هر کسب و کار یک سایت می تواند با رویال کد داشته باشد

3 سال پیش
رویال کد

امروزه اینترنت به یک بستر جذاب برای کسب درآمد تبدیل شده است و کسب و  کارهای مختلف در تلاشند از این بستر به عنوان پایگاه دوم شغل خود استفاده کرده و درآمد خود را افزایش دهند. فضای اینترنت بسیار گسترده است و هیچ محدودیتی در آن بر مبنای تعداد کسب و کارها وجود ندارد. ضمن این که در این حوزه به دلیل عدم وجود مرزهای مکانی و زمانی می‌توانید با کاربران تمام دنیا تعامل برقرار کرده و برند خود را بسازید. شاید در ابتدا کمی دور از تصور باشد اما باید بدانید که هر کسب و کار با هر نوع خدمات و محصولات می‌تواند با طراحی سایت در بستر اینترنت به درآمدزایی دلاری برسد. نکته مهم این جا است که می‌توانید برای هر کسب و کار یک سایت داشته باشید. در واقع می‌توانید طراحی سایت خود را به تعداد دلخواه برسانید و از جوانب مختلف درآمد کسب کنید.

وقتی می‌گوییم هر کسب و کار باید یک سایت داشته باشد به این معنی است که با توجه به تفاوت‌های روشنی که بین مشاغل مختلف وجود دارد، نمی‌توان چند نوع محتوا را در سایت بارگذاری کرد. می‌توان با یک مثال این مسئله را روشن کرد. مشاغل فیزیکی را در نظر داشته باشید. قطعاً یک وکیل پایه یک دادگستری نمی‌تواند دفتر وکالت خود را در قلب یک فروشگاه محصولات بنا نهد و هر شغلی محدوده خاص خود را می‌طلبد.

این مسئله در مورد کسب و کارهای اینترنتی نیز صدق می‌کند.‌ اما نکته این است که هیچ کس تعیین نمی‌کند که شما باید چه تعداد وب سایت فعال داشته باشید و این از مزیت‌های اینترنت در رونق گرفتن و گسترش کسب و کارها است. با توجه به این که امروزه بیش از هشتاد درصد کاربران نیاز خود را از طریق گوگل جست و جو می‌کنند، می‌توان انتظار داشت تمام مشاغلی که محصولی برای فروش و خدمتی برای عرضه دارند، می‌توانند با طراحی سایت در گوگل به کسب و کار بپردازند.

طراحی سایت وکالت

گذشته از این که اکثر کسب و کارها اینترنتی شده‌اند، بسیاری از مشاغل نیز عملکرد خود را به صورت دورکار پیش می‌برند. شاید طراحی سایت برای یک وکیل کمی عجیب به نظر برسد، در حالی که وکیل باید دائم در دادگاه و دادگستری‌ها به دفاع از حقوق افراد بپردازد. با این حال امروزه بسیاری از وکلا برای بازاریابی، معرفی خود و حیطه کاریشان، رسیدگی بهتر به امور موکلین و جلب رضایت آن‌ها و حتی برندسازی به طراحی وب سایت وکالت می‌پردازنند. سایت وکالت مزایای بسیاری برای وکلا و همچنین موکلین دارد. گوگل همواره در تلاش است که بهترین پاسخ را در نتیجه جست و جوی کاربران به آن‌ها ارائه دهد. حال اگر یک وکیل با طراحی یک سایت بی‌نظیر در بستر گوگل به بازاریابی بپردازد، به موکلین بیشتری معرفی می‌شود. در نتیجه ضمن پاسخ به نیاز کاربران، وکلا نیز اعتبار و همچنین درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی در این روزها از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است چون اکثر کاربران قبل از خرید هر محصولی ابتدا در مورد آن در اینترنت سرچ می‌کنند تا با اطلاعات کامل‌تری به خرید بپردازند. حال تصور کنید که اگر کاربران هدف در نتیجه جست و جو، به سایت فروشگاهی شما رجوع کنند شانس شما در فروش محصول مورد نظر افزایش می‌یابد. سایت‌های فروشگاهی به دلیل این که نیازهای روزمره افراد را تأمین می‌کنند، از بازدید بیشتری برخوردارند.‌ پیش‌تر در مورد طراحی سایت برای هر کسب و کار توضیح دادیم. این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که سایت فروشگاهی به دلیل بازدید بالا از قالب‌های مخصوص سایت فروشگاهی تشکیل شده است. این قالب‌های طراحی سایت در بازدیدهای بالا از ایجاد اختلال در سایت جلوگیری می‌کنند؛ به عبارتی هر سایت باید با قالب مخصوص خود طراحی شود.

رویال کد

طراحی سایت نیازمند استراتژی‌ها و تکنیک‌های مخصوص به خود است و دانش گسترده‌ای می‌طلبد. بر این اساس شرکت رویال کد در تلاش است که سایت‌های مختلف را با ویژگی‌های مورد نیاز هر کدام طراحی و بهینه سازی کند. رویال کد بهترین انتخاب برای سفارش سایت فروشگاهی، وکالت و هر نوع سایت دیگری است. رویال کد همواره در تلاش است که با طراحی بهترین سایت‌ها و بهینه سازی آن‌ها برای موتورهای جست و جو، ضمن گسترش و رشد کسب و کارها، تجربه مناسبی برای کاربران  به ارمغان آورد. سایت ایسنا نیز بر کیفیت کار شرکت رویال کد تأکید دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر وارد سایت ایسنا شوید.

منبع : ایسنا

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه