بهترین مدل سرویس خواب ۲۰۲۲

2 سال پیش
سرویس خواب

بهترین مدل سرویس خواب دارای سه ویژگی کلیدی است. فضای ذخیره سازی، طراحی محکم و سبک زیبا. به هر حال یک سرویس خواب چیزی است که شما می خواهید فقط یک بار بخرید. و می خواهید این خرید را حساب کنید. در حالی که بسیاری از مشتریان ابتدا به دنبال مقرون به صرفه بودن هستند. چه به دنبال یک مسرویس خواب جدید برای خود یا فرزندانتان هستید، در ادامه این مطلب بهترین مدل سرویس خواب ۲۰۲۲ از جمله دکوچید آشنا می شوید.

سرویس خواب رایکا دکوچید

سرویس خواب رایکا از ۵ تکه مختلف تشکیل شده است که شامل تخت خواب یک نفره، تخت خواب دو نفره، پاتختی، میز آرایش و دراور است. رنگ انحصاری این سرویس خواب گردویی مشکی است.

تخت خواب دو نفره و یک نفره رایکا

این تخت خواب دارای ابعاد (ارتفاع ۱۰۰ – عرض ۱۷۰ – طول ۲۱۷) است. مهمترین نکته که این تخت را به یک وسیله کاربردی تبدیل کرده است چهار کشو در زیر تخت است که می تواند تمام وسایل شما را در خود جا بدهید. همچنین کفی تخت از جنس ورق ملامینه با لبه pvc شده است. نکته مهم در سرویس خواب های دکوچید استفاده از اتصالات الیت است که باز بسته کردن تخت را بسیار راحت می کند.

دو ویژگی دیگر این تخت نورپردازی و جای پریز برق است که این سرویس خواب را بسیار کاربردی می کند.

 

میز آرایش رایکا

به راحتی می توان گفت که این میز آرایش تمام نیاز های شما را برآورده می کند. یک آینه تمام قدی به همراه یک کمد در پشت آینه که می تواند تمام وسایل آرایش شما را در خود جا دهد. یک کشو هم در کف کار برای شما قرار داده شده است. همچنین دارای  نورپردازی و اتصالات الیت است.

دراور رایکا

یک دارور جمع جور به همراه چهار کشو شاید تنها خواسته شما از دراور باشد. اما دکوچید یک قدم فراتر رفته است و یک کشو مخفی برای شما در نظر گرفته است تا هر چیزی که دوست دارید از دید بقیه دور نگهدارید.

پاتختی رایکا

پاتختی رایکا دارای ابعاد (ارتفاع ۴۰ –  عرض ۴۵ – طول ۵۰) می باشد و از جنس نئوپان با روکش ملامینه ضد خش است.

سرویس خواب آدونیس

یکی دیگر از بهترین مدل سرویس خواب ۲۰۲۲ آدونیس است که باز هم محصولی از برند دکوچید است. این سرویس خواب یک تخت دو نفره، میز پاتختی و میز آرایش است.

تخت خواب دو نفره

این تخت خواب در دو مدل بدون کشو و با کشو و با عرض های متفاوت تولید می شود. پس اگر مشکل پسند هستنید سرویس خواب آدونیس دکوچید می تواند با این تخت خواب نیاز شما را برطرف کند.

تخت خواب دو نفره

میز آرایش آدونیس

در این میز آرایش از سه کشو و یک کمد استفاده شده است تا بتوانید براحتی وسایل آرایش خود را در داخل آن قرار بدهید. کشوی اول میزآرایش آدونیس شبکه بندی شده است و برای نگه داری زیور آلات و لوازم آرایشی بسیار مناسب می باشد و دو کشوی دیگر با عمق مناسب برای قرار دادن لباس و وسایل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پاتختی آدونیس

این پاتختی یک کشو بهمراه یک فضای خالی در اختیار شما می گذارد تا وسایل خود را در داخل آن قرار بدهید. این محصول  نیز مانند دیگر محصولات از ورق ملامینه ضد خش استفاده شده است و تمام اتصالات آن الیت ترک می باشد. ورق های ملامینه به علت داشتن تنوع رنگ و ارضای حس زیبا شناسی بصورت روکش های تزئینی مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار پر کاربرد است و تمامی لبه های کار یعنی چهار طرف محصول توسط این ورق ها pvc شده است و علت کاربرد بسیار این روکش، مقاومتی است که در برابر رطوبت، حرارت و سایش از خود نشان میدهد و همچنین قیمت مناسب آن است که ما را در استفاده از این روکش ترغیب کرده است .

 

 

سرویس خواب Willow Creek

با سرویس خواب Willow Creek آرام و شیک بخوابید. این طرح‌ها با ترکیبی محکم از چوب، نئوپان با روکش ملامینه است، دارای چهار چوب  ساده و روکش قهوه‌ای جذابی هستند که به اندازه کافی همه‌ک اره هستند تا در هر فضایی چه مدرن، سنتی، روستایی  به نظر برسند.

این سرویس خواب شامل تخت خواب، پاتختی، دراور ۶ کشو و آینه می باشد و به راحتی در لیست بهترین سرویس خواب ۲۰۲۲ قرار می گیرد.

سرویس خواب Willow Creek

سرویس خواب Dawson White

روکش ساده و سفید، داوسون را به مجموعه ای عالی برای رشد کودکان تبدیل می کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، کشوهای ذخیره سازی دارای راهنماهای بلبرینگ کامل، پوشش داخلی تمام شده و نازک کاری هستند برای سهولت و راحتی، پاتختی دارای درگاه‌های USB است که به شما امکان می‌دهد دستگاه‌ها را به‌طور یکپارچه شارژ کنید.

سرویس خواب Marco Queen

سرویس خواب Marco Charcoal ساده، همه کاره و در دسترس با قیمتی باورنکردنی، شما را دعوت می کند تا با هزینه کمتر، مکان رؤیاهای خود را خلق کنید. در حالی که کشوهای فراوان تضمین می کند که فضای کافی برای تمام وسایل ضروری شما را فراهم می کند.

سرویس خواب Alton

اگر می خواهید ظاهری مدرن و جالب داشته باشید، با آلتون همراه باشید. پایه‌های مخروطی، نمای ظاهری و دانه‌های چوب قابل مشاهده قدیمی، آلتون را به یک کلاسیک تبدیل کرده است. سایر ویژگی های عالی شامل ساخت چوب سخت و روکش چوب برای دوام است.

سرویس خواب Alton

سرویس خواب Jaxon Gray Storage

چوب کاج حس و ظاهر متفاوتی دارد و باعث می‌شود یک اتاق خواب به طور کلی کیفیت بالاتری داشته باشد. سخت‌افزار پیچ‌های فلزی همراه با برش‌ها، شکاف‌ها و گره‌های چوب، زیبایی صنعتی شیکی ایجاد می‌کند. روکش چوبی خنثی تزئین آن را آسان می کند و شخصیت ماندگار را تضمین می کند و این ویژگی ها باعث می شود تا این سرویس خواب در لیست بهترین سرویس خواب ۲۰۲۲ قرار بگیرد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه