بررسی و مزایای کولر گازی گری در پارس گری

2 سال پیش
کولر گازی گری

سیستم های تهویه مطبوع به جزئی جدایی ناپذیرد در زندگی روزمره تبدیل شده اند. اما مسئله مهم در سیستم های تهویه مطبوع، تنوع بالای آنهاست.  هر یک از سیستم های تهویه مطبوع برای شرایط آب و هوایی مخصوصی طراحی شده اند. کولر گازی یکی از بهترین و محبوب ترین سیستم های تهویه مطبوع حال حاضر بشمار می رود. شرکت های بسیار زیادی در حال حاضر در حال تولید کولر گازی هستند که آنها نیز به مراتب دارای خصوصیات و ویژگی های مختص به خود می باشند. در میان تولید کنندگان و طراحان سیستم های تهویه مطبوع، برند گری یکی از بهترین تولید کنندگان بشمار می رود. کیفیت ساخت بالا و همچنین برخورداری از تکنولوژی روز موجب افزایش بهره وری کولر گازی گری در انواع شرایط آب و هوایی شده است.

کولر گازی گری یکی از محبوب ترین نوع سیستم های تهویه مطبوع در بازار بشمار می رود. دلیلی محبوبیت این سیستم تهویه کیفیت ساخت بالا و همچنین طراحی اصولی و مهندسی آن است. کولر گازی گری دارای مدل های مختلفی است که هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصربفردی هستند و برای شرایط و مناطق مختلف آب و هوایی کاربرد لازم را دارند.

کیفیت مواد بکار رفته یکی از مواردی است که می تواند بر ارزش خرید یک سیستم تهویه مطبوع اثر گذار باشد. یکی از مزایای کولر گازی های گری را می توان کیفیت ساخت بالای آنها دانست. به لطف کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه درجه یک در ساخت محصولات گری، افزایش طول عمر را در محصولات این برند شاهد خواهیم بود.

از مواردی که می تواند نظر خریدار را برای کولر گازی به سمت خود جلب نماید، کیفیت ساخت و طراحی کمپرسور آن می باشد. در کولر گازی های گری از دو نوع کمپرسور روتاری و پیستونی استفاده شده است. کمپرسورها ساخت کشور آمریکا بوده و در ساخت آنها از آخرین اصول مهندسی و همچنین مواد اولیه درجه یک استفاده شده است. کمپرسورهای روتاری خود نیز دارای دو مدل T3 و T1 می باشند که برای مناطق ما که تقریبا حاره‌ای و گرمسیر می باشد، کمپرسورهای روتاری T3 از بازدهی بسیار بالاتری برخوردار می باشند. اکثر مدل های کولر گازی گری موجود در کشور ایران درای موتور روتاری تی ۳ می باشند که بالاترین میزان عملکرد را در شرایط آب و هوایی ایران دارند.

کمپرسور برخی از مدل های کولر گازی گری به فناوری و کیت اینورتر مجهز شده اند. وجود کیت اینورتر کمک شایانی به بهبود عملکرد کولر گازی خواهد کرد. کیت اینورتر به کمپرسور این امکان را خواهد داد تا در سرعت های مختلفی فعالیت نماید و از خاموش و روشن شدن های پی در پی کمپرسور جلوگیری خواهد کرد. این مسئله به شدت موجب کاهش مصرف انرژی و همچنین افزایش طول عمر کمپرسور خواهد شد.

 

نوع طراحی بخش های بیرونی و همچنین قطعات داخلی یکی دیگر از مواردی است که ارزش خرید یک سیستم تهویه را مشخص خواهد کرد. طراحی اصولی و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا موجب افزایش بهره‌وری و راندمان کولر گازی و دیگر سیستم های تهویه مطبوع گری شده است. کولر گازی پرتابل گری یکی از محبوب ترین نوع سیستم های تهویه مطبوع تولید شده توسط این برند خوش نام است که به لطف راه اندازی ساده و امکان جابجایی آن از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کولر گازی ایستاده گری یکی دیگر از انواع سیستم های تهویه مطبوع این برند است که به توجه به ظرفیت بالای آنها برای سالن هایی با مساحت بالا ماسب و کارایی لازم را دارا می باشند.

کولر گازی پرتابل گری

برند گری محصولات خود را در سری و همچنین ظرفیت های مختلفی طراحی و تولید کرده است. هدف از این کار نیز رفع نیاز تمامی کاربران در هر شرایط آب و هوایی می باشد. هر یک از مدل های کولر گازی گری برای شرایط آب و هوایی مناطق مختلف طراحی شده اند و در شرایط مناسب خود قادر به بازدهی بسیار بالا می باشند.

سخن پایانی

به طور کلی کولر گازی های گری را می توان یکی از بهترین و برترین نوع سیستم های تهویه مطبوع دیواری موجود در بازار دانست که از کیفیت ساخت بسیار بالا، طراحی شیک و استانداردهای روز دنیا جهت افزایش بهره‌ وری و کاهش مصرف انرژی برخوردار می باشند. پارس گری نمایندگی رسمی و وارد کننده محصولات گری در ایران می باشد. امکان خرید کولر گازی گری در پارس گری در مدل و ظرفیت های مختلفی برای کاربران  به صورت اینترنتی فراهم شده است.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه