کادو ولنتاین + جذابترین پیشنهادات باکس های هدیه ولنتاین

1 سال پیش
کادو ولنتاین

هدیه ولنتاین : هنوز در انتخاب هدیه ولنتاین شک دارید؟! هدیه‌ ولنتاینی که انتخاب کردید ولی مطمئن نیستید که از آن خوشش می‌آید یا نه؟ بودجه محدودی دارید و به نظرتان با این مقدار پول نمی‌توان هدیه مناسبی برای روز ولنتاین خرید؟ شما تنها نیستید. با نزدیک‌تر شدن به روز ولنتاین تعداد کسانی که به دنبال خرید هدیه مناسبی برای عشقشان می‌گردند بیشتر می‌شود. برخی از آن‌ها سردرگم هستند و نمی‌دانند کدام هدیه برای دوست‌دختر یا دوست‌پسرشان مناسب‌تر است؟ برخی هم قاطعانه به دنبال یک هدیه خاص و متفاوت می‌گردند؛ اما شک دارند که بتوانند چنین چیزی پیدا کنند!

خرید کادو ولنتاین

جزو هر کدام از این افراد هستید؛ نگران نباشید زیرا ما مطمئنیم که با خواندن این مطلب شکتان در خرید کادو ولنتاین از بین می‌رود و هدیه مناسبی برای این روز رمانتیک انتخاب خواهید کرد.این روزها مردم بیش از همیشه به روز ولنتاین اهمیت می‌دهند. روزی که قرار است برای کسانی که دوستشان دارند، هدایا و کادوهای جذابی بگیرند و آنان را خوشحال کنند. البته از زمانی که پاندمی آغاز شد، مردم ترجیح دهند، اینترنتی خرید کنند، زیرا احساس می‌کنند که قدرت انتخاب بیشتری دارند.ادامه مقاله را بخوانید تا سوالات و ابهامات شما در مورد خرید ولنتاین برطرف بشود و بتواانید بهترین انتخاب ولنتاین را داشته باشید

چرا خرید کادو ولنتاین دشوار است؟

انتخاب و خرید هدیه ولنتاین کار سختی نیست اگر محدودیت چندانی از نظر مالی نداشته باشید یا حداقل سلیقه کسی که دوستش دارید را به خوبی بدانید. اگر جزو این دو دسته نیستید؛ انتخاب هدیه ولنتاین به یکی از سخت‌ترین تصمیمات زندگی‌تان تبدیل خواهد شد. تصمیمی که شاید بتواند روی ادامه رابطه‌تان هم تأثیر بگذارد. فرقی نمی‌کند که بخواهید برای دوست‌پسرتان هدیه بخرید یا به دنبال کادو ولنتاین مناسب برای دوست‌دخترتان باشید؛ در هر صورت شناخت سلیقه وچیزهای مورد علاقه طرف مقابلتان می‌تواند راهنمای خوبی برای خرید هدیه باشد. در ضمن اگر بدانید که از چیزی بدش می‌آید، باز هم چند مرحله جلوتر از دیگران هستید زیرا حداقل می‌دانید که نباید اصلاً سراغ چه چیزی بروید.

هدیه ولنتاین خاص باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یک دسته گل بخرم یا یک خرس عروسکی بزرگ؟ هر دو با هم چه طور است؟ آیا دسته گل و خرس عروسکی کافیست؟ خرس‌های عروسکی قرمز رنگ به نمادی از روز ولنتاین تبدیل شده‌اند؛ اما می‌دانید چرا؟ زیرا دخترها از عروسک خوششان می‌آید، تنوع زیادی از نظر اندازه و قیمت دارند و در انتها کم ریسک‌ترین انتخاب برای هدیه ولنتاین هستند. البته ما هیچ‌وقت خرید چنین هدیه‌ای را به شما توصیه نمی‌کنیم. بهتراست در خرید کادو روز ولنتاین کمی سلیقه به خرج بدهید و حداقل امسال بی‌خیال این کادوی تکراری و خسته‌کننده شوید. می‌پرسید چه چیزی بخرم؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید تا به جواب این سؤال برسید.

کادو ولنتاین ارزان بخریم یا گران؟

البته که باید به بودجه خودتان نگاه کنید، اما اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید، بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید. زمانی که هدیه ولنتاین گران باشد، احتمالاً دفعه بعدی و در مناسبت‌های آینده هم باید هدیه گران را خریداری کنید؛ مخصوصاً اگر این اولین کادو از طرف شما باشد، زیرا این تصور را در طرف مقابل ایجاد می‌کند که همیشه آماده دادن هدایای گران قیمت هستید. البته که هدایا گران قیمت طرف مقابلتان را احتمالاً بیشتر خوشحال می‌کند، اما می‌توانید با هزینه کمتر، کادوی ارزان‌تر اما زیبایی را خریداری کنید که ارزش معنوی داشته باشد. خوشبختانه این روزها از طریق خرید اینترنتی هدیه ولنتاین، آن‌قدر انتخاب‌های گسترده‌ای دارید که کاملاً دستتان باز است و می‌توانید از بین گزینه های ارزان نیز بهترین و باکیفیت‌ترین کادو ولنتاین ارزان را انتخاب کنید.

در هنگام خرید هدیه ولنتاین به سن و سال طرف مقابلتان توجه کنید.

بیشتر افراد در هنگام خرید هدیه ولنتاین یک اشتباه بزرگ مرتکب می‌شوند و آن چیزی نیست جز اهمیت ندادن به سن و سال طرف مقابلشان! برای مثال بعید می‌دانم یک خانم سی‌ساله از یک خرس عروسکی غول‌پیکر خوشش بیاید یا بالعکس تصورش دشوار است که یک دختر نوجوان از گرفتن یک کفش پاشنه‌دار چرمی به عنوان کادو روز عشق احساس خوبی داشته باشد. وقتی می‌خواهید کادو ولنتاین انتخاب کنید، به سن کسی که دوستش دارید هم فکر کنید و تلاش کنید هدیه‌ای بخرید که مناسب، جذاب و رمانتیک باشد.

هدیه ولنتاین ماندگار یا کاربردی؛ کدام یک بهتر است؟

جواب این سؤال بستگی به شما و طرف مقابلتان دارد. اگر کسی که دوستش دارید، دختر یا پسر خاطره بازی است؛ ما به شما هدیه‌های ماندگار را پیشنهاد می‌کنیم. این هدیه‌ها تا مدت‌ها می‌توانند یادآور خاطرات مشترک شما دو نفر باشند. اگر هم تصور می‌کنید که خرید یک هدیه کاربردی و قابل استفاده می‌تواند او را خوشحال‌تر کند می‌توانید به خرید چنین هدیه‌هایی فکر کنید. با این حال ما به هیچ عنوان خرید هدیه‌های کاربردی را برای افراد احساساتی، رمانتیک یا خاطره باز پیشنهاد نمی‌کنیم.

کادو ولنتاین چی بخرم؟ توضیحات نهایی

خرید کادو ولنتاین فقط منحصر به باکس شکلات ولنتاین نیست، بلکه می‌توانید امسال کمی تنوع به خرج دهید. فقط ویژگی که باید در مورد کادو ولنتاین در نظر بگیرید، این است که در کنار کادوی ولنتاین اصلی خود، حتماً یک خوراکی داشته باشید. این خوراکی لزوماً نباید شکلات باشد. به‌عنوان‌مثال کاپ کیک شکلاتی می‌تواند همان خوراکی باشد که قرار است در هدیه ولنتاین خود قرار دهید، حتی می‌توانید آن را در منزل هم درست کنید. می‌توانید برای روز ولنتاین دفترچه خاطرات به طرف مقابل هدیه دهید؛ با این تفاوت که روی آن اثراتی از ولنتاین باشد. به طور مثال می‌توانید جلد آن را خودتان طراحی کنید و تکه‌هایی از قلب‌های قرمز روی آن بچسبانید.ویژگی که در مورد هدیه باید در نظر بگیرید، این است که هر هدیه‌ای که به طرف مقابل می‌دهید، اثر و نشانه‌ای از روز ولنتاین داشته باشد.

کادو ولنتاین ۲۰۲۳ + روز ولنتاین کیه؟

روز ولنتاین که معروف به روز عشاق است؛ از صد ها سال پیش در کشور های غربی و مسیحیان، جشن گرفته می شود. در این روز به پاس گرامیداشت عشق بین انسان ها، جشن های کوچک و بزرگی در سراسر جهان شکل می گیرد. در ایران ولنتاین در روز ۲۶ بهمن ماه می باشد. اگر شما هم مایل به تهیه کادو ولنتاین و هدیه روز عشق برای قدردانی از عشق عزیزانتان هستید؛ با ما همراه باشید. با نزدیک شدن به این روز، شاید ذهن شما برای تهیه هدیه مناسب درگیر شده باشد. وبسایت کادومون، یک وبسایت تخصصی در زمینه هدیه و بسته بندی کادوی ولنتاین می باشد. در ادامه ما به شما پیشنهاداتی را ارائه خواهیم کرد تا برای انتخاب کادو ولنتاین خود راحت تر تصمیم بگیرید.

چند پیشنهاد جذاب برای خرید هدیه ولنتاین

اگر تا اينجا هنوز هم نتوانسته‌ايد براي خريد هدیه ولنتاین تصمیم بگیرید. شاید خواندن اين بخش به شما در خرید کادو ولنتاین کمک کند. ما در این بخش چند کادو جذاب و قیمت مناسب که میتواند برای روز عشق مناسب باشد را به شما معرفي مي‌کنيم.

باکس ولنتاین فرگل

اين پک هديه ولنتاين شامل يک اسپري بدن، بادي اسپلش، عطر زنانه والنتينو، يک جفت شمع موم عسل، يک قاب عکس کوچک و متال باکس به همراه چهار عدد شکلات است. اين باکس صورتی رنگ زيبا میتواند يکی از بهترين انتخاب‌ها براي کادو روز ولنتاين باشد. همچنين شما مي‌توانيد يک کارت تبريک به سليقه خودتان به اين باکس اضافه کنيد.

باکس کادویی کيا:

يکي از جذاب‌ترين باکس ولنتاين که مي‌تواند هر کسي را خوشحال کند، باکس کادويي کيا است. اين باکس شامل يک اسپري مردانه با رايحه‌اي خوشبو به همراه يک ساعت اسپرت مردانه با بند مشکي، يک کيف هندزفري و يک شاخه گل تزئيني است. قيمت مناسب و پکيج زيبا و شکيل اين باکس را به يکي از پرفروش‌ترين پک‌هاي هديه روز ولنتاين کادومون تبديل کرده است.

پک هديه ولنتاين لاکچري دلارام:

اگر به دنبال يک پک ولنتاين آماده لاکچري مي‌گرديد؛ اين باکس مناسب شماست. محتويات اين باکس زيبا شامل يک تراول ماگ، ست بادي اسپلش و لوسيون بدن، يک ماگ با طرح انتخابي، يک عدد لاک صورتي و يک موزيک باکس کوچک است. باکس صورتي‌رنگ و روبان‌آرايي جذاب، جلوه هيجان‌انگيزي به اين کادو ولنتاين دخترانه بخشيده است.

تابلو دلنواز، کادو ولنتاین عاشقانه:

تابلو دلنواز

کادو ولنتاین عاشقانه

اين تابلو مخصوص کساني است که دوست دارند يک کادو رمانتيک و ماندگار به عشقشان هديه بدهند. يکي از ويژگي‌هاي منحصر به فرد اين تابلو امکان پخش يک فايل صوتي به کمک بارکدي است که روي قاب حک مي‌شود. براي سفارش تابلو دلنواز کافيست يک فايل صوتي آماده کرده و به همراه يک نوشته براي ما ارسال کنيد. پس از انتخاب سايز قاب عکس و رنگ قاب، ما کار توليد اين تابلو خاص و بي‌نظير را شروع مي‌کنيم. تابلو دلنواز مي‌تواند يک هديه ولنتاين ماندگار و رمانتيک براي دخترها و پسرها باشد.

شيشه شکلات مخلوط:

اين پک ولنتاين انتخاب بسيار خوبي براي دخترها و پسرهايي است که بودجه محدودي دارند اما مي‌خواهند يک هديه جذاب براي عشقشان بخرند. خبر خوب اينکه شما مي‌توانيد اين پک کادو روز ولنتاين را در دو اندازه کوچک و بزرگ سفارش دهيد. داخل شيشه شکلات مخلوط، پر از شکلات‌هاي خارجي و باکيفيت است. همچنين در صورت تمايل مي‌توانيد از ما بخواهيد که يک کارت تبريک به همراه نوشته دلخواهتان در داخل پک قرار دهيم.

بهترین پیشنهادات هدیه ولنتاین خاص و لاکچری

برای خرید کادو به خصوص برای مناسبت های خاص، مدت زمان طولانی برای انتخاب هدیه ولنتاین صرف می شود، چرا که هر کسی علاقه دارد بهترین ها را هدیه بدهد . وبسایت کادومون علاوه بر تنوع محصولات، بودجه و انواع سلیقه ها را نیز در نظر می گیرد. این وبسایت با چیدمان پک ولنتاین هیجان انگیز، تصمیم گیری را راحت تر کرده است. هدیه ولنتاین یکی از همان هدیه های خاص است که باید بیانگر میزان علاقه شما باشد؛ اما نگران نباشید، کادومون از پیش به این فکر بوده است.

۱-پک ولنتاین،اختصاصی کادومون برای سخت پسندان، آیا پک ولنتاین برای کادو دادن مناسب هست؟

شکلات از قرن ها پیش تا امروز، به عنوان کادو ولنتاین محسوب می شود. در گذشته پخت شکلات نمادی از عشق و علاقه بوده است؛ و امروزه با توجه به برند های شکلاتی خاص و ویژه و انواع شکلات های خوشمزه، همیشه به عنوان یکی از آیتم های هدیه انتخاب می شود.

کادومون برای شما پکیج های شکلاتی، پک های هدیه عروسک به همراه شکلات و پک هدیه ولنتاین را تدارک دیده است. با توجه به رسالت این وبسایت، پک های هدیه با قیمت و تنوع بی نظیری ارائه می شود. هیچ چیز از چشم متخصصان کادومون دور نمی ماند، اگر قصد داشته باشید به عنوان کادو ولنتاین ، هدیه ای کاربردی برای فرد مورد نظر خود انتخاب کنید کافی است پک های هدیه ولنتاین کادومون را انتخاب کنید. این پک های هدیه دارای آیتم های کاربردی زیادی از جمله، ساعت، عطر، وسایل مراقبت از پوست و غیره می باشد. که بعضی از آن ها با نماد های ولنتاین مثل شکلات نیز ترکیب شده اند.

۲-باکس ولنتاین، شیک ترین هدیه برای ولنتاین امسال ارزان و لاکچری

یک ماه مانده تا روز ولنتاین یا روز عشق و بسیاری دغدغه آن را دارند که چه هدیه ای به فردی که عاشقش هستند بخرند. پک و باکس ولنتاین یکی از چیزهایی است به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و می توانید با تهیه چند هدیه کوچک ولنتاین و قرار دادن آن در یک باکس, یک هدیه زیبا و لاکچری به فردی که عاشقش هستید بدهید.در ادامه برخی از هدایایی که مناسب باکس هدیه و روز ولنتاین هستند را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. توجه کنید که همه چیز سلیقه ای است و هیچ الزامی برای تهیه همه این محصولات وجود ندارد.

باید محصولاتی را درون باکس قرار دهید که متناسب با روحیات شخص مورد نظرتان است و او را خوشحال می کند.

۳-تابلو سخنگو، خاص ترین هدیه ولنتاین

۴-باکس رز جاودان موزیکال هندلی، جاودانه برای کادو ولنتاین

۵-موزیک باکس سلطان قلب ها، ماندگار برای ولنتاین

۶-رز جاودان قرمز ایستاده، کادو ولنتاین ارزان و خاص

۷-پک لاک ۲۴ عددی، کادو ولنتاین لاکچری مناسب سنین جوان

۸-ست چرم زنانه توکا، هدیه ولنتاین کاربردی و مناسب

۹-ماگ با طراحی اختصاصی(طرح گربه عاشق ولنتاین)

۱۰-جعبه جادویی پاستیل

۱۱-تابلوی دلنواز

۱۲-کیف پول کتی

۱۳-هدفون

منبع : کادو ولنتاین کادومون

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه