راهنمای تهیه و خرید ویباکس در بازی فورتنایت به چه صورت است؟

3 سال پیش
خرید ویباکس

بازی هایی که امروزه تولید می شوند، قابلیت نصب بر روی گوشی های موبایل را دارند و می توان در طول روزها ساعت ها بازی کرد و از آن لذت برد. هر چه این بازی ها با کیفیت و گرافیک بالاتری تولید شوند، مخاطبان بیشتری را در سرتاسر جهان به خود اختصاص خواهند داد.

بازی فورتنایت یک بازی بسیار زیبا در سطح جهانی است که مخاطبان را با یکبار بازی کردن در فضای آن به خود جذب می کند. آشنا بودن با ویباکس که یک عنصر اصلی در بازی فورتنایت است، می تواند امکانات بیشتری از بازی را در اختیارتان قرار دهد. در همین راستا در این مقاله راهنمای تهیه و خرید ویباکس فورتنایت به طور کامل بیان شده است، پس ما را همراهی کنید.

آشنایی با نحوه بازی فورتنایت

فورتنایت یک بازی با برنامه ریزی دقیق است که گیمرها با قرار گرفتن در محیط این بازی، به طور کامل مجذوب بازی می شوند. بازی فورتنایت در سبک اکشن طراحی شده است و دارای مودهای مختلفی می باشد که به طور مختصر در زیر شرح داده شده اند.

  • نجات دنیا: در این حالت به صورت یک تیم ۵ نفره باید از پناهگاه ها محافظت کنید و در برابر مردگان متحرک آن ها را نگه دارید.
  • بتل رویال: در این حالت صد نفر از گیمرها در یک جزیره فرود می آیند و باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند که در نبرد با یکدیگر به پیروزی برسند.

در این زمان باید از تجهیزات و وسایل به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و در ضمن کاراکتر در زمان فرود آمدن به جزیره هیچ گونه سلاحی همراه خود ندارد و باید در جزیره سلاح ها را پیدا کند. نحوه استفاده از این سلاح ها را باید به خوبی بدانید تا در مبارزه پیروز شوید. امکان مبارزه به صورت تیمی وجود دارد.

  • کریتیو: در این حالت بازیکن می تواند هر آنچه را که مطابق با میلش است، درست کند.

بررسی نقش ویباکس فورتنایت

فورتنایت یک بازی اکشن است که برای شرکت در رقابت ها و مبارزات به تجهیزات مختلفی نیاز است و طراحان این بازی، برای بالا بردن جذابیت همه آن ها را در اختیار شما قرار نمی دهند. این گیمر است که باید در طول بازی بتواند تجهیزات مختلف را برای کاراکتر خود خریداری کند.

در فورتنایت هر خریدی نیاز به پرداخت پول مخصوص بازی دارد که این پول و ارز بازی فورتنایت، ویباکس نام دارد بنابراین داشتن آن از اهمیت برخوردار است و بازیکنان در طول بازی باید برای به دست آوردن آن راه های مختلفی را به کار بگیرند. در ادامه شما را با نحوه افزایش ویباکس بیشتر آشنا خواهیم کرد.

خرید ویباکس

نحوه دریافت و خرید ویباکس فورتنایت

برای بدست آوردن ویباکس می توان از راه هایی دست به کار شد که بعضی از راه های آن، به دست آوردن ویباکس از طریق خود بازی است و یک راه دیگر که بسیار راحت و سریع است، خرید ویباکس می باشد. در زیر روش ها را به طور کامل ذکر کرده ایم.

روش های به دست آوردن ویباکس از طریق بازی

روش های متعددی برای به دست آوردن ویباکس از طریق بازی وجود دارد، اما با انجام آن ها تعداد کمی ویباکس دریافت می کنید و باید مدت زمان زیادی را برای آن صرف کنید تا تعداد ویباکس ها را به مقدار قابل توجهی برسانید. این روش ها عبارتند از:

انجام ماموریت های فورتنایت

در طول بازی ماموریت ها و چالش هایی برای گیمرها در نظر گرفته اند که انجام آن ها می تواند تعداد کمی ویباکس را به همراه داشته باشد. این ماموریت ها ساده و راحت هستند و می توانید ویباکس به دست آورید.

بازی کردن در قسمت داستانی

این بازی یک بخش داستانی دارد که با فعال کردن قسمت هایی از آن می توانید ویباکس فورتنایت را افزایش دهید. خوبی بدست آوردن ویباکس از این طریق این است که می توانید چند بار در آن شرکت کنید.

لاگین شدن به بازی فورتنایت

با هر بار باز کردن بازی و لاگین شدن به آن، تعدادی ویباکس نصیبتان خواهد شد، این تعداد چندان قابل توجه نیست و برای آن که تعداد آن را افزایش دهید، باید مدت ها صبر کنید.

خرید Battle pass

این روش چالش های متفاوت و متعددی را برای گیمر در نظر می گیرد که با شرکت در آن ها، ویباکس به دست می آید. خرید Battle pass  در ابتدا تعدادی از ویباکس های بازی را کم می کند، اما از طریق آن می توان ویباکس های زیادی را به دست آورد.

خرید ویباکس

این روش آسان ترین و بهترین روش برای دریافت و افزایش ویباکس است. سایت هایی وجود دارند که به عنوان واسطه عمل می کنند زیرا افرادی که در کشور ایران قرار دارند از طریق پرداخت درون برنامه ای این کار را نمی توانند به راحتی انجام دهند.

می توانید از طریق سایت ها قیمت ها را مشاهده کنید و در عرض کمتر از چند ساعت، تعداد ویباکس های خود را در بازی مشاهده کنید. سعی کنید از سایت های معتبر واسطه برای خرید استفاده کنید تا مبلغ شما هدر نرود.

خرید ویباکس

ویباکس در بازی فورتنایت چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟

این که خرید ویباکس به گیمر ها توصیه می شود، به دلیل داشتن مزیت هایی متعددی است که در طول بازی ایجاد می کند. این مزیت ها عبارتند از:

  • امکان خرید سلاح های متفاوت را فراهم می آورد و می تواند در رقابت ها شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشد.
  • لباس های خاص و مناسب کاراکتر را می توان با استفاده از ویباکس خریداری کرد و کاراکتر خود را مجهزتر به رقابت ها فرستاد.
  • تجهیزات و امکانات خود را با پرداخت ویباکس به روز رسانی کنید و از آیتم های جدید بهره مند شوید.
0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه