بررسی مزایای اجاره انبار از شرکت‌های انبارداری

7 ماه پیش
اجاره انبار

امروزه اجاره انبار از شرکت‌های انبارداری خواهان بسیاری پیدا کرده است زیرا بسیاری از آپارتمان‌های اداری و مسکونی فاقد انباری هستند و همه مردم نیاز دارند تا وسایل اضافی خود را در یک محیط امن نگه‌دارند، به همین علت نیاز به اجاره انبار روز به روز افزایش پیدا می‌کند و شرکت‌های انبارداری درصدد رقابت با یکدیگر هستند تا به امکانات مجموعه و انبارهای خود بیفزایند تا مشتریانی بسیاری را بدست بیاورند و همین امر باعث شده تا مزایای اجاره انبار از این نوع شرکت‌ها بیشتر از داشتن یک انبار در آپارتمان خود باشد. در ادامه همراه ما باشید تا به مزایای اجاره انبار از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اجاره انبار بپردازیم.

مزایای اجاره انبار چیست؟

اجاره-انبار-در-تهران-e1646658101159.jpg

اجاره انبار مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

محیط امن

برخی از بهترین شرکت‌های انبارداری دارای سیستم حرفه‌ای امنیتی هستند مانند آژیر خطر، نصب دزدگیر برای انبارها و … هستند تا هیچگونه آسیبی به وسایل‌های مشتریان وارد نشود. علاوه‌براین، انبارهایی که در شرکت‎های ارائه دهنده خدمات اجاره انبار وجود دارند کاملا ضد آب هستند تا در صورت برف و باران هیچگونه آسیبی به وسایل داخل انبارها وارد نشود.

نظافت‌ دوره‌ای

انبارهایی که در آپارتمان‌ها وجود دارند ممکن است به صورت سالیانه یا حتی در صورت اسباب کشی تمیز شوند که همین امر موجب وجود رطوبت و نم و حشرات و سوسک در این انبارها می‌شود اما انبارهایی که شرکت‌های انبارداری به مشتریان ارائه می‌دهند به صورت هفتگی یا ماهانه تمیز می‌شوند تا این انبارها دچار رطوبت نشوند و وسایل مشتریان خراب یا کثیف نشود.

نزدیکی به محل زندگی

برخی از مشتریان تمایل دارند که انباری را اجاره نمایند که به محل زندگی آنها نزدیک باشد تا در صورت نیاز به وسایلشان بتوانند با پیمودن مسافت کوتاهی خود را به انباری که اجاره کرده‌اند برسانند. بسیاری از شرکت‌های انبارداری معروف دارای شعباتی در سرتاسر تهران هستند تا به طور مثال اگر یک مشتری در غرب تهران مانند سعادت آباد، چیتگر و … ساکن بود بتواند اقدام به اجاره انبار در محله‌های غرب تهران نماید و مجبور نباشد تا برای استفاده از خدمات انبارداری مسافت طولانی را بپیماید.

نکته: اگر نزدیک بودن انبارها به محل زندگی‌تان برایتان مهم است و شرکت انبارداری را پیدا نکردید که به محل زندگی شما نزدیک باشد یا دارای شعبات متعدد در تهران باشد می‌توانید با یک جستجو ساده در اینترنت، شرکت‌های انبارداری که نزدیک به محل زندگی‌تان هستند را پیدا نمایید. برای مثال اگر در تجریش ساکن هستید عبارت ” اجاره انبار در شمال تهران ” را درون اینترنت سرچ نمایید تا شرکت‌های انبارداری در شمال تهران به شما نمایش داده شوند.

تنوع در انبارها

انبارهای موجود در واحدهای آپارتمانی معمولا اتاقک‌های کوچک آجری یا بتنی هستند اما انبارهایی که شرکت‌های انبارداری به شما ارائه می‌دهند معمولا اتاقک‌هایی تمام فلزی هستند اما انبارهای آنها فقط به این اتاقک‌های فلزی ختم نمی‌شود بلکه دارای انواع انبارهای کانتینری، سوله، مسقف، عمومی و اختصاصی هستند.

متراژهای مختلف

شرکت‌های انبارداری متناسب با حجم وسایل مشتریان، انبارهای مختلفی را در متراژهای ۱۰ الی ۵۰ متر به آنها ارائه می‌دهند.

هزینه معقول

یکی از مزایای اجاره انبار از شرکت‌های انبارداری هزینه معقول و مناسب آنها می‌باشد. برای استفاده از خدمات اجاره انبار مشتریان باتوجه به مدت زمانی که اقدام به اجاره انبار می‌نمایند باید هزینه‌ای اندک را به صورت اجاره ماهیانه بپردازند.

بیمه اجناس

شرکت‌های انبارداری معتبر دارای بیمه اجناس می‌باشند و پس از اجاره انبار تمامی وسایل داخل انبارها را بیمه می‌کنند تا در صورت بروز حوادث ناگهانی مانند آتش‌سوزی بتوانند تمامی خسارت مشتریان را بپردازند. این یکی دیگر از مزایای اجاره انبار از شرکت‌های انبارداری است که انبارهای داخل آپارتمان‌ها فاقد این مزیت هستند.

مناسب برای تمامی وسایل

همانطور که پیش‌تر خدمتتان ذکر کردیم، شرکت‌‎های انبارداری دارای انبارهای متنوعی هستند که همین تنوع در انبارهای آنها باعث شده است تا این انبارها برای تمامی وسایل مناسب باشند. بنابراین می‌توان برای نگهداری و انبار کردن وسایل منزل، کاغذ، وسایل صنعتی، خودرو و … از این انبارها استفاده نمود.

خدمات مکمل

بسیاری از شرکت‌های انبارداری خدمات اضافی ارائه می‌دهند، از جمله نگهداری و مدیریت موجودی، بسته‌بندی، برچسب‌زنی، حمل و نقل و خدمات پشتیبانی فنی. این خدمات می‌توانند به شما در کاهش هزینه‌های اضافی کمک کنند.

نحوه اجاره انبار چگونه است؟

wf_05.jpg

برای اجاره انبار کافی است تا چند مرحله آسان زیر را طی نمایید:

  1. یک شرکت انبارداری را با پرس و جو از اطرافیان یا در اینترنت پیدا نمایید.
  2. با مشاوران شرکت انبارداری تماس بگیرید و یک وقت بازدید تعیین نمایید تا انبارهای آنها و امکاناتشان را مشاهده نمایید.
  3. پس از مراجعه به شرکت انبارداری و انتخاب انبار مورد نظر خود لازم است تا یک قرارداد میان شما و شرکت انبارداری نوشته شود.
  4. برخی از شرکت‌های انبارداری مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می‌کنند و لازم است تا هزینه‌ای را به صورت اجاره ماهیانه پرداخت نمایید.

چه کسانی می‌توانند از خدمات اجاره انبار استفاده نمایند؟

به طور کلی تمامی افراد می‌توانند از خدمات اجاره انبار بهره‌مند شوند اما بیشترین افرادی که اقدام به اجاره انبار از شرکت‌های انبارداری کرده‌‌اند جزو دسته زیر می‌باشند:

  • افرادی که واحد مسکونی یا اداری آنها فاقد انباری است.
  • افرادی که قصد مهاجرت دارند و نمی‌خواهند وسایل خود را بفروشند.
  • مدیران شرکت‌های صنعتی که فضای کافی برای نگهداری مواد اولیه ندارند.

سخن آخر

اجاره انبار مزایای بسیاری را برای مشتریان به همراه دارد و با سپردن وسایل خود به شرکت‌های انبارداری دیگر نگران وارد شدن آسیب به آنها نخواهید بود به شرطی که به یک شرکت انباداری مطمئن مراجعه نمایید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه