معایب کولر گازی یونیوا

8 ماه پیش
کولر گازی یونیوا

چکیده : قطعا هر وسیله ای که در بازار وجود دارد نقاط ضعف و قوتی دارد، کولر گازی یونیوا نیز از این موضوع مستثنی نیست. قبلا از این که به معایب و مزایا کولر گازی های این برند بپردازیم بهتر است شناخت نسبی از برند یونیوا داشته باشیم. برند یونیوا در واقع یک برند انگلیسی بوده که محصولات خود را در کشور چین مونتاژ می کند. این برند علاوه بر کولر گازی لوازم برقی دیگری مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون نیز تولید می کند. به طور کلی محصولات این برند با وجود کیفیت بالا قیمت مناسب و به صرفه ای دارند.

قطعا هر وسیله ای که در بازار وجود دارد نقاط ضعف و قوتی دارد، کولر گازی یونیوا نیز از این موضوع مستثنی نیست. قبلا از این که به معایب و مزایا کولر گازی های این برند بپردازیم بهتر است شناخت نسبی از برند یونیوا داشته باشیم.

برند یونیوا در واقع یک برند انگلیسی بوده که محصولات خود را در کشور چین مونتاژ می کند. این برند علاوه بر کولر گازی لوازم برقی دیگری مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و تلویزیون نیز تولید می کند. به طور کلی محصولات این برند با وجود کیفیت بالا قیمت مناسب و به صرفه ای دارند.

مزایای کولر گازی یونیوا

کولر گازی های شرکت یونیوا از مزیت های بی نظیری سود برده اند، که کارکرد این کولر گازی را به حد مطلوب رسانده اند. از جمله مزیت های می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرمایش قوی: کولر گازی های شرکت یونیوا به طور کلی دارای سرمایشی قوی می باشند، و می توانند فضا های بزرگ را در کمترین زمان خنک سازند.
  • سیستم تصفیه هوا: سیستم تصفیه هوای قوی که در این کولر گازی ها وجود دارد سبب می شود که آلودگی و گرد و غبار موجود در هوا حذف شده و هوایی سالم و بهداشتی در محیط منتشر شود.
  • قیمت مناسب: این برند محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه می کند، و همواره به عنوان یک برند اقتصادی یاد می شود.
  • مصرف برق پایین در مدل بدون اینورتر: کولر گازی های برند یونیوا که از برد اینورتر بهره می برند مصرف برق پایین و به صرفه ای دارند.

معایب کولر گازی های یونیوا

از جمله معایب کولر گازی یونیوا:

  • مصرف برق بالا در مدل بدون اینورتر: کولر گازی های یونیوا در دو مدل اینورتر دار و معمولی موجود می باشند، و مدل هایی که فاقد برد اینورتر هستند مصرف برق بالایی دارند.
  • صدای بلند: از دیگر معایب برخی مدل های کولر گازی این برند میزان صدای نسبتا بلند آن ها است، که ممکن است برای برخی از کابران خوشایند نباشد.

منبع: فروشگاه کولر گازی بهار کولر

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه