روسلان از قبرس چگونه در دراپ شیپینگ موفق شد؟

3 هفته پیش
روسلان

افراد تازه کار میخواهند که روش های آماده و سریع را برگزینند تا مراحل شروع پیچیده و ناآشنا در زمینه فناوری حذف شوند. روسلان یکی از این افرادی است که بر اساس این قاعده پیشروی کرده است. وی در یک فروشگاه که دارای چینش آراسته بود، محصولات گسترده ای را برای تبلیغ کردن بدون تلاش انتخاب نمود.

روسلان خودش را اینگونه معرفی میکند:

سلام من روسلان پینته صاحب فروشگاه ادکلن و لوازم آرایشی، اهل قبرس میباشم. زمان کوتاهی است که به صورت آنلاین فروش محصولات را شروع کرده ام و در زمینه تجارت های آنلاین تجربه کافی را ندارم. بر همین اساس علم و دانش و درک نسبت به مدیریت کسب و کارهای آنلاین را به دست آوردم. زمانی که تبلیغات فروشگاه های AliDropship را که تست شده بودند را مشاهده کردم؛ تصمیم به امتحان کردن آنها گرفتم و به عنوان صاحب کسب و کار اینترنتی نوپا ثبت نام نمودم.

کسب و کار نوپا

برای ورود به دنیای کسب و کار آنلاین نیاز است تا مطابق دستورالعمل های معتبر عمل کنید.

سفر تجاری کسب و کار آنلاین نوپای شما چگونه آغاز شد؟

با مشاهده تبلیغات فروشگاه های Premium به راه اندازی یک فروشگاه با یک تیم متخصص و ماهر علاقمند شدم. من فروشگاه بای ایت کارل (BUY IT CARL) را برای تقلید انتخاب کردم. در کنار آن پکیج های بازاریابی را برای ارتقا در این زمینه تهیه و آماده نمودم. پس از پانزده روز از راه اندازی سایت خود مطابق دستورالعمل ها، فروش اولین محصول من انجام شد. آن سفارش برای مجموعه خودرویی ۴۹ دلاری بود که مرا هیجان زده کرد.

اکنون وضعیت کسب و کار اینترنتی نوپا شما چگونه است؟

پس از گذشت ۱ ماه و نیم از راه اندازی سایت من (۱۰ سپتامبر-۲۲ ژوئیه)، مبلغ کل سفارشات ۶۵۰ دلار بود. طبق آمار فروش؛ مشتریان هدف من بین المللی بودند و تنها از کشور خودم نبودند. فروش من به سایر کشور ها راه پیدا کرده بود. علیرغم رقم های کم؛ برای شروع، فروش امیدوار کننده ای داشتم. با کمک دستورالعمل ها و پیشنهادات پکیج، میتوانم در مدت کوتاهی به اهداف، برنامه ریزی ها و سود مورد نظر دسترسی پیدا کنم. (تشکر ویژه برای حمایت تیم ماهر AliDropship).

وضعیت کسب و کار آنلاین روسلان در 2 ماهه اول کار خود.

وضعیت کسب و کار آنلاین روسلان در ۲ ماهه اول کار خود.

چگونه کسب و کار اینترنتی نوپا شما ارتقا یافت؟

تبلیغات من از طریق شبکه های فیسبوک و اینستاگرام انجام میشود. دستورالعمل های تبلیغاتم را از پکیج خریداری شده دریافت میکنم. در این بسته شرح کاملی از تبلیغ محصول در فیسبوک وجود دارد.

اکنون سعی بر این است که تغییراتی در روش های بازاریابی و فروش محصول در کسب و کار اینترنتی نوپا خود به وجود بیاورم. قصد دارم قسمت “اضافه به سبد خرید” را تعیین کنم؛ تا فیسبوک سایت مرا با کاهش هزینه ها، بهینه سازی کند. اوایل کار صرفا برای آزمایش بود تا فروش بررسی شود. شاید فروش زیاد نباشد اما در شروع همواره کار دشوار است.

همچنین در تلاش هستم تا محصولات جدیدی را به فروشگاه خود اضافه کنم. اکنون در حال فروش محصولات با قیمت هایی هستم که، توسط تیم AliDropship پیشنهاد شده بود. ولی قصد دارم با شناسایی مخاطب خود و درک او و همچنین استفاده از تجربیات خود؛ فروشگاه و کسب و کار خود را ارتقا دهم.

آیا مدیریت فروشگاه برای نوپایان کسب و کار آنلاین و اینترنتی چالش برانگیز است؟

روزانه یک یا دو ساعت صرف اداره فروشگاه میشود. در این زمان من به بررسی سفارش ها، تجزیه عملکرد گروه های تبلیغاتی و بررسی آنها میپردازم. همچنین در تلاش هستم تا برای فعالیت های کسب و کار اینترنتی نوپا خود برنامه طراحی کنم و به آن پایبند باشم.

در حال حاضر، گذراندن دوره های مقدماتی کار دشواری است؛ ولی ارائه خدمات به مشتریان و نیروی انسانی سخت نیست. اما در یک مورد تحویل سفارش به مشتری به مشکل برخوردم که سفارش دیر به دست مشتری رسید و باعث ایجاد نارضایتی شد. اما برای جبران؛ هدیه ای در نظر گرفتم و رضایت مشتری را جلب کردم.

آیا زندگی شما با کسب و کار آنلاین تغییر کرده است؟ برنامه شما برای آینده چیست؟

راه اندازی فروشگاه آنلاین سبب افزایش اعتماد بنفس من شده است. اطمینان دارم که در روزهای سخت، انتخاب صحیحی داشته ام. اکنون افزایش و رشد فروش در فروشگاه تنها هدف من است. من خواهان درآمدی هستم که بتواند ثبات خانواده ام را تهیه کند.

توصیه شما به صاحبان کسب و کار اینترنتی نوپا و یا افراد تجربه در این زمینه چیست؟

توصیه من این است که برای شروع فروش آنلاین و اینترنتی با یک برنامه حساب شده تبلیغ کنید. برای شروع از مطالب و دستورالعمل های تیم AliDropship کمک بگیرید تا تنها بر روی فروش چند محصول محدود متمرکز شوید و در فروش خود افزایش مداوم داشته باشید و همچنین در از دست دادن سرمایه تان جلوگیری شود.

AliDropship

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه