فیلتر شدن تلگرام یا مشکل درسرورهای آن؟

3 سال پیش
تلگرام

ساعاتی پیش  یک شنبه نهم اردیبهشت شاهد قطع دسترسی به این پیام رسان محبوب یعنی تلگرام در داخل کشور بودیم.

طبق وعده هایی که قبلا مسئولین مبنی بر فیلتر شدن تلگرام در اردیبهشت ماه داده بوده اند شاهد عملی شدن این خبر هستیم با این که هنوز خبر قطعی از  طرف مسئولان برای فیلتر شدن تلگرام داده نشده است اما در حال حاضر تلگرام فعلا از دسترس عموم خارج شده است.

مشکل درسرورهای Telegram

طبق خبرهای دیگری که در دسترس است پاول دورف موسس Telegram علت این قطع شدن Telegram را توضیح داده است که با این وجود فیلتر شدن Telegram رد می شود.

پاول دورف در توئیت خود علت این قطعی Telegram را مشکل بوجود آمده در سرور بیان کرده و ضمن عذر خواهی از کاربران Telegram از در دست قرار گرفتن  آن طی ساعاتی دیگر خبر داده است.

پاول دورف در ادامه توئیت خود، مشکل بوجود آمده را مربوط به سرور های موجود در قاره اروپا بیان کرد و این مشکل برای ایران نیست و علت این مشکل در قاره اروپا افزایش دمای سروهای تلگرام بیان شده است.

حال باید منتظر بمانیم تا اگر مشکل از خود Telegram است برطرف شود و اما اگر Telegram فیلتر شده باشد احتمالا فیلتر بماند و از دسترس خارج شود.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه