۵ برند برتر کولرگازی در سال ۲۰۲۲

2 سال پیش
5 برند برتر کولرگازی در سال 2022

بهترین سیستم AC مینی اسپلیت سیستمی است که اندازه مناسب فضای شما باشد، عملکردی بادوام ارائه دهد و اگر می‌خواهید آن را نصب کنید، از قبل با مبرد شارژ می‌شود و سازگار با DIY است.

برندهایی که بهترین سیستم های AC اسپلیت مینی را می سازند فوجیتسو، میتسوبیشی، دایکین، گریر، کریر/توشیبا و اگر می خواهید خودتان را انجام دهید، MrCool و Klimaire هستند.
توضیح سریع: از ما خواسته می شود که سیستم پمپ حرارتی مینی اسپلیت AC در مقابل مینی اسپلیت را توضیح دهیم.
در این مقاله قصد داریم به معرفی ۵ برند برتر کولرگازی در سال ۲۰۲۲ بپردازیم ، با ما همراه باشید…

کولر گازی LG
ال‌جی یک تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی خرید کولرگازی ال جی است، اما محصولات مینی اسپلیت خود را نادیده نمی‌گیرد. رتبه بندی SEER از حدود ۱۷ تا ۲۸ برای مدل های مختلف آن گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد.

سیستم‌های اسپلیت مینی: با پمپ‌های حرارتی AC مینی اسپلیت ال‌جی، مدل‌ها و گزینه‌های واحد داخلی زیادی دارید. سیستم های مینی اسپلیت ال جی در سیستم های تک منطقه ای و چند منطقه ای تا ۵ زون تولید می شوند.

LG Multi F و Multi F Max سیستم های عالی برای آب و هوای شدید هستند.

5 برند برتر کولرگازی در سال 2022

کولرگازی میتسوبشی ( mitsubishi)
این برند دارای سابقه اثبات شده کیفیت بالا است. رتبه‌بندی‌های SEER تا ۳۰+ به شما کارایی عالی می‌دهد و مدل و واحدهای داخلی را که برای نصب‌های تک منطقه‌ای یا چند منطقه‌ای ترجیح می‌دهید انتخاب کنید.

سیستم های مینی اسپلیت: سری MXZ میتسوبیشی با رتبه SEER خوب ۱۹ و ۱۰ HSPF، تقریباً متوسط، کالا مارکت یک پرفروش است. سیستم های اکثر مینی اسپلیت های میتسوبیشی از سیستم های تک منطقه ای ۹۰۰۰ BTU تا سیستم های چند منطقه ای (تا ۸ منطقه) و ۴۸۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ BTU متغیر است.

5 برند برتر کولرگازی در سال 2022

کولر گازی گری (Gree)
Gree باعث می شود پمپ های حرارتی AC اسپلیت مینی کارآمد در شرایط آب و هوایی شدید کار کنند. به عنوان مثال، Gree Sapphire دارای رتبه ۳۸ SEER است و ۹۰٪ گرمایش موثر در دمای بیرونی زیر صفر / ۰ درجه فارنهایت است.

سیستم های مینی اسپلیت: Gree طیف خوبی از سیستم ها را در گزینه های اولیه، بهتر و بهترین ایجاد می کند. سیستم های مینی اسپلیت Livo/Livo+ با کارایی مناسب مقرون به صرفه هستند. سیستم‌های Vireo/Vireo+ سیستم‌های سطح میانی با سطوح کارایی در حدود ۲۲ -۲۳ SEER هستند. Greer Crown و Sapphire از کارآمدترین و موثرترین پمپ های حرارتی تک منطقه ای و چند منطقه ای موجود هستند.

هزینه: می توانید یک سیستم پایه Gree را با قیمت ۲۷۰۰ دلار نصب کنید. یک سیستم بزرگ ۴ منطقه ای حدود ۱۰۰۰۰ دلار قیمت دارد.

5 برند برتر کولرگازی در سال 2022

سایر برندهای قابل توجه مینی اسپلیت

• سنویل
• پیشگام
• حامل/برایانت (توشیبا)
• اوروس
• کوپر و شکارچی
• سامسونگ
• دایزوکی
• میدیا
• کلیمر
• حایر
• تهویه مطبوع
• کمک

نکته خرید: برای فضاهایی که به بیش از ۴۸۰۰۰ BTU برق AC نیاز دارند، توصیه می کنیم، خرید کولرگازی گری مانند اکثر تکنسین های HVAC، بیش از یک واحد بیرونی نصب کنید.

به عنوان مثال، اگر به ۶۰۰۰۰ BTU نیاز دارید، یک سیستم ۳۶۰۰۰ BTU برای مناطق نشیمن – یا طبقه اول – و یک سیستم ۲۴۰۰۰ BTU برای مناطق نشیمن یا طبقه بالا در نظر بگیرید. یک تکنسین مینی اسپلیت تیز می تواند به شما کمک کند تا سیستم “عالی” را برای چیدمان خانه یا فضای دیگری که می خواهید خنک کنید طراحی کنید.

امروز از برخی از برترین پیمانکاران مینی اسپلیت در منطقه خود مشاوره دریافت کنید. هیچ تعهدی برای استخدام آنها وجود ندارد – فقط پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

Daikin
دایکین با توسعه فناوری کمپرسور اینورتر در دهه‌های پیش شناخته می‌شود. تهویه مطبوع کوچک اسپلیت و پمپ های حرارتی آن دارای کیفیت خوب، ویژگی های زیاد، گزینه های پیکربندی بسیار و رتبه بندی SEER تا حدود ۳۰ هستند.

سیستم های مینی اسپلیت: دایکین چندین سری مینی اسپلیت پرفروش تولید می کند، اما Aurora بهترین از همه آنهاست. Daikin Aurora که در ۱ تا ۴ منطقه موجود است، حدود ۲۲ خنک کننده SEER و گرمایش ۱۲٫۵ HSPF را ارائه می دهد. واحدهای داخلی دیواری، کف، سقف و کانال مخفی را انتخاب کنید.
Fujitsu
این برند، با نام مستعار فوجیتسو جنرال، برخی از کارآمدترین مینی اسپلیت های AC را امروزه با SEER برتر در اواسط دهه ۳۰ در دسترس قرار می دهد.

سیستم های مینی اسپلیت: اگر آب و هوای شما فوق العاده سرد است، فوجیتسو هالسیون با فناوری XLTH را در نظر بگیرید. در دمای خارج از منزل تا -۱۵ فارنهایت گرم می شود. با ۳۳ SEER، یکی از کارآمدترین پمپ های حرارتی مینی اسپلیت نیز می باشد.

هزینه: سیستم های تک منطقه ای نصب شده از حدود ۴۱۰۰ دلار شروع می شود. سیستم‌های پمپ حرارتی مینی اسپلیت چند منطقه‌ای بزرگ می‌تواند ۱۵۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد. هزینه متوسط یک سیستم اسپلیت مینی فوجیتسو دو منطقه ای نصب شده حدود ۷۰۰۰ دلار است.

مینی اسپلیت مزایا و معایب
دلایل خوبی وجود دارد که سیستم‌های مینی اسپلیت AC و پمپ حرارتی سریع‌ترین رشد را در صنعت تهویه مطبوع و گرمایش دارند و در بسیاری از نقاط جهان ترجیح داده می‌شوند.

در اینجا دلایلی برای در نظر گرفتن اسپلیت کوچک و چند احتیاط آورده شده است.

طرفداران

• اکثر آنها کارآمدتر از سیستم های تقسیم استاندارد هستند
• هر واحد داخلی دارای ترموستات مخصوص به خود است، بنابراین می توانید به طور مستقل آب و هوا را در هر منطقه کنترل کنید
• آنها به کانال کشی و هزینه آن نیاز ندارند، بنابراین برای اضافات و ساخت و سازهای جدید ایده آل هستند
• مینی اسپلیت یک منبع عالی برای AC و گرمایش مکمل در بخش هایی از یک خانه یا ساختمان است که به اندازه کافی توسط یک سیستم مرکزی سرویس نمی شود.
• پمپ‌های حرارتی آب و هوای سرد مانند پمپ‌هایی که می‌توانند گرما را به خانه شما در دمای زیر انجماد وارد کنند، مینی اسپلیت را تقریباً در هر آب و هوایی انتخاب خوبی می‌کند.

منفی

• هنگام نصب ۳، ۴ یا بیشتر واحدهای داخلی، هزینه نصب و هزینه کل سیستم از هزینه نصب سیستم تقسیم معمولی بیشتر خواهد شد.
• در حالی که چند سیستم مینی اسپلیت برای آب و هوای زیر صفر طراحی شده اند، اکثر آنها نمی توانند به طور موثر در سرمای شدید گرم کنند
• واحدهای داخلی دیواری و زمینی قابل مشاهده هستند و فضا را اشغال می کنند.

سوالات متداول

یک مینی اسپلیت چند اتاق را می تواند خنک کند؟

یک اتاق یا منطقه در هر واحد داخلی راه استاندارد برای پیکربندی یک سیستم مینی اسپلیت است.

چه کسی بهترین سیستم اسپلیت کوچک را می سازد؟

بهترین برند مینی اسپلیت DIY MrCool است. Klimaire نیز بسیار خوب است و کمی مقرون به صرفه تر است.

بهترین سیستم های مینی اسپلیت که برای شارژ شدن با مبرد نیاز به نصب حرفه ای دارند، میتسوبیشی، دایکین، ال جی و گری هستند.

تفاوت بین داکتلس و مینی اسپلیت چیست؟

هیچ چی. سیستم های مینی اسپلیت نیازی به کانال کشی ندارند، بنابراین به سیستم های بدون کانال نیز معروف هستند. ممکن است اصطلاح مینی اسپلیت کانالی را مشاهده کنید، اما این بدان معنی است که واحد داخلی در داخل کانالی که از قبل وجود دارد پنهان شده است. زمانی که می خواهید واحد داخلی را پنهان کنید، این گزینه برای خانه های موجود است.

سیستم های مینی اسپلیت چقدر دوام می آورند؟

هنگامی که یک برند خوب را انتخاب کنید و از تعمیر و نگهداری پیشنهادی پیروی کنید، ۱۵ تا ۲۰ سال و احتمالاً بیشتر دوام خواهد داشت.

کوچکترین کولر گازی اسپلیت کوچک چیست؟

شما می توانید چند ۶۰۰۰ BTU مینی اسپلیت AC از میتسوبیشی و دیگران پیدا کنید. برای اکثر برندها کوچکترین کولر گازی اسپلیت کوچکی که می سازند ۹۰۰۰ بی تی یو است که ۷۵/۰ تن است.

امتیاز بیننده خوب برای مینی اسپلیت چیست؟

یک امتیاز SEER خوب برای مینی اسپلیت می تواند از ۱۷ تا ۳۰ یا بالاتر باشد. بهترین رتبه بندی SEER امتیازی است که برای آب و هوای شما مناسب است.

۱- هرچه رتبه SEER بالاتر باشد، به طور کلی واحد گران تر است

۲-هزینه بالاتر در یک آب و هوای بسیار گرم که در آن هزینه اضافی برای مینی اسپلیت کارآمد به سرعت “بازپرداخت” خواهید داشت، ارزش دارد. در جایی که فصل AC طولانی و گرم است، SEER 24 یا بالاتر یک رتبه SEER خوب است.

اما در یک آب و هوای معتدل یا خنک، جایی که شما هر روز از AC استفاده نمی کنید، منطقی نیست که برای دریافت بالاترین SEER ممکن هزینه کنید. امتیاز SEER خوب برای مینی اسپلیت در این آب و هواها ۱۷ تا ۲۲ است.

بالاترین مینی اسپلیت بیننده چیست؟

۴۲ SEER بالاترین رتبه SEER است. شما آن را در کریر، برایانت و پین، که همه برندهای کریر هستند، پیدا خواهید کرد. این تجهیزات توسط شرکت توشیبا تولید می شود.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه