بهترین کابل شارژهای بیسوس

2 سال پیش
بهترین کابل شارژهای بیسوس

در این راهنمای خرید نگاهی به کابل های مطرح و با کیفیت بیسوس یا باسئوس می پردازیم و شما را برای خرید این کابل ها راهنمایی میکنیم.

کمپانی بیسوس نامی آشنا در صنعت تولید لوازم جانبی می‌باشد که در زمینه تولید انواع کابل پیشرو است. تولید انواع کابل با طول، جنس، کانکتورهای مختلف و ویژگی های خاص آن را در جایگاه مطرحی در بازار قرار داده است.

در بحث کانکتورها جدا از نوع آن، ویژگی هایی مانند تعداد کانکتورها، جنس به کار رفته در ساخت آن مثل آلومینیوم یا ویژگی های دیگری مثل زاویه اتصال حائز اهمیت است. در بعضی کانکتورها نشانگر LED وجود دارد که می تواند شما را از وضعیت شارژ آگاه کند یا بعضی از کاکتورها دارای قابلیت مگنتی هستند. این ویژگی ها برای انتخاب کابل خوب مزیت محسوب می‌شود.

در بحث جنس بیرونی سیم کابل می تواند مزیت محسوب شود. سیم‌های بافته شده از الیاف نایلون می‌تواند در برابر گره خوردگی و سایش مقاوم باشند.

از نظر حداکثر توان و شدت جریانی که یک کابل می تواند از خود عبور دهد؛ با توجه به نوع کابل توان و جریان بالاتر می تواند مزیت به شمار بیاید. البته این مشخصه مستقیما به گوشی و شارژر شما هم بستگی دارد.

ویژگی های دیگری مثل سیم جمع کن، قابلیت قطع خودکار جریان یا مواردی که یک کابل را برای استفاده گیمینگ مناسب می کند؛ می تواند مزیت باشد.

در ادامه کابل هایی از برند بیسوس که به واسطه ویژگی خاصی می تواند در دسته بهترین های بیسوس قرار بگیرد؛ شرح داده می شود.برای خرید کابل بیسوس می توانید به فروشگاه اینترنتی مسترکالا مراجعه نمائید.

کابل Baseus Crystal Shine CAJY000401 با توان ۱۰۰ وات

کابل Baseus Crystal Shine CAJY000401

این کابل از نوع تایپ سی است که با طول ۱٫۲ متر علاوه بر امکان شارژ برای انتقال اطلاعات نیز مناسب است و سرعت انتقال اطلاعات حداکثر سرعت ۴۸۰ است. جنس کابل آن از نایلون بافته شده است تا در برابر خم شدگی و سایش مقاوم باشد.

این کابل از کمپانی بیسوس به واسطه حداکثر توان عبوری ۱۰۰ وات می تواند در لیست بهترین کابل های بیسوس برای کسانی که به دنبال کابل شارژرتایپ سی(type c)هستند؛ قرار بگیرد.

کابل لایتنینگ به Type C بیسوس Baseus Explorer CATS000103 با قطع کن هوشمند

کابل آیفونی بیسوس Baseus Explorer CATS000103 دارای ۲ متر طول است و با حداکثر توان عبوری ۲۰ وات مناسب گوشی های آیفون است. جنس سیم آن از نایلون بافته شده است تا آن را در برابر کشیدگی، گره خوردن و سایش مقاوم کند. این کابل امکان انتقال اطلاعات با سرعت ۴۸۰ مگابیت بر ثانیه را دارد و روی کانکتور لایتنینگ آن LED کوچکی تعبیه شده است تا وضعیت شارژ را نمایش دهد.

یکی از ویژگی های این کابل قابلیت قطع کن خودکار جریان شارژ است و در صورتی که بعد از مدتی شارژ کم شود مجددا جریان را وصل می کند تا زمانی که به سراغ گوشی می روید به شارژ کامل رسیده باشد. این ویژگی می تواند کابل بیسوس CAJY000401 را در گروه بهترین کابل های بیسوس قرار دهد.

کابل Type C بیسوس Baseus C-Shaped CATCD-01 با نشانگر LED

کابل Type C بیسوس Baseus C-Shaped CATCD-01

کابل Baseus CATCD-01 به طول ۱ متر، کانکتور تایپ سی و امکان عبور حداکثر جریان ۳ آمپر انتخاب مناسبی برای استفاده روزمره است. این کابل نیز دارای پوشش کنفی از نایلون بافته شده است که موجب افزایش طول عمر آن می شود. کانکتورها نیز فلزی و تقویت شده اند تا در برابر خمش و افزایش فشار مقاوم باشند. این کابل امکان انتقال فایل با سرعت ۴۸۰ مگابیت بر ثانیه را دارد و با کمربند کوچکی که روی سیم است می توانید آن را جمع کنید.

اما دلیلی که می تواند این کابل را در زمره بهترین کابل های بیسوس قرار دهید LED نمایش وضعیت شارژ روی کانکتور Type C و قطع کن خودکار شارژ می باشد. LED قرار گرفته با ۳ رنگ مختلف به شما می گوید که در حالت شارژ معمولی (رنگ قرمز) یا سریع (رنگ آبی) هستید یا گوشی به صورت کامل شارژ شده است (رنگ سبز). قطع کن خودکار نیز در زمان فول شارژ شدن جریان را قطع می کند تا به باتری گوشی شما آسیبی نرسد.

کابل Type C به Type C بیسوس Baseus Display CATSK-C01 با نمایشگر توان شارژ

کابل Baseus CATSK-C01 دو سر تایپ سی است که ۲ متر طول دارد. جنس روکش آن از نایلون بافته شده یا کنفی است که آن را در برابر خمش و کشیدگی مقاوم می کند. علاوه بر شارژ سریع، امکان انتقال داده با سرعت ۴۸۰ مگابیت بر ثانیه دارد.

اما ویژگی منحصر به فردی که این کابل را در زمره بهترین کابل بیسوس قرار می دهد داشتن یک صفحه نمایش دیجیتالی کوچک روی کانکتور آن در کنار توان عبوری ۱۰۰ وات است. این نمایشگر کوچک میزان توانی که در لحظه گوشی شما با آن شارژ می شود؛ به صورت آنی نمایش می دهد. چیپ E-Marker داخل این کابل میزان ولتاژ و جریان ورودی به گوشی شما را تنظیم می کند تا با مناسب ترین توان انتقال یابد  و به باتری اش آسیبی نرسد. حداکثر جریان/ولتاژ عبوری توسط این کابل ۲۰V/5A است که حداکثر توان ۱۰۰ وات را عبور می دهد. البته تمامی این مشخصات مستقیما به توانایی گوشی شما وابسته است.

کابل سه سر بیسوس Baseus CASS030201

کابل سه سر بیسوس Baseus CASS030201

کابل Baseus CASS030201 دارای ۱٫۵ طول و روکشی از جنس نایلون بافته شده است. رابط این کابل از نوع Type C است که به شارژر یا منبع تغذیه وصل می شود.

اما ویژگی منحصر به فرد این کابل داشتن ۳ سری مختلف است. کانکتور میکرو، لایتنینگ و Type C که شما را از هر کابل دیگری بی نیاز می کند و دیگر برای دستگاه ها با کانکتورهای مختلف نگرانی بابت همراه داشتن سیم مخصوص به خود ندارید. حداکثر توانی که هر سری می تواند از خود عبور دهد برای میکرو برابر ۱۸ وات، برای لایتنینگ ۲۰ وات و برای تایپ سی ۱۰۰ وات است. شاید جالب باشد بدانید می توان از هر ۳ سری به صورت همزمان استفاده کرد و دستگاه هایتان را شارژ کنید. البته در این صورت حداکثر توان خروجی ۱۵ وات با جریان ولتاژ ۵V/3.5A خواهد بود.

جمع بندی نهایی

در حال حاظر کمپانی بیسوس برای انواع استفاده ها از انواع کابل شارژ گوشی های مختلف گرفته تا کابل شارژ لپ تاپ ها، HDMI و کابل لایتنینگ دیگر کابل ها تولید می کند که ما به برخی از آن ها به واسطه ویژگی خاص اشاره کردیم. شرکت بیسوس همواره در زمینه تولید کابل خلاقیت و نوآوری داشته است و کابل ها با استفاده معمولی و روزمره را نیز با ابتکار عمل مجهز به ویژگی های خاص روانه بازار کرده است.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه