بوکال فت چگونه باعث جوان‌تر نشان داده شدن شما می‌شود؟

1 سال پیش
بوکال فت

برداشتن چربی بوکال (چربی دهان) که اصصلاحا به آن بوکال فت (Buccal fat) هم گفته می‌شود، را می توان در بیمارستان یا در مطب ارائه دهنده خدمات زیبایی و بهداشتی انجام داد.

در طول روش خود، می توانید انتظارات زیر را داشته باشید:

شما یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن پوست صورت خود دریافت خواهید کرد تا دردی احساس نکنید. در طول عمل بیدار خواهید ماند. اگر بیش از یک عمل را همزمان انجام می دهید، ممکن است بیهوشی عمومی دریافت کنید. در صورت دریافت بیهوشی عمومی، ارائه‌دهنده شما از شما می‌خواهد که بعد از آن ترتیب حمل و نقل را بدهید.

جراح پلاستیک شما یک برش کوچک در داخل دهان در هر دو طرف صورت شما ایجاد می کند تا پدهای چربی باکال ظاهر شود.

برای استفاده از خدمات برداشتن چربی دهان میتوانید از لینک زیر استفاده کنید :

بوکال فت Buccal Fat

ارائه دهنده شما به آرامی روی پدهای چربی فشار می آورد تا بیشتر در معرض دید قرار گیرند، سپس پدهای چربی را بریده و جدا می کند.

در نهایت، ارائه دهنده شما برش ها را با بخیه می بندد. اغلب، بخیه ها قابل حل هستند. ارائه‌دهنده شما به شما اطلاع می‌دهد که آیا بعد از عمل باید برای برداشتن بخیه دوباره مراجعه کنید.

بعد از این روش چه اتفاقی می افتد؟

پس از عمل، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما نحوه مراقبت از برش ها را توضیح می دهد. آنها ممکن است به شما دهانشویه مخصوصی بدهند تا به بهبودی و جلوگیری از عفونت کمک کند. در حالی که برش‌های شما شروع به بهبود می‌کنند، یک یا دو روز در رژیم غذایی مایع خواهید بود. به تدریج، همانطور که ارائه دهنده شما می گوید خوب است، می توانید غذاهای نرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

چه عوارضی را بعد از جراحی بوکال فت می‌توان انتظار داشت؟

برخی از چیزهایی که می توانید بعد از جراحی انتظار داشته باشید:

تورم.

کبودی.

بی حسی در محل های برش.

اینها باید به تدریج با بهبودی بدن شما محو شوند. زمان بهبودی معمولاً حدود سه هفته است. زمان زیادی طول می کشد – معمولاً چندین ماه – قبل از اینکه نتایج نهایی را ببینید.

بوکال فت فقط یکی از چندین خدمات زیبایی است که گونه کلینیک ارائه می‌دهد. برای دیدن سایر خدمات گونه کلینیک می‌توانید به آدرس https://gooneclinic.com مراجعه کنید.

لیفت ابرو

تا همین اواخر، تنها راه برای رفع مشکلات ناشی از شلی پوست صورت – مانند پارگی و افتادگی گونه – جراحی لیفت صورت (که یکی از روش های تهاجمی برای زیبایی است) بود. به هر حال، در حالی که درمان‌های لایه‌برداری پوست می‌توانند به بازگرداندن درجاتی از سفتی کمک کنند، زمانی که پوست شل وجود داشته باشد، فقط یک چاقوی جراحی می‌تواند واقعاً آن را از بین ببرد.

لینک صفحه ارائه خدمات لیفت ابرو در گونه کلینیک

لیفت ابرو

با این حال، در حالی که رویکرد تکیه بر ترکیبات تزریقی و لایه برداری پوست تا زمانی که جراحی لیفت صورت کاملاً ضروری شود برای بسیاری از بیماران کارآمد است، اما همه مایل یا قادر به انجام جراحی نیستند. اگر جزو این گروه هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید نوع جدیدی از روش برای پر کردن شکاف بین جوانسازی غیرتهاجمی صورت و جراحی لیفت صورت – لیفت با نخ – ایجاد شده است.

لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ نوعی روش است که در آن از بخیه های موقت برای ایجاد “لیفت” ظریف اما قابل مشاهده در پوست استفاده می شود. به جای برداشتن پوست شل شده صورت بیمار با جراحی، جراح زیبایی به سادگی آن را با بخیه زدن قسمت هایی از آن معلق می کند. این کار باعث می شود که پوست کمی به عقب کشیده شود و در نتیجه صورت را لیفت و سفت کند. نخ‌ها علاوه بر ایده‌آل بودن برای لیفت پوست، به روشی دیگر با پیری مبارزه می‌کنند: با تحریک «پاسخ درمانی» بدن و وادار کردن بدن به هدایت موج‌های زیادی از کلاژن به مناطق تحت درمان. این به دلیل نقش حیاتی کلاژن در روند پیری مهم است.

لیفت با نخ

به عبارت دیگر، این فرآیند باعث جوانسازی مداوم و پیشرونده بافت های صورت می شود. بیمارانی که لیفت با نخ را به منظور تحریک کلاژن انجام می دهند، متوجه بهبود تدریجی رنگ و استحکام پوست خود خواهند شد. در حالی که نخ های آنها در جای خود قرار دارند، پاسخ درمانی بدن به طور مداوم فعال می شود زیرا بدن می خواهد نواحی بخیه شده را “درمان” کند و بخیه ها را خارج کند. بدن از نظر بیولوژیکی طوری برنامه ریزی شده است که وقتی هر جسم خارجی موجود در درم را حس می کند به این شکل واکنش نشان دهد. خوشبختانه از آنجایی که نخ های قرار گرفته در زیر پوست در حین لیفت با نخ بسیار کوچک هستند، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. اکثر مردم پس از بهبودی پوست اطراف خود به هیچ وجه نمی توانند بخیه های خود را احساس کنند.

مراحل عمل لیفت ابرو چیست؟

مرحله ۱ – بیهوشی

به شما بیهوشی داده می شود تا در طول عمل جراحی راحت باشید. جراح شما آرامبخش داخل وریدی یا بیهوشی عمومی را پیشنهاد می کند.

مرحله ۲ – برش

لیفت ابرو را می توان به روش های مختلفی انجام داد. برخی از جراحان ترجیح می دهند از یک آندوسکوپ (لوله ای نازک با دوربین در انتهای آن) و ابزارهای ویژه ای استفاده کنند که از طریق برش های کوچک ایجاد شده در خط مو قرار می گیرند. این اجازه می دهد تا بافت و عضله زیر پوست تنظیم شود و منبع چین و شیارهای قابل مشاهده در پیشانی را اصلاح کند.

مرحله ۳-برش کرونال لیفت ابرو

مرحله ۳ – بستن برش ها

مرحله ۴ – مشاهده نتایج

نتایج در عرض چند هفته با کاهش تورم و کبودی ظاهر می‌شوند تا پوست پیشانی صاف‌تر و ظاهری جوان‌تر و آرام‌تر نشان داده شود. اطلاعات بیشتری در مورد نتایج لیفت ابرو دریافت کنید.

گونه کلینیک یکی از بهترین کلینیک های ارائه دهند خدمات زیبایی از جمله بوکال فت، لیفت اجزای صورت مانند لیفت پلک و گونه و … می باشد. این مجموعه با کادری حرفه ای و دستگاه های مجهز آماده خدمت رسانی به شما زیباجویان است.با گونه کلینیک دیگر نیازی نیست از نگران روند پیری باشید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه