پیش بینی های تحقیقات بازار خدمات پشتیبانی شبکه برای سال ۲۰۲۲

2 سال پیش
خدمات پشتیبانی شبکه

در این مطلب از پیش‌بینی‌های تحقیقات بازار خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری برای سال ۲۰۲۲، پیش‌بینی‌های رهبران صنعت مربوط به رشد و تثبیت، فناوری، و کسب استعداد را بخوانید، زیرا جهان همچنان به مبارزه با COVID-19 ادامه می‌دهد و به آرامی از آن بهبود می‌یابد. پیش بینی های تحقیقات بازار برای توسعه کسب و کارها و خدمات شبکه های رایانه ای از اهمیت فراوانی برخوردار است. زیرا بدون داشتن بینش مناسب نمی توان نسبت به توسعه بازار و خدمات آی تی که کسب و کارها و شرکت ها اقدام نمود.

پیش بینی های تحقیقات بازار

موضوعاتی وجود دارد که در میان همه این پیش‌بینی‌ها اهمیت دارد. عمدتاً در مورد اختلالات مداوم ناشی از فناوری در فضای ما و پشتیبانی های مربط به شبکه کامپیوتر است. اما همچنین در مورد تأثیر طولانی مدت کووید-۱۹ و تغییرات مرتبط در رفتار مصرف‌کننده، عوامل اقتصادی، و فرآیندهای کسب‌وکار در حال تحول. که به تغییر شکل صنعت ما ادامه خواهد داد. البته، بسیاری بر رشد بی‌سابقه و حجم همزمان فعالیت‌های M&A/سرمایه‌گذاری که صنعت ما را هدف قرار می‌دهد و همچنین به معنای آن برای آینده نیز تمرکز می‌کنند. به طور کلی به نظر می رسد که در حالی که سال ۲۰۲۱ سال هیجان انگیزی بود، سال ۲۰۲۲ احتمالاً بیشتر از این سال است!

رشد و تثبیت در صنعت تحقیقات بازار

۲۰۲۲ سالی خواهد بود که سرعت تغییرات در صنعت با آنچه در سایر بخش‌ها دیده می‌شود همسو می‌شود. یک مدت طولانی در حال آمدن است!

– الکس هانت، مدیر عامل شرکت رفتاری

رشد کردن، رشد کردن، رشد کردن. وقتی بازاریابان با تقسیم‌بندی نیازهای مصرف‌کننده در دنیای پس از واکس سروکار دارند، تحقیقات سفارشی دوباره احیا خواهند شد.

– چندلر مانت، مدیر عامل شرکت تحقیقاتی مصرف کننده مرفه

بیشتر از همان. ادغام ها و اکتساب های بیشتر، رشد بیشتر در استفاده از پلتفرم ها، تحقیقات غیرمحققان بیشتر، تحقیقات بیشتر در حال انجام، دور شدن مداوم از راه حل های پیچیده به راه حل های عملی (تغییر از راه حل ۹۵٪ به راه حل ۸۰٪).

– ری پوینتر، مدیر ارشد تحقیقاتی Potentiate

ادغام و افزایش فناوری ادامه خواهد داشت، در حالی که بازیکنان قدیمی همچنان بیشتر و بیشتر عقب خواهند ماند. کیفیت داده همچنان صنعت را آزار می دهد زیرا مصرف کنندگان به طور فزاینده ای خواستار جبران منصفانه برای پاسخ های صادقانه هستند.

– کیت رینزلر، موسس ۱Q

تداوم نوسانات بازار و اقتصادی، سازمان ها را مجبور می کند تا سرمایه گذاری ها و استراتژی های خود را دائماً مورد ارزیابی مجدد قرار دهند. این امر تقاضا برای راه حل های تحقیقاتی سریع و ارزان را افزایش می دهد (متمایل به کیفی؛ نسبت به رفتارهای خرج کردن عادی) و در عین حال تمایل سازمان ها را برای تعهد به معاملات بلندمدت کاهش می دهد.

ادغام از نمونه به خدمات کامل و فناوری‌ها تشدید می‌شود، زیرا باارزش‌ترین دارایی‌ها ربوده می‌شوند و خریداران با تصمیم‌گیری برای انجام حرکات بزرگ‌تر یا ریسک عقب ماندن باقی می‌مانند.

– گری الیس، رئیس Remesh

ما تورم قابل توجهی را در هزینه‌های نمونه و تمرکز مجدد بر کیفیت داده‌های مشتریان تجربه خواهیم کرد. این تأثیری در سراسر صنعت خواهد داشت. منجر به ادغام بیشتر آژانس‌ها و فشار بیشتر به سمت «بهتر» و نه «ارزان‌تر» می‌شود. سقوط بازار در پایان سال را که باعث توقف ناگهانی بسیاری از معاملات بزرگتر PE می شود، تخفیف ندهید.

– استفان فیلیپس، مدیر عامل زاپی

امسال چندین اعلامیه مهم، هم از منظر اعلام سرمایه گذاری/تامین مالی، بلکه از منظر توسعه فناوری و محصول، شاهد بودیم.

من فکر می‌کنم هر دوی این روندها ادامه خواهند داشت. سرمایه‌گذاری بیشتری در فناوری وجود خواهد داشت، هم مستقیماً از سوی شرکت‌هایی که قبلاً در این فضا وجود دارند و هم پول خارجی/VC/صندوق. من همچنین فکر می کنم تثبیت بیشتری در سمت عرضه وجود خواهد داشت. با ادغام تا حد زیادی مبادلات، فشار بیشتری بر طرف عرضه برای انجام همین کار وارد خواهد شد.

در نهایت، از طرف آژانس، من فکر می‌کنم که آنها روی فناوری و همچنین تجمیع در آنجا سرمایه‌گذاری بیشتری خواهند کرد.

– ویگنش کریشنان، مدیرعامل Research Defender

صنعت ما از نظر حجم و ارزش به رشد خود ادامه خواهد داد. سطوح عدم قطعیت موتوری برای این رشد خواهد بود. من این تصور را دارم که برای کاهش قیمت‌ها و جمع‌آوری خودکار داده‌ها، اما برای ارزش‌گذاری بیشتر به خدمات مشاوره تخصصی برای کسب‌وکارها (مانند مشاوره) به فشار برمی‌گردیم. دوره‌ای از محدودیت‌های اقتصادی در راه است. مانند سال‌های ۱۹۹۹ یا ۲۰۰۸٫ این سال‌ها برای صنعتی که تلاش می‌کند از تصمیم‌گیری حمایت کند، سال‌های رشد بزرگی بود.

– رافا سسپیدز، مدیر عامل Provokers (شیلی) و بنیانگذار/مدیر GreenBook LatAm

۲۰۲۲ سال رشد خارق‌العاده‌ای برای صنعت بینش خواهد بود. ساخت سال ۲۰۲۱ عالی. بازار تغییر کرده است. مصرف کنندگان و خریداران تجاری تغییر کرده اند. همه‌گیری همه چیز را از بسیاری جهات تغییر داده است. شرکت ها به افزایش سرمایه گذاری خود در تحقیقات ادامه خواهند داد تا بفهمند که مشتریان و تأثیرگذارانشان چگونه تغییر کرده اند. یک صنعت را انتخاب کنید. نیاز عمیقی به درک بهتر نحوه تعامل و معامله خریداران با برندهای مورد علاقه خود وجود دارد.

– جی شاتر، مدیر عامل شرکت ایلومیناس

پس از نزدیک به دو سال از یک بیماری همه‌گیر بی‌سابقه، با پایانی که هنوز مشخص نیست، صنعت ما به مسیر تحول شتابان خود ادامه می‌دهد. مدل‌های کسب‌وکار جدید و شرایط غیرسنتی تعامل با مشتریان و شرکا در سال ۲۰۲۲ و پس از آن حیاتی خواهند بود. شرکت هایی که به نوآوری ادامه می دهند و شجاعانه از فرصت های نوظهور استفاده می کنند، به طور نامتناسبی در این تحول پیروز خواهند شد.

– گری لابن، مدیر عامل Dynata

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه