ارزان ترین هداياي تبليغاتي نوروزي کدامند؟

3 سال پیش
ارزان ترین هداياي تبليغاتي نوروزي

دیری نخواهد پاييد كه سورناهاي نوروز نواخته خواهند شد و بانگ توپ‌هاي تحويل سال نو در سراسر سرزمين پاك‌مان طنين‌‌انداز شده و نويد نوروزي ديگر و بهاري سبز را خواهند داد.

شايد نوروزي آرام و خلوت در انتظار ما باشد. نوروزي كه در دنيايي همچنان متاثر از ويروس نامبارك كرونا، فرا خواهد رسيد. چه بسيار مردمان ما كه خسته‌اند و دلگير از اين بلاي تمام ناشدني. مردماني كه چشمان آنها به اميد كورسويي از روزهاي روشن به آينده دوخته شده و نيازمند عشقند و تسلي. مردماني صبور كه لايق آرامش هستند ولي متاسفانه درد و رنج ميهمان اين روزهاي خانه‌هاي آنهاست.

خوب است كه در اين روزهاي سخت هر آنچه در توان ماست را انجام دهيم تا همدلانه, التيامي باشيم بر دل‌هاي خسته‌ي همراهان و مخاطبان‌مان.

و همراهان شما, مديران كسب و كارها, كه در روزهاي خوش خالصانه حامي شما بوده‌اند, اين روزها نوبت شما ست كه بايد به آنها يادآور شويد كه همواره در سخت‌ترين شرايط كنار آنها خواهيد بود و پيام‌هاي نوروزي خود را شادمانه‌تر از هر سال نثار آنها خواهيد كرد. هداياي تبليغاتي شما هر چند كوچك, مي‌توانند روزنه‌ي نوري باشند بر قلب‌هاي گرفته‌اي كه روزهاي طولاني ست آكنده‌اند از غم هستند. به آنها يادآور شويد كه نوروز و بهار را هر چه با شور و شعف بيشتري جشن بگيرند و باور داشته باشند به رسيدن روزهايي سرشار از آرامش و شادي.

هداياي تبليغاتي شما لبخند را بر لبان آنها نقش خواهند بست. گاه كافي ست هديه‌اي باشد كوچك اما با پيامي خالصانه و پر از مهر و همدلي. همان هديه‌ي كوچك, تاثيري خواهد گذاشت شگفت انگيز. شايد زمان آن است براي آنكه به همراهان و مخاطبان خود يادآوري كنيد كه هميشه به ياد آنها هستيد, براي تعداد وسيعي از آنها هدايايي در نظر بگيريد. به همين خاطر بايد هدايايي كوچك‌تر و ناقابل‌تر و حتي ارزان‌تر از نظر مادي براي آنها آماده كنيد. ولي مطمئنا ارزش معنوي بالايي خواهند داشت.

هداياي تبليغاتي با قيمت‌هاي ارزان اما ارزشمند

با حس هفتم همراه باشيد تا اين هداياي كوچك كه خود مي‌توانند به تنهايي, خوب بر دل مخاطبان شما بنشينند را بشناسيد.

  • خودكار تبلیغاتی

اين هداياي تبليغاتي كه همواره پرطرفدار و دوست داشتني بوده‌اند, نقشي بسيار پررنگ و جذاب در زندگي روزمره‌ي همراهان شما خواهند داشت. گاه با آنها دلنوشته‌هاي خود را بر صفحه كاغذ ثبت خواهند كرد, گاه برنامه‌ها و آرزوهاي آنها را رقم زده و دست‌يافتني مي‌كنند (به معجزه‌ي نوشتن ايمان داشته باشيد), در محيط كار همراه و همدم لحظات و چالش‌هاي كاري آنها خواهند بود و هزاران نقش ديگر كه اين خودكارهاي جذاب در سالِ پر از اميد ۱۴۰۰ در زندگي مخاطبان شما ايفا خواهند كرد.

خودكارهايي در رنگ‌ها و طرح‌هايي متنوع كه بر قلمدان‌ها و ميز كار آنها دلبري خواهند كرد.

  • سررسيد و تقویم

بدون شك داشتن يك سررسيد كه روزهاي سال جديد بر آن نقش بسته خواسته‌ي بسياري از هواخواهان و مخاطبان شما خواهد بود. سررسيدها از جذاب‌ترين هدايايي هستند كه با طرح و رنگ‌هاي بهاري و دلنشين خود مي‌توانند جايگاهي مهم در روزهاي آنها داشته باشند.

اين سررسيدها كه به زودي برنامه‌ها و خواسته‌هاي سال جديد مخاطبان شما را در دل خويش حفظ خواهند كرد و در بطن هر يك از روزهاي خود اتفاق‌هايي خوش را براي آنها رقم خواهند زد, هداياي تبليغاتي فوق‌العاده‌اي مي‌توانند براي مخاطبان شما باشند.

  • جاكليدي

از هدایای تبليغاتي کوچک و ظریف در عین حال کاربردی و زیبای دیگر, جاکلیدی‌ها هستند که در لحظه لحظه‌ی زندگی مردمان حضوری مداوم دارند. این جاکلیدی‌ها در طرح‌ها و رنگ‌هاي زيبا و دوست داشتني, حافظِ کلیدِ همان حریم امنی هستند که مخاطبان شما پس از گذران ساعاتي سخت و پر از دغدغه در محيط‌هاي كاري و در دل اجتماع, با گشودن درب خانه‌هاي خود و پناه آوردن به آن پناهگاه آرام‌بخش, فارغ از تمامي مشغله‌هاي دنياي بيرون, دمي مي‌آسايند و جاني تازه مي‌كنند.

اين جاكليدي‌ها يادگاري‌هايي خواهند بود به ياد ماندني از جانب شما كه گشاينده‌ي همه درب‌ها به روي آنها در سال جديد به سوي آرامش و امنيت خواهند بود.

  • ماگ و لیوان تبلیغاتی

از جمله هداياي تبليغاتي كه احساس خوشايندِ آرامش جزء جدايي‌ ناپذير آنها مي‌باشد ماگ و ليوان‌ تبلیغاتی هستند. هدايايي كه در لحظات باشكوه و لذت بخش نوروز كه با خستگي‌ها و دلگيري‌هاي اين روزهاي دنيا توامان شده است مي‌توانند براي لحظاتي همراهان و مخاطبان شما را با صرف نوشيدني‌هايي خوش طعم و عطر و دلنشين, آرامشي بخشند عميق.

شما در اين لحظات آرام بخش همراهي به ياد ماندني براي آنها خواهيد بود. آنگاه كه در ميان فكر به دغدغه‌هاي روزهاي خود, هداياي تبليغاتي ظريف شما را در دستان خود لمس مي‌كنند به ياد شما خواهند افتاد و لبخندي زيبا بر لبان آنها نقش خواهد بست و احساس تنهايي ناشي از اين روزها براي لحظاتي هر چند كوتاه از دل آنها رخت خواهد بست و اين خود موهبتي بزرگ براي آنها و شما خواهد بود.

  • جاكارتي

هر ساله بر تعداد كارت‌هاي بانكي و كارت‌هاي شناسايي مخاطبان شما افزوده خواهد شد. جاكارتي‌هاي زيبا و شكيل از هداياي تبليغاتي هستند كه در جنس‌ها و نمونه‌هاي مختلف طراحي شده‌اند تا بتوانند هدايايي دلنشين و كاربردي براي مخاطبان شما باشند. چرا كه هميشه ساماندهي و نظم دادن به اين كارت‌ها كاري سخت و دشوار بوده است.

اهداي اين جاكارتي‌هاي شيك با كيفيتي عالي و با آرزوهايي پر از روزي و بركت در سال ۱۴۰۰ براي همراهان‌ِتان مي‌تواند همواره در هنگام استفاده از آنها, شما و آرزوي زيبايتان را برايشان يادآوري كند و اين موفقيتي بزرگ براي شما خواهد بود.

  • دفترچه‌هاي يادداشت

شروع سال جديد هميشه براي همه‌ي ما, روزهايي ست كه به آينده و اهدافي كه در طي سال قصد دستيابي به آنها را داريم خواهيم انديشيد. روزهايي سرنوشت‌ساز كه با گرفتن تصميماتي بزرگ آينده خود را رقم خواهيم زد.

دفترچه‌هاي يادداشت از ابزارهاي دوست داشتني همراهان شما براي لحظات تنهايي آنها, همان لحظاتي كه به زندگي و اهداف خود مي‌انديشند خواهند بود. اين دفترچه‌ها همواره براي همه‌ي ما براي به تصوير كشيدن نقشه‌ها و برنامه‌هاي ذهني‌مان حضوري مهم و ارزشمند داشته‌اند.

حضور آنها در زندگي هر شخص متفاوت خواهد بود. گاه براي نوشتن هزينه‌هاي روزانه مخاطبان شما در سال جديد به كار خواهند رفت, گاه به عنوان محرم و همراز دل, گاه براي يادداشت‌ها و برنامه‌هاي روزانه. به هر شكل كه باشد علي‌رغم كوچكي و ظرافت اين هداياي تبليغاتي, اما جايگاهي بزرگ و دوست داشتني در زندگي مخاطبان شما خواهند شد. به خصوص كه روزهاي آغازين سال, پر از ايده‌هايي ست كه در سال جديد مي‌خواهيد به آنها تحقق ببخشيد و جاري كردن اين ايده‌ها بر صفحه‌ي كاغذ آنها را دست‌يافتني‌تر خواهد كرد.

  • ست مانيكور

يك هديه تبليغاتي كوچك و كاربردي به خصوص براي خانم‌ها كه در عين حال بسيار جذاب و دوست داشتني مي‌باشد, ست‌هاي مانیکور خواهد بود. این روزها بانوان همگام و همراه با بهار میل به تازگی دارند و طراوت و زیبایی. دریافت این ست‌های زیبا و در عین حال کاربردی به عنوان هدایای تبلیغاتی از جانب شما برای همراهان و حامیان‌تان می‌تواند بسیار دلچسب و خواستنی باشد.

ارزان ترین هداياي تبليغاتي نوروزي

  • ساعت‌های رومیزی

ساعت‌ تبلیغاتی به هر شکل و هر کاربردی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار خواهند بود. چرا كه نشان‌دهنده‌ي لحظه به لحظه‌ي روزهايمان است كه در گذر است و برايمان بسيار ارزشمند هستند.

ساعت های روميزي نيز هدايايي جذاب براي ميز كار و يا اتاق مطالعه و يا حتي اتاق خواب خواهند بود. آنها نيز همراهان خوبي هستند براي هوشيار نگه داشتن ما در وانفساي گذرِ همچون بادِ زمان كه گاهي به خاطر غرق شدن در روزمرگي‌ها در خواب غفلت فرو مي‌رويم و نياز به تلنگري براي بيداري و هوشياري خواهيم داشت.

همراهان شما از دريافت هديه تبليغاتي كوچك و كاربردي و در عين حال زيباي شما, احساسات خوبي را تجربه خواهند كرد.

  • كيف‌هاي سفري

نوروزِ پيش روي ما,‌ شايد فرصت و بهانه‌ي خوبي براي سفر نباشد. چرا كه همه‌ي ما همدلانه, دل به دل يكديگر خواهيم داد تا ويروس دوست نداشتني كرونا را شكست دهيم. و براي وقوع هر چه زودتر اين اتفاق بايد بتوانيم مسئولانه و فداكارانه از سفرهاي غير ضروري چشم بپوشيم. با اين حال كيف‌هاي كوچك سفري هميشه براي افرادي كه سفر را دوست دارند از هداياي تبليغاتي دوست داشتني و جذاب بوده‌اند.

از مراحل مهم و حساس آمادگي براي سفر, بستن كوله‌بار سفر است كه گاهي براي بسته‌بندي آنها با مشكل مواجه خواهيم شد. اين كيف‌هاي مخصوص سفر را مي‌توانيد با آرزوي بازگشت روزهاي خوب و پر از سفرها و گردش‌هاي هيجان انگيز پيشكش مخاطبان خود كنيد.

  • نگه‌دارنده گوشي همراه

اين نگه‌دارنده‌ها يا همان هولدرهاي مخصوص خودرو در هنگام رانندگي‌هاي طولاني مدت و رانندگي‌هايي كه نياز به تمركز دارند بسيار به كار خواهند آمد. و تا حدود زيادي ايمني و امنيت خاصي براي راننده و خانواده‌ي او و ديگر سرنشينان خودرو تامين خواهند كرد.

به خصوص هنگامي كه راننده از نقشه‌هاي مسيرياب استفاده مي‌كند يا بايد پاسخگوي تماس‌هاي ضروري در حين رانندگي باشد بسيار كاربردي خواهند بود. شما مي‌توانيد اين هداياي تبليغاتي كاربردي را با آرزوي سالي سرشار از سلامتي و ايمني تقديم مخاطبان و همراهان خود كنيد.

فراموش نكنيم كه:

در بسياري از مواقع ارزش معنوي هداياي تبليغاتي بسيار بيشتر از ارزش ريالي آنها خواهند بود. حتي هدايايي كوچك و ظريف و در عين حال باكيفيت و كاربردي مي‌تواند براي لحظه‌اي, مخاطب شما را از دنياي مبهم و كدر اين روزها دور كند و قلب او را سرشار از احساسات آرام بخشي همچون عشق و مهر و همدلي كند.

فراموش نكنيم كه در شان بودن هداياي تبليغاتي فاكتور بسيار مهمي مي‌باشد كه غفلت از آن دردي را دوا نخواهد كرد. همچنان كيفيت و بسته‌بندي و نحوه‌ي اهداي شايسته و محترمانه‌اي را بايد براي اين هداياي تبليغاتي مهيا كرد.

همچنين قرار دادن يك پيام زيبا و دلگرم كننده از جانب كسب و كار و برند شما براي مخاطب بسيار ارزشمند و ستودني خواهد بود. محتواي پر از اميد و احساسات خوب اين پيام بر ارزش هديه تبليغاتي شما خواهد افزود و هديه‌ نوروزي بسيار خاطره انگيز و فراموش نشدني را براي همراهان شما رقم خواهد زد.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه