قهوه ترکیبی صبحانه چیست؟ و چه چیزی را خاص می کند؟

2 سال پیش
قهوه ترکیبی صبحانه

تقریباً همه در سراسر جهان از مراسم قهوه صبحگاهی لذت می برند. مطمئنم نمی توانید روز خود را بدون یک فنجان قهوه گرم خوب شروع کنید.

نوع قهوه آسیاب شده ای که در صبح استفاده می کنید می تواند هر ترکیبی باشد، اما این همان قهوه صبحانه ای است که بیشتر مردم خود را آماده می کنند.

اما آیا تا به حال توقف کرده اید و به این فکر کرده اید که چه چیزی باعث می شود یک قهوه ترکیبی از قهوه باشد و دیگری نه – چه ویژگی خاصی در مورد آن وجود دارد؟

اگر علاقه خود را به قهوه صبحگاهی مورد علاقه خود برانگیخته اید، به خواندن ادامه دهید زیرا به بسیاری از سوالاتی که ممکن است در حال حاضر از خود بپرسید پاسخ داده ام. برای خرید پروفیال قهوه با کیفیت می توانید به سایت اسپرسو میکر مراجعه کرده و خرید دانه قهوه آنلاین را سفارش بدهید.

چرا قهوه را مخلوط صبحانه می نامند؟

با یک راز کوچک به شما اجازه ورود می دهم. هیچ چیزی وجود ندارد که ترکیب قهوه صبحانه را متفاوت از قهوه معمولی کند.

حقیقت این است که بیشتر مخلوط‌های قهوه صبحگاهی، برشته‌های سبک تا متوسط ​​با طعم‌های صاف، متعادل و اسیدی روشن هستند. این است. این یک دانه قهوه منحصر به فرد یا هر چیز مفصل دیگری نیست. فقط یک قهوه خام معمولی.

قهوه مخلوط صبحانه

اما، این مشخصات طعمی است که اکثر مردم در صبح از آن لذت می برند. اگرچه دلیل واقعی محبوبیت مخلوط های صبحانه بیش از هر چیز دیگری بازاریابی است.

هیچ تعریف واقعی برای “مخلوط صبحانه” در صنعت قهوه وجود ندارد و هر رست می تواند از این اصطلاح برای توصیف هر نوع قهوه مخلوط استفاده کند.

هر نوع از مخلوط قهوه صبحانه می تواند کمی متفاوت باشد و شامل انواع مختلفی از دانه های قهوه (که برای خبره ها به عنوان انواع قهوه شناخته می شود) و در سطوح مختلف برشته شده باشد.

از آنجایی که هیچ چیزی این قهوه ترکیبی را از قهوه معمولی متمایز نمی کند، می توان آن را در هر زمانی از روز و نه فقط برای صبحانه درست کرد.

به زندگی خطرناک ادامه دهید و در اواخر بعد از ظهر یک فنجان بنوشید – من به شما جرات می کنم!

قهوه مخلوط صبحانه

ترکیب صبحانه قهوه در مقابل قهوه معمولی

تفاوت بین قهوه صبحانه و قهوه معمولی چیست؟ بنابراین همانطور که توضیح دادم، قهوه صبحانه هیچ چیز شگفت انگیزی در ترکیب آن ندارد که آن را از قهوه معمولی متمایز کند.

در نهایت بستگی به برشته‌کننده دارد که نوع کوکی‌های قهوه را که می‌خواهند به ترکیب خود اضافه کنند، انتخاب کند، به همین دلیل است که مخلوط‌های صبحانه از مارک‌های مختلف می‌توانند طعمی کاملاً متفاوت داشته باشند.

ترکیب صبحانه قهوه در مقابل قهوه معمولی

اما چیزی که تمایل دارد در این ترکیب ثابت بماند، استفاده از کباب سبک تر است، اما هیچ استاندارد صنعتی برای سبک بودن کباب وجود ندارد. باز هم، مارک های قهوه می توانند با ترکیب های مختلف خود بسیار متفاوت باشند.

بسته به ترکیب خاص، برخی از بو داده ها ممکن است شامل دانه های روبوستا به همراه دانه های عربیکا باشد.

روبوستا نسبت به عربیکا مقدار کمی کافئین بیشتری دارد که آن را به گزینه ای عالی برای قهوه صبح زود تبدیل می کند.

اگر شما هم مثل من هستید، به تمام کمکی که می توانید دریافت کنید نیاز دارید تا چشمانتان را باز کنید و دوباره احساس کنید که انسان هستید.

همچنین یکی دیگر از عوامل موثر بر سطح کافئین، برشته کردن است. از آنجایی که بیشتر مخلوط های صبحانه از قهوه برشته شده روشن تشکیل شده است، به عنوان مثال، محتوای کافئین کمی بیشتر از برشته تیره خواهد بود.

ممکن است فکر کنید قهوه برشته تیره با طعم قوی حاوی کافئین بیشتری است، اما این یک تصور اشتباه است.

هرچه بیشتر دانه‌های قهوه را تفت دهید، محتوای کافئین خود را بیشتر از دست می‌دهند – به سادگی می‌سوزند.

بنابراین یک کباب سبک، اگرچه مزه خیلی قوی یا تلخی ندارد، اما معمولا حاوی کافئین بیشتری است.

طعم صبحانه با قهوه چگونه است؟

از آنجایی که هیچ دستور العمل یکسانی برای مخلوط قهوه برای صبحانه وجود ندارد و هر کیسه می‌تواند از یک روست‌کننده به دیگری بسیار متفاوت باشد، مشخصات طعم به دلیل تحقیقات خوب بازار قدیمی برای کشف طعم‌هایی است که مصرف کنندگان قهوه می‌خواهند. قهوه صبحشون
بسیاری از برندهای بزرگ این تحقیق را خودشان انجام می دهند، در حالی که برخی دیگر به داده هایی که از قبل وجود دارد تکیه می کنند.

از طریق تحقیقات، یک توافق کلی وجود دارد که اکثر مردم ترجیح می‌دهند قهوه صبحگاهی‌شان اسیدی روشن، متعادل، صاف و سرشار از طعم باشد – اما نه خیلی زیاد.

آیا صبحانه یک ترکیب قهوه قوی است؟

بنابراین اکنون که می دانند در ترکیب صبحانه خود به دنبال چه چیزی هستند، می توانند قهوه های خاصی از مناطق مختلف اضافه کنند.

به عنوان مثال، اکثر روست‌هایی که مخلوط صبحانه تولید می‌کنند، قهوه را از آمریکای جنوبی (عمدتاً قهوه کلمبیایی و برزیلی) تهیه می‌کنند، زیرا به دلیل تعادل و قوام خود شناخته شده‌اند.

آنها ممکن است آن دانه ها را با قهوه اندونزی سبک تر و خوش طعم تر مخلوط کنند تا سطح تماس با بدن را کمی افزایش دهند و اسیدیته را از بین ببرند.

سپس مخلوط قهوه بین برشته های سبک و متوسط ​​برشته می شود که به حفظ اسیدیته، حفظ تعادل و حفظ بیشتر محتوای کافئین در داخل قهوه کمک می کند.

اساساً، می‌توانید یک قهوه برای صبحانه را به‌عنوان یک قهوه خوب و خنثی در نظر بگیرید که بدون تأثیر بر جوانه‌های چشایی، کافئین خوبی به شما می‌دهد.

کباب صبحانه

کباب صبحانه چیست؟

همانطور که قبلاً اشاره کردم، تقریباً همه مخلوط‌های صبحانه دارای برشته‌ای سبک تا متوسط ​​هستند تا طعم‌ها را نشان دهند.

اما از آنجایی که هیچ استاندارد صنعتی برای قهوه ترکیبی در وعده صبحانه وجود ندارد، درجه برشته شدن دانه های قهوه روشن یا تیره به روستر و برند بستگی دارد.

نتیجه
خب! حالا شما مالک آن هستید. قهوه صبحانه فقط برای صبحانه نیست. هیچ چیزی این نوع قهوه را از قهوه معمولی متمایز نمی کند.

تفاوت اصلی در نحوه برشته شدن آنها و انتخاب قهوه های اضافه شده به ترکیب هر برند است که می تواند از روستری به روستر دیگر متفاوت باشد.

من فکر می کنم قهوه صبح شما واقعاً به ترجیح شخصی بستگی دارد. بدون استانداردهای معین، از آزمایش کردن چندین نوع مخلوط صبحانه نترسید تا زمانی که یکی از آنها را پیدا کنید که از آن لذت می برید – باید تفاوت قابل توجهی بین آنها وجود داشته باشد.

اگر برند خاصی را پیدا کردید که دوست دارید، نگاهی دقیق تر به انواع قهوه ای که در ترکیب موجود است بیندازید. سپس می توانید با انتخاب نوع قهوه ای که در ترکیب صبحانه خود از آن لذت می برید، قهوه تک منشا را امتحان کنید.

پرسش و پاسخ قهوه

آیا قهوه در وعده صبحانه کافئین بیشتری دارد؟

بیشتر مخلوط های قهوه صبحانه حاوی دانه های کمی برشته شده است. قهوه برشته شده لایت نسبت به نوع خاصی از قهوه که برای مدتی طولانی تر برشته شده است، سطوح کافئین کمی بالاتری دارد.

هر چه قهوه طولانی تر برشته شود، کافئین بیشتری می سوزاند. بنابراین رست های تیره نسبت به بریان های روشن کافئین کمتری دارند.

تفاوت بین قهوه صبحانه و ترکیب خانگی چیست؟

ترکیبات خانگی معمولا قهوه برشته متوسط ​​هستند، در حالی که مخلوط های صبحانه سبک تر هستند.

مخلوط‌های خانگی عمیق‌تر و شیرین‌تر هستند و اغلب حاوی طعم‌های کارامل ماکیاتو، افرا، گردو و گیلاس هستند. از طرف دیگر، مخلوط های صبحانه بیشتر دارای طعم گل و مرکبات هستند.

می توان گفت قهوه ترکیبی هاوس جایی در وسط بین مخلوط صبحانه و برشته تیره قرار می گیرد.

چرا مخلوط قهوه صبحانه یک برشته سبک محسوب می شود؟

مخلوط‌های صبحانه، برشته‌های سبکی هستند، زیرا این سطح از برشته شدن به نشان دادن اسیدیته و طعم روشن درون دانه‌های قهوه کمک می‌کند. اینها طعم های لطیف و لطیف و طعم های ملایم و متعادلی هستند که قهوه صبحانه به آنها معروف است.

منبع : healthline-pt

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه