مبل شویی در تهرانپارس

11 ماه پیش
مبل شویی در تهرانپارس

مبل شویی در تهرانپارس یکی دیگر از شعبات پر طرفدار مبل شویی جاوید در تهران می باشد. ما در شرکت خود تمام خدماتی که برای مشتری هایمان انجام می دهیم. را ضمانت می کنیم و به مشتری هایمان اتمام حخت می دهیم. کار خوب همیشه از هزینه های پر تکرار تبلیغات بیشتر می باشد. مبل شویی در تهرانپارس یکی از این مبل شویی ها است که نام آن زبان زد شده است.

ما تمام مشتریانی را که در تهرانپارس داریم همگی از مشتری های قدیمی ما هستند. و ما دوست داریم در این منطقه مشتری های زیادی را جذب خود کنیم. و مشتری های زیادی با مبل شویی ما آشنایی پیدا کنند.

هر شرکتی دوست دارد که میزان بازدهی و جذب مشتری هایش را بالا ببرد. و حتی برای ارتقای سطح شغلیش تلاش زیادی بکند. تبلیغات در تهران هزینه های زیادی دارد. و بسیاری از شرکت های مبل شویی از تبلیغ کردن کناره گیری می کنند. اما ما دوست داریم این هزینه ها را با جان و دل خریداری کنیم. و نام مبل شویی جاوید را در تمام مناطق تهران پر آوازه کنیم.

 

مبل شویی در تهرانپارس با مواد نانو

نانو شویی این روزها طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مشتری های برای انجام کارهای خود مواد نانو را طلب می کنند. نانو ترکیبات بسیار بهتر و خوبی نسبت به مواد ایرانی دارد. و از لحاظ کیفیتی هم بهترین شستشو را برای مشتری ها انجام می دهند.

مبل شویی در تهرانپارس یکی از این مبل شویی ها است که خدمات خود را با مواد نانو انجام می دهد. تمام عزیزان و مشتاری هایی که در منطقه تهرانپارس سکونت دارند. و قصد شستشوی مبلمان خانه خود را دارند برای اولین بار می توانند بدونه هیچ هزینه اضافه ای خدمات خود را با مواد نانو انجام بدهند. ما همه خدمات مشتری را به صورت نانو شویی برای آنها انجام می دهیم.

قیمت مبل شویی در تهرانپارس

قیمت شستشوی مبلمان در سراسر تهران در شرکت مبل شویی جاوید یکسان می باشد. و ما در منطقه تهرانپارس تمام خدمات مبل شویی و قالی شویی شما عزیزان را با ضمانت نامه کتبی و ارائه برگه خدمات دهی حسن نیت خود را برای مشتری تمام می کنیم. و ما در مبل شویی در تهرانپارس از تعرفه زیر برای شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه استفاده می کنیم.

 • قیمت یک دست مبلمان نه نفره با تشک دوبل در تهرانپارس با نانو ۶۰۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • هزینه شستشوی مبلمان نه نفره بدونه تشک دوبل در تهرانپارس با ضمانت ۵۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • قیمت شستشوی مبلمان هفت نفره با مواد نانو در منزل مشتری ۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • هزینه شستشوی مبلمان هفت نفره در منزل بدونه تشک دوبل با مواد نانو ۴۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • قیمت شستشوی صندلی های نهار خوری و صندلی های اداری در منزل ۴۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • هزینه شستشوی صندلی های ماشین های ایرانی و خارجی با ضمانت ۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • قیمت هر متر مربع فرش ماشینی، اعلا، ابریشم با ضمانت نامه کیفیت ۲۵۰۰۰ تومان می باشد.
 • شستشوی هر عدد کفی و کوسن و پشتی در محل ۲۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • قیمت یک مبل ۳ نفره تخت و خواب شو در منزل با مواد نانو ۳۵۰۰۰۰ تومالن می باشد.

تمامی این قیمات ها براساس تعرفه اتحادیه مبل شویان در سال ۱۴۰۲ می باشد. و این هزینه ها هر ساله از طرف اتحادیه تغییر خواهد کرد. شما عزیزانی که مبل شویی در تهرانپارس را برای انجام خدمات خود انتاخاب کرده اید. می توانید از ۱۰% تخفیف ویژه این آگهی بهره مند شوید.

مبل شویی

مبل شویی در تهرانپارس با دستگاه

این روزها بسیاری از مشتری ها شیوه شستشوی مبلمان در خانه مشتری را یا دیده اند، و یا خود تجربه کرده اند. بسیاری از این مشتری ها که خدمات شستشوی مبلمان را تجربه کرده اند به خوبیس می دانند که مبلمان با دستگاه شستشو می شود. و این شیوه شستشو با شستشوی دستی بسیار متفاوت می باشد. در شستشوی دستی مشتری خود در خانه مقداری آب و کف درست می کرد و با اسکاج به جان مبلمان می افتاد تا بتواند مبلمان را تمیز و مرتب بکند.

در حالی که درست بود که مشتری زحمت زیادی روی مبلمان خود می کشید. اما چون دستگاهی برای تمیز کاری و کشیدن آب داخل مبلمان را نداشت بنابراین مبلمان تمام آب و کف را به داخل اسفنج می کشید. این کثیفی ها و آب های اضافه داخل مبلمان می روند. و مشتری بعد از یک هفته استفاده از مبلمان دوباره همه کثیفی ها را روی مبلمان احساس می کند و باز هم باید روی مبلمان خود تلاشی دوباره انجام بدهد.

اما مبل شویی در تهرانپارس کار را برای مشتریان عزیزی که در تهرانپارس تشریف دارند، را بسیار سهل و آسان کرده است. مشتری کافی است با یکی از شعبات مبل شویی جاوید در تهران تماس بگیرد. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به سوالات و رزرو آدرس های شما عزیزان می باشند.

وقتی که آدرس مشتری رزرو شد آدرس را به نزدیک ترین سرویس کار و یا متخصصی که در آن منطقه است می فرستند. سرویس کار به محض گرفتن آدرس خود را به مکان مورد نظر برای انجام خدمات مشتری می رساند.

خدمات مبل شویی در تهرانپارس

سرویس کاران مبل شویی در تهرانپارس وقتی به خانه مشتری می روند. تمام خدمات و کارهایی که مشتری در خانه برای تمیز کاری و نظافت دارد را با ضمانت نامه انجام می دهند. شاید برای شما عزیزان جالب باشد که بدانید مبل شویی در تهرانپارس چه خدماتی را برای مشتری ها ارائه می دهد. که در قسمت زیر تمام خدمات را به نمایش می گذارم.

 • شستشوی انواع مبل های راحتی، استیل، تمام پارچه، ترک، فرهی و پارچه های نانو در منزل مشتری با مواد نانو
 • شستشوی انواع فرش های ماشینی، اعلا، دست بافت، ابریشم و گل ابریشم با ضمانت نامه کتبی در محل زندگی شما عزیران
 • شست و شوی انواع صندلی های راحتی و استیل و نهارخوری در منزل با ضمانت
 • شستشوی انواع موکت های چسبی و پرزدار در خانه مشتری
 • خشکشویی صندلی انواع ماشین های ایرانی و خارجی در محل مشتری با ضمانت نامه کتبی
 • شستشوی انواع تابلو فرش ها
 • خشک شویی انواع کوسن و پشتی و پاف

و تمام وسایل هایی که پارچه هستند و سرویس کاران مبل شویی ما می توانند به راحتی آنها را شستشو بدهند.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه