چگونه به خوبی اسباب کشی کنیم؟

1 سال پیش
اسباب کشی

مانند اینکه چگونه می خواهید وسایلتان با شما حرکت کنند، همچنین می خواهید وقتی به خانه جدیدتان می رسید، وسایل برقی شما مرتب باشد. انتقال آب و برق نیاز به برنامه ریزی پیشرفته دارد و شما باید با هر یک از شرکت های برق تماس بگیرید تا از حرکت خود و برنامه های انتقال یا لغو سرویس به آنها اطلاع دهید. اکثر خدمات اولیه شامل برق، گاز، آب و تلفن است. با این حال، اینترنت، تلویزیون، زباله یا سایر خدمات ماهانه مرتبط با موقعیت مکانی خود را به خاطر بسپارید. در اینجا به بررسی زاگرس بار و باربری در شهر قدس و نکاتی برای راحت تر شدن این فرایند می پردازیم.

زاگرس بار

فهرستی از اقلام ایجاد کنید و بسته بندی را شروع کنید

توصیه می‌شود فرآیند بسته‌بندی را با تهیه فهرستی از اقلامی که می‌خواهید به خانه جدید بیاورید، اهدا کنید یا دور بریزید، شروع کنید. فهرست موجودی همچنین تضمین می‌کند که هیچ اقلام تکراری غیرضروری ندارید یا در صورت نیاز به موارد ضروری اضافی به شما اطلاع می‌دهد. وقتی همه چیز بر اساس آن سازماندهی شد، بسته بندی باید راحت باشد.

هنگام نقل مکان به یک خانه جدید، به غیر از باز کردن جعبه ها، چیزهای زیادی باید در نظر گرفته شود. نه تنها باید با یک مکان جدید ارتباط برقرار کنید، بلکه باید نحوه عملکرد آن و اولویت بندی پروژه هایی را که می خواهید ابتدا انجام دهید، یاد بگیرید. این ۹ مورد را بررسی کنید تا هنگام نقل مکان به خانه جدید به لیست اضافه کنید.

۱یک پیاده روی انجام دهید

اگر در دسترس شماست، قدم زدن در خانه جدیدتان در حالی که خانه خالی است یک قدم مفید قبل از نقل مکان است. اگر خانه زمانی که قبلاً آن را دیده اید صحنه سازی شده است، دیدن آن به عنوان یک بوم خالی به شما این فرصت را می دهد تا برنامه ریزی کنید که چگونه وسایل خود را تغییر دهید. یک متر نواری بیاورید تا دقیق‌تر برنامه‌ریزی کنید که اقلامی مانند مبلمان کجا قرار می‌گیرند—اگر از قبل می‌دانید که چیزها به کجا تعلق دارند، وقتی ون متحرک را بعداً تخلیه می‌کنید، از دردسر شما جلوگیری می‌کند.

علاوه بر استفاده از راهنما به عنوان تابلوی چشم انداز، مهم است که توجه داشته باشید که تمام شرایط فروش تکمیل شده است. تعمیرات توافق شده، وسایلی که قرار بود رها شوند (یا قرار بود خارج شوند)، وضعیت کار پریزها، کلیدها و وسایل برقی و غیره را بررسی کنید. اگر مشکلی وجود داشت، هر چه زودتر آن را با موارد مناسب مطرح کنید. مهمانی، بهتر است

اگر در حال حرکت به خارج از استان هستید و بازدید حضوری در کارت ها وجود ندارد، یک برنامه مجازی را با مشاور املاک خود برنامه ریزی کنید. برخی از شرکت‌ها اسکن‌های سه بعدی از فضاهای زندگی را نیز ارائه می‌دهند تا بتوانید در زمان خود یک تور دیجیتالی داشته باشید و ابعاد را از دور اندازه‌گیری کنید.

۲اقدامات احتیاطی ایمنی را برای کودکان و حیوانات خانگی انجام دهید

اگر با کودکان خردسال یا حیوانات خانگی حرکت می کنید، باید اقدامات بیشتری را برای اطمینان از ایمنی آنها در یک محیط جدید انجام دهید. علاوه بر چیزهای استاندارد – مانند پریزها، لبه های تیز، درها و پنجره های باز – مراقب خطرات موقتی مخصوص حرکت نیز باشید.

اطمینان حاصل کنید که قیچی و جعبه برش دور از دسترس هستند، جعبه های حاوی اقلام خطرناک (مواد تمیز کردن، شیشه و غیره) را در یک فضای جداگانه نگه دارید و مطمئن شوید که مواد بسته بندی برای وسایل بازی اشتباه گرفته نمی شود.

باربری در شهر قدس

۳یک برنامه باز کردن بسته بندی تهیه کنید

می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که درست شیرجه بزنید، اما وقتی به طور تصادفی به جعبه‌ها حمله می‌کنید، در نهایت روز را با بشقاب‌ها به پایان می‌رسانید، اما بدون ظروف نقره، پیراهن، بدون شلوار و برس مو، اما بدون مسواک.

برچسب زدن جعبه‌های خود قبل از حرکت بسیار مهم است، اما برنامه‌ریزی برای مواردی که باید در هنگام ورود به خانه جدید اولویت بندی شود نیز مهم است. ممکن است قبل از اینکه لازم باشد اتاق نشیمن را پر کنید به وسایل آشپزخانه نیاز داشته باشید – مگر اینکه با بیرون‌بر غذا مشکلی نداشته باشید و ترجیح دهید ابتدا تلویزیون خود را تنظیم کنید. آنچه را که می‌خواهید آماده داشته باشید برنامه‌ریزی کنید و سپس بسته‌بندی را به ترتیب اولویت باز کنید.

باربری در شهر قدس

آب و برق را بررسی کنید.

احتمالاً نمی خواهید اولین شب خود را در خانه جدیدتان در تاریکی بگذرانید، بنابراین مطمئن شوید که وسایل برقی خود (برق، گرما، گاز و آب) را تنظیم کرده اید تا برای تاریخ نقل مکان خود آماده باشید. همچنین می خواهید برای Wi-Fi، اتصال تلفن و کابل برنامه ریزی کنید.

برخی از شرکت‌ها به شما اجازه می‌دهند خدمات را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید (این امر بدیهی است که تحت تأثیر میزان حرکت شما قرار می‌گیرد)، اما گاهی اوقات باید قبل از شروع مجدد در مکان دیگر، یک مکان را کاملاً لغو کنید. از آنجایی که این تنظیمات می‌تواند مستلزم قرار ملاقات باشد، از قبل برنامه‌ریزی کنید تا اگر شخصی نیاز داشت به خانه جدید شما بیاید، به محض اینکه به آن نیاز داشتید این اتفاق بیفتد و شما برای کمک در آنجا باشید.

 

زاگرس بار

حال که با این موارد آشنا شدید، بهتر است به شرکتی بپردازیم که خدماتی در زمینه حمل و نقل اسباب و وسایل خانه ارائه می دهد. برای این کار، می توانید به سایت زاگرس بار (zagrosbaar.irسری بزنید و از خدمات آنها در این زمینه بهره مند شوید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه