آسترولوژی مالی چیست ؟

1 سال پیش
آسترولوژی مالی

آسترولوژی مالی که همان نجوم مالی مبحثی می باشد از قدمت طولانی برخوردار است که اخیرا توسط  برخی معامله گران در بازار بورس و ارز دیجیتال از استقبال زیادی برخوردار شده است. از گذشته پادشاهان، تاجران، صنعتگران و مردمان عادی در جهان از دانش آسترولوژی با اختر بینی جهت پیش بینی اوضاع روحی ، مالی و… استفاده می نمودند، ولی آسترولوژی چیست نحوه استفاده از این دانش چگونه است . به طور کلی می توان گفت واژه آسترولوژی مالی در کنار مدیتیشن تنفسی و زودیاک ساین امروزه بسیار به گوش می خورد که برای استفاده از آن ها می توانید اطلاعات جامعی را کسب کنید.

 آسترولوژی چیست؟

آسترولوژی به عنوان قدیمی‌ ترین و برجسته ‌ترین علوم بشر شناخته می شود که در واقع تحقیق در رابطه با حرکت و موقعیت نسبی اجرام آسمانی همچون ماه، خورشید، ستارگان،اقمار، سیارات و… و ارتباط  ماورایی، معنوی می باشد که همواره به تاثیرگذاری آن ‌ها روی انسان‌ ها و اتفاقاتی که روی زمین رخ می ‌دهد، را بررسی می کند. شواهد زیادی حاکی از این است که کشور هند، به عنوان پیشگامان و سرد مداران آسترولوژی می باشد. به طور کلی می توان این کشور را پایه‌ ی اصلی آسترولوژی در دانست که با گذشت زمان، توسط ایرانی‌ ها، یونانی ‌ها و حتی اروپایی‌ها گسترش و رواج پیدا کرده است. دانشمندان زیادی به گسترش آسترولوژی پرداخته اند که هر یک از آن ‌ها با سیستم‌ های خاص خود تمایل داشتند رویدادهای آسمانی را با آنچه در روی زمین رخ می ‌دهد، ارتباط دهند.

مدیتیشن تنفسی چیست؟

مدیتیشن تنفسی همچون دیگر نوع آن انواع و تکنیک های مختلفی دارند. در این خصوص از انواع مدل‌های تکنیک مدیتیشن می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

تمرین ‌های تنفس عمیق

تمرین برای آرامش‌ بخش یا Relaxation

ایجاد تصویرسازی و تجسم هدایت شده

تمرین‌ برای متمرکز کردن توجه

مراقبه ای محبت آمیز

مدیتیشن برای اسکن بدن

مدیتیشن جهت ذهن آگاهی

آگاهی از مراقبه تنفس

مدیتیشن متعالی

مدیتیشن ذن

یوگا

شایان ذکر است تکنیک مدیتیشن تنها در موارد بالا خلاصه نمی‌ شوند. هماطور که یم دانید هر فعالیتی که موجب به به آرامش رساندن ذهن شما گردد، می ‌تواند نوعی مدیتیشن و مراقبه ذهنی شناخته شود.

۳ تکنیک مدیتیشن برای تنفس

انواع مختلفی برای تمرین‌های تنفسی وجود دارد که هر یک می ‌تواند برای مدیتیشن کاربردی باشد. دکتر اندرو ویل پیشگام طب یکپارچه و استاد پزشکی و بهداشت عمومی، سه نوع تمرین تنفسی را سفارش می نماید که عبارت اند از :

نفس محرک یا نفس زیر

تمرین تنفس آرامش بخش

شمارش نفس

به طور کلی تمرین تنفس آگاهانه منظم، به شما کمک خواهد کرد تا احساس آرامش و انرژی داشته باشید و حتی در مدیریت مشکلات سلامتی مرتبط با استرس، به شما کمک شایانی خواهد کرد. بهخاطر داشته باشبد که تنفس فعالیتی است که قابلیت تنظیم و کنترل دارد. نفس کشیدن منظم، ابزاری عالی جهت کمک به پاکسازی ذهن و رسیدن به حالت آرامش خواهد بود.

زودیاک ساین

مراقبه تنفس چه فوایدی دارد؟

با مراقبه تنفس استرس، اضطراب و عواطف منفی را کاهش خواهید داد ، در زمان شعله ور شدن خشم، کنترل خود را حفظ خواهید کرد و مهارت تمرکز خود را تقویت خواهید بخشید.

زودیاک ساین چیست ؟

زودیاک ساین منطقه ای از آسمان را در بر می گیرد که حدودا ۸ درجه شمال یا جنوب (به اندازه عرض جغرافیایی آسمانی) مسیر آشکار خورشید در طول حوزه آسمانی در طول سال را تعیین می کند. مسیرهای ماه و سیارات قابل مشاهده نیز درون کمربند زودیاک قرار می گیرند.در طالع بینی غربی و پیش از این نجوم، زودیاک به دوازده نشانه تقسیم شده که هر یک ۳۰ درجه طول سیاره ای را اشغال نموده و تقریبا مربوط به صور فلکی می باشد.

نشانه های زودیاک

دوازده نشانه زودیاک یک سیستم مختصات آسمانی را در بر می گیرد.

  • فروردین؛ برج حمل (Aries ) – اردیبهشت؛ برج ثور (Taurus) – خرداد؛ برج جوزا (Gemini)
  • تیر؛ برج سرطان (Cancer) – مرداد؛ برج اسد (Leo) – شهریور؛ برج سنبله (Virgo)
  • مهر؛ برج میزان (Libra) – آبان؛ برج عقرب (Scorpio) – آذر؛ برج قوس (Sagittarius)
  • دی؛ برج جدی (Capricorn) – بهمن؛ برج دلو (Aquarius) – اسفند؛ برج حوت (Pisces)

اهمیت زودیاک در فنگ شویی

در فرهنگ چینی ، ضمن رواج فنگ شویی، پیشگویی در مورد آینده و سرنوشت فرد بر حسب سال تولد که بر اساس نشانه های زودیاک چینی صورت می گیرد نیز بسیار پرطرفدار و رایج می باشد. البته این موضوع بسیار پیچیده تر از آنچه که فکر می کنید. جهت درک بهتر لازم است بدانید در صورتی که به یک چینی بگویید که نماد سال تولد من میمون است، او بلافاصله می داند که سن شما یکی از ارقام ۲۴، ۳۶، ۴۸ و یا ۶۰ ساله خواهد بود. حتی وقتی نماد سال و یا ماه تولد را به اشتراک بگذارید، فرد مقابل تصویری در مورد زندگی خصوصی تان در ذهنش ترسیم خواهد کرد.

با توجه به جدید بودن آسترولوژی مالی و توجهی که این روز ها در کشورمان به این علم می شود، می توان آن را یکی از ارکان مهم و بسیار علمی در انجام معاملات و تحلیل به شمار آورد. به طور کلی در کنار تمام قدرتی که تحلیلگران سنتی اعم از تکنیکالیست ها و فاندامنتالیست ها برخوردار می باشند ولی همگی در یک مطلب مشترکاً دارای ضعف می باشند و آن مبحث زمان هست. درآسترولوژی باید دانست تا چگونه وچه زمان با تصمیم جمعی، یک سهم یا ارز یا ارزی دیجیتال شروع به رشد یا ریزش می نماید. به طو رکلی آموزش ها و ارائه خدماتی تحت این عنوان با وب سایت های زیادی صورت می گیرد . شما می توانید با مراجعه به وب سایت این مجموعه به نشانی astrofarsisally.com ضمن در یافت اطلاعاتی جامع در این خصوص، خدماتی متفاوت دریافت نمایید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه