بهترین نرم افزار حسابداری برای فروشگاه های موبایل

2 سال پیش
نرم افزار حسابداری

امروزه یکی از معضلات و مشکلات فروشگاه های موبایل حسابداری است. بسیاری از فروشگاه های تلفن همراه حسابدار ندارند، اما از طرفی هم بدون حسابداری کار سخت می شود. ثبت دقیق فاکتورهای خرید و فروش، با جزئیات شماره سریال و گارانتی تلفن های همراه، گزارشات دقیق دریافت و پرداخت ها، موجودی کالاها و… حد اقل نیازهای فروشگاه های تلفن همراه می باشد. در غیر این صورت نمی توانند کسب و کار خود را مدیریت کنند و حتی اگر بخواهند در آینده کسب و کار خود را گسترش دهند با مشکل مواجه خواهند شد. استخدام حسابدار جهت ثبت تمام موارد در دفاتر حسابداری، هزینه بالایی دارد و از طرفی خطا هایی در کار به وجود می آید که به ضرر مجموعه است و ممکن است از پیشرفت مجموعه جلوگیری کند.

از آن جایی که حسابداری برای فروشگاه موبایل نیازی اساسی است، بهترین گزینه داشتن یک نرم افزار کامل و دقیق حسابداری مختص فروشندگان تلفن همراه می باشد.

نیاز های فروشگاه های موبایل با سایر مشاغل متفاوت است و به همین خاطر باید یک نرم افزار حسابداری مختص این حرفه استفاده شود. اما بسیاری از فروشگاه های تلفن همراه هنگام تهیه نرم افزار حسابداری به این موضوع دقت نمی کنند و یک نرم افزار فروشگاهی عمومی را خریداری می نمایند که منجر به ایجاد پیچیدگی و عدم امکان دریافت گزارش های مورد نیاز آنها می گردد . در ادامه به بررسی نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه های موبایل می پردازیم، با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین قابلیت های نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه موبایل، مدیریت موجودی بر مبنای شماره سریال است!

از آنجایی که در صنف موبایل برای مدیران مهم است که در اسناد خرید و فروش هر موبایل مشخص باشد که این مدل تلفن همراه با چه IMEI خریداری یا فروخته شده است، یا فلان سریال موبایل در چه تاریخی و با چه مبلغی و از چه کسی خریداری و در چه تاریخی و با چه مبلغی و به چه کسی فروخته شده است. و همچنین با توجه به نوسان زیاد تلفن های همراه امکان مشاهده سود هر تلفن همراه جداگانه برای مدیران مهم می باشد.

در نرم افزار حسابداری ویژه فروشگاه های موبایل میلیونر این امکان در نظر گرفته شده است که با ثبت سریال موبایل ها علاوه بر داشتن موجودی کل از هر مدل تلفن همراه امکان چک کردن موجودی و همچنین تاریخچه و سود و زیان هر سریال خاص را جداگانه گزارش گیری نمود.

با استفاده از این نرم افزار ها می توانید اسناد خودرا حتی بعد از گذشت سالها ذخیره و در دسترس نگه دارید و در صورت نیاز به اسناد گذشته مراجعه کنید و هرچه که نیاز دارید را دریافت کنید.

همچنین با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان میلیونر می توانید روابط خود را با مشتریان گسترش دهید! با ثبت اطلاعات مشتریان و ارسال پیامک های تبریک اختصاصی، ارائه آفرهای خاص و… می توانید هر روز به تعداد مشتریان خود بیافزایید.

نتیجه گیری: به طور کلی نرم افزار های حسابداری مناسب کسب و کار هستند و نیاز هر کسب و کار، اما در زمینه فروشگاه مویابل هر نرم افزاری مناسب نیست. امکاناتی که در بالا ذکر شد در هر نرم افزاری وجود ندارد و اگر به دنیال نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه موبایل هستید پیشنهاد ما نرم افزار حسابداری فروشگاه های موبایل شرکت میلیونر می باشد.

گروه نرم افزاری میلیونر با بیش از دو دهه سابقه در ساخت و نصب نرم افزار های پخش و حسابداری بهترین گزینه برای شماست!

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری میلونر با وجود امکانات کاملی که در آن دیده شده است، با کاربری بسیار ساده و به دور از پیچیدگی های دنیای حسابداری طراحی شده و تمام مواردی که در بالا ذکر کردیم در طراحی آن رعایت شده است.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه