بهترین مناطق کردان و سهیلیه برای خرید زمین و ویلا

2 ماه پیش
بهترین مناطق کردان و سهیلیه

چکیده : آشنایی با بهترین مناطق کردان و سهیلیه برای خرید و فروش با سایت زاویلا

امروزه کردان و سهیلیه به یکی از پر فروش ترین مناطق برای خرید زمین و ویلا تبدیل شده که هروزه سرمایه گذاران و خریداران زیادی برای بازدید از این مناطق به سمت آن روانه میشوند. در سهیلیه و کردان ویلا های فراوانی وجود دارد که برای فروش قرار داده شده اند و همچنین زمین هایی با متراژی مختلف از ۳۰۰ متر به بالای ۲۰۰۰ متر ، که شما میتوانید برای خرید و یا حتی سرمایه گذاری از آن استفاده کنید. در ادامه قیمت زمین در سهیلیه کرج و کردان را با سایت زاویلا بررسی میکینم و شما را برای خریدی بهتر آگاه میسازیم تا دچار مشکل و کلاهبرداری نشوید.

کردان کجاست؟

کردان منطقه ای سرسبز و فوق العاده جذاب در ۲۰ کیلومتر کرج است که همین فاصله کم موجب افزایش آمار بازدید و خرید و فروش ملک شده است. آب و هوایی بکر و خنک در تابستان این منطقه را به یک جاذبه گردشگری خاص تبدیل میکند که اشخاص از اقصی نقاط تهران و کرج و حتی از شهر های دیگر به آن سفر میکنند . اگر قصد رفتن از تهران به سمت کردان را دارید ابتدا به سمت کرج حرکت کنید و سپس وارد اتوبان کرج قزوین شوید. بعد از طی کردن چند کیلومتر به تابلوی کردان خواهید رسید و وارد آن بهشت زیبا میشود.

لازم به ذکر است که منطقه سهیلیه هم در دل کردان قرار دارد و شما لازم نیست از مسیری دیگر به آن بروید. بعد از وارد شدن به کردان مناطق مختلفی مثل سهیلیه ، تهراندشت و چهارباغ را مشاهده خواهید کرد.

آیا قیمت ویلا و زمین در کردان و سهیلیه برای سرمایه گذاری مناسب است؟

یکی از پرسش های فراوانی که میشود این است که آیا کردان و سهیلیه برای سرمایه گذاری مناسب اند ؟ ما در سایت زاویلا به شما پاسخ خواهیم داد . بله ؛ قیمت های زمین در کردان و سهیلیه نسبت به تهران و از آن مهم تر نسبت به کیفیت هوای آن واقعا به صرفه است و شما میتوانید به چشم کسب در آمد به آن نگاه کنید. فروش ویلا ارزان در سهیلیه بیشترین آمار را دارد که قیمت های آن بسیار عالی و مناسب بوده . اگر شما مایل بودید به صورت مجازی از این مناطق دیدن کنید ، پیشنهاد میکینم همین حالا وارد سایت زاویلا شوید و ویلا های مدرن و لاکچری در کردان و سهیلیه را مشاهده کتید و سر فرصت درباره خرید آن تصمیم بگیرید. زاویلا بهترین و تخصصی ترین سایت در حوزه ملک بوده که هروزه مشتریان زیادی از آن دیدن میکنند.

بهترین مناطق کردان و سهیلیه

طاووسیه

طاووسیه یکی از شهرک های کردان است که خیلی مطمئن و با اطمینان میتوان گفت زیبا ترین شهرک در کردان به حساب می آید.این شهرک به دلیل داشتن ویلا هایی خاص و مدرن در بین تاپ ترین مناطق کردان قرار گرفته است. در چند دهه اخیر در این شهرک به علت قیمت نسبتا زیاد زمین و ویلا ، به محله ثروتمندان تبدیل شده است . ویلا هایی با قیمت ۵۰ میلیارد را میتوانید در طاووسیه مشاهده کنید که ما در سایت زاویلا برای شما قرار داده ایم آدرس سایت را برای شما در آخر مطلب میگذاریم.

زعفرانیه

شهرکی دیگر در کردان که دقیقا همانند طاووسیه میباشد. زعفرانیه یکی دیگر از بهترین مناطق در کردان به حساب می آید که اکثر زمین های آن از ۸۰۰ متر به بالاتر میباشند.اما این دلیل نمیشود که فقط افراد ثروتمند در کردان ویلا خریداری کنند. فروش ویلا نقلی کردان رواج زیادی دارد که شما میتوانید از رنج قیمت ۳ میلیارد تا ۱۰ میلیارد در کردان پیدا کنید. امکانات عالی و مناسب را برای یک زندگی راحت و امن را در کردان تجربه کنید .

سنقرآباد

سنقرآباد روستایی در سهیلیه میباشد که آب و هوای خوب و مناسب و همچنین زمین های حاصلخیز دارد.یکی دیگر از پیشنهاد های سایت زاویلا به شما سنقرآباد میباشد که هروزه افزایش قیمت دارد. اگر شما دوست دارید ویلایی رویایی در منطقه ای با صفا و زیبا را داشته باشید تا در تعطیلات خود به آن سفر کنید و چند روزی را دور از آلودگی و سر و صدا باشید ، وارد سایت زاویلا بشوید و ویلایی مناسب با بودجه خود را پیدا کنید . اما اگر نتوانستید تصمیمی درست بگیرید با شماره موجود در پایین سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما بهترین مشورت را به شما برای خرید بدهند.(آدرس سایت در آخر مطلب قرار داده شده است)

رامجین

روستایی دیگر در دل سهیلیه که زیبایی خاص خود را دارد. قیمت زمین در رامجین کرج از رنج ۴ تا ۷ میلیون محاسبه میشود که واقعا قیمتی عالی برای خرید میباشد. شما در هیچ کجای تهران با اینچنین قیمت هایی نمیتوانید زمین خریداری کنید اما در این روستا میتوانید ویلایی ۳۰۰ متری و بکر برای خود خریداری کنید. برای مثال ویلایی با متراژ ۴۰۰ متر در رامجین قیمتی حدود بین ۲ تا ۳ میلیارد دارد . شما هم ویلایی ارزان خریداری میکنید هم ویلایی فوق العاده مدرن و لاکچری آن هم در رامجین سهیلیه .

اگر شما درباره ملک ، خرید و فروش آگاهی زیادی ندارید و نگرانید تا کلاهبرداری اتفاق بیوفتد ما در تیم زاویلا به شما این اطمینان را میدهیم که به شما کمکی حرفه ای و دلسوزانه کنیم . مشاورانی حرفه ای و کار بلد در زاویلا به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستند . همین حالا وارد سایت زاویلا شوید و با شماره موجود در پایین سایت تماس بگیرید.

بهترین سایت برای خرید و فروش

بسیاری از افراد در این فکر اند که سایت های اینترنتی به دنبال کلاهبرداری هستند که این کاملا غلط میباشد. سایت زاویلا اولین و تخصصی ترین سایت در حوزه خرید و فروش ملک در تمامی مناطق کردان است که مشاورانی فوق حرفه ای و کار بلد دارد که به صورت ۲۴ ساعته در هفت روزه هفته آماده برای پاسخگویی میباشند . همچنین این سایت در داخل کردان دارای مشاور املاک میباشد که شما میتوانید به صورت حضوری به آن رجوع کنید. آدرس سایت را در پایین مطلب قرار میدهیم. زاویلا در کنار شماست.

منبع: زاویلا

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه