهترین سایت ها در این زمینه سایت آیلین وب می باشد.

 

چرا خرید قالب وردپرس بهتر از استفاده از قالب های رایگان است؟

یکی از مشکلات بزرگ کاربران در وردپرس، امکانات محدودی است که قالب های رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند، هرچند برای بسیاری از سایت ها یک قالب رایگان بسنده است و نیازهای سایت را برطرف می کند، اما برای سایت هایی که دائما نیاز به بروزرسانی داشته و با گذشت زمان نیاز به افزایش بازدید دارند استفاده از قالب های رایگان انتخاب مناسبی نیست، چون بروزرسانی آن ها به نسبت دیرتر اتفاق می افتد و امکانات کمتری نسبت به سایر قالب ها دارند.

به عنوان مثال، در یک سایت فروشگاهی، که همه روزه اطلاعات زیادی وارد سایت شده و نیاز به تغییر داده های موجود، مانند موجودی محصولات، قیمت و… می باشد استفاده از یک قالب رایگان می تواند باعث ایجاد مشکل شود، یا در یک سایت خبری که به دنبال جذب بازدیدکنندگان زیادی است، یک قالب رایگان به دلیل مشابهت زیاد با دیگر سایت های موجود می تواند باعث عدم اعتماد مراجعین به سایت شده و در نتیجه هدف طراحی سایت برآورده نشود. بهترین کار در این شرایط خرید قالب وردپرس از سایت های معتبر مانند آیلین وب است.

خرید قالب وردپرس

قالب وردپرس چند نوع دارد؟

به طور کل قالب های وردپرس به ۴ دسته تقسیم می شوند. دو دسته از قالب ها، آماده و رایگان و دسته های بعدی اختصاصی و خریدنی می باشند.

قالب آماده محتوایی

اولین دسته قالب های وردپرس، قالب های ساده و محتوایی هستند. این قالب ها برای بارگذاری محتواهای مختلف تصویری و متنی مورد استفاده قرار می گیرند و جزئیات مختلف در آن ها، قبل تر توسط برنامه نویسان طراحی شده است. این قالب ها، برای افرادی که قصد طراحی سایت های خبری ساده داشته و با طراحی و مدیریت سایت آشنایی چندانی ندارند انتخاب مناسبی می باشند.

قالب آماده فرآیندی

از دیگر انواع قالب های وردپرس، قالب های رایگان و از پیش ساخته شده فرآیندی هستند که معمولا امکانات بیشتری از آپلود عکس و متن در اختیار کاربر قرار می دهند. از جمله امکانات این قالب ها می توان امکان خرید، ثبت نام، ایجاد قرعه کشی و… را نام برد.

قالب اختصاصی محتوایی

دسته بعدی قالب های وردپرس، قالب هایی هستند که نیاز به پرداخت پول داشته و به طور اختصاصی طراحی می شوند. در زمینه قالب های محتوایی، کاربر بعد از مشخص کردن نیازهای خود از سایت، اطلاعات را در اختیار برنامه نویس و طراح قرار می دهد تا قالبی متناسب با نیازها و کاملا شخصی سازی شده دریافت کند. نداشتن محدودیت در طراحی و ظاهر اختصاصی از ویژگی های مهم این قالب هاست.

قالب اختصاصی فرآیندی

آخرین نوع در این دسته، خرید قالب وردپرس اختصاصی فرآیندی است. این نوع قالب بیشتر برای سایت های فروشگاهی، آگهی، آموزشی و… کاربر در آن نیاز به درگاه خرید و… دارد مورد استفاده قرار می گیرد. سایت آیلین وب، یک مرجع معتبر برای دانلود قالب های آماده و خرید قالب وردپرس به صورت اختصاصی می باشد.

خرید قالب وردپرس

ویژگی هایی که در خرید قالب وردپرس بیشتر اهمیت دارند چه مواردی را شامل می شوند؟

خرید قالب وردپرس، کمک می کند که کاربر و صاحب سایت، قالبی کاملا اختصاصی و متناسب با سلیقه و نیازهای خود داشته باشد. با این حال ممکن است قالب خریداری شده از نظرات زیادی با نیاز کاربر متفاوت بوده و قابل استفاده نباشد، برخی نکات در این زمینه وجود دارند که منجر به خرید قالب وردپرس مناسب می شوند.

سایت معتبر

اولین نکته در زمینه خرید قالب وردپرس، خرید آن از سایت های معتبر است. سایت هایی نظیر آیلین وب، قالب ها را با پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات کاربران بعد از خرید به فروش می رسانند.

تناسب کامل با نیازها

دومین مسئله، توجه به ویژگی های قالب به طور دقیق است. قالب خریداری شده باید کاملا با نیازها تناسب داشته باشد، در واقع پیش از اقدام به خرید کاربر باید تمام انتظارات خود از سایت را در نظر داشته باشد.

قابل آپدیت و بروزرسانی

در نهایت، قالب خریداری شده باید به گونه ای باشد که قابلیت ویرایش، بروزرسانی، تغییر در پوسته و… در آن به سادگی انجام شود.

همان طور که گفته شد، خرید قالب وردپرس باید از سایت هایی انجام شود که در این زمینه سابقه خوبی دارند. از جمله این سایت ها، می توان به سایت آیلین وب اشاره کرد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه