بررسی دلایل محبوبیت برج آفتاب مهتاب در منطقه ۲۲ تهران

3 سال پیش
برج آفتاب مهتاب

اگر سری به منطقه ۲۲ تهران بلوار علوم و فنون کوچه تسنیم شمالی بزنید می توانید شاهد یکی از زیباترین پروژه های عمرانی منطقه ۲۲ تحت عنوان برج آفتاب مهتاب باشید! این برج یکی از زیباترین برج های منطقه ۲۲ است که در این قسمت می خواهیم اطلاعات کاملی در خصوص این برج و محبوبیت آن در منطقه بپردازیم. اگر از علاقه مندان برج آفتاب مهتاب در منطقه هستید، مطالعه این مقاله اکیدا به شما توصیه می شود.

بررسی برج آفتاب مهتاب و موقعیت آن در منطقه

شهرک چیتگر واقع در منطقه ۲۲ یکی از شهرک های لوکس و پرطرفدار تهران است که پروژه های ساختمانی عظیمی در این منطقه در حال اجرا می باشد. یکی از پروژه های مناسب و ایده آلی که در این منطقه در حال ساخت و ساز می باشد، برج آفتاب مهتاب است.

این برج به دلیل قرار گیری در یک موقعیت جغرافیایی مناسب و ایده آل دارای محبوبیت قابل توجه ای در منطقه است. این برج در بلوار کوهک و همچنین در کنار برند های معتبر برج سازی منطقه قرار دارد. جالب است بدانید که این پروژه متعلق به شرکت نفت است.

بررسی تعداد واحد ها و متراژ آن ها در برج آفتاب مهتاب

یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام تهیه و خرید برج به آن توجه نمود، تعداد واحد ها و همچنین متراژ آن ها است.  برج آفتاب مهتاب در حالت کلی دارای ۲۵ طبقه است که از این تعداد ۲۰ طبقه آن مسکونی و ۴ طبقه منفی و ۱ طبقه لابی دارد.

این برج دارای ۲۷۰ واحد به متراژ های ۹۱ ، ۹۴ ، ۹۸ ، ۱۰۰ ، ۱۰۴، ۱۱۲ ، ۱۱۷ ، ۱۲۴ ، ۱۴۰ ، ۱۴۵ متر است که به زیبایی هر چه تمام تر با معماری قابل توجه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این پروژه در حالت حاضر در مرحله اسکل فلزی قرار دارد و تا پایان سال ۱۴۰۱ به خریداران خود تحویل داده می شود.

برج آفتاب مهتاب

بررسی امکانات پروژه برج آفتاب مهتاب که باید بدانید!

تمامی برج های منطقه دارای مزایای قابل توجه ای هستند! از این رو در برج آفتاب و مهتاب نیز می توانید به امکانات قابل توجه ای دسترسی داشه باشید. از جمله این مزایا می توان به پارکینگ و انباری، لابی مجلل، نگهبانی ۲۴ ساعته، سیستم اعلام و اطفا حریق، هلی پد، دوربین های مدار بسته و درب ضد سرقت اشاره نمود.

آیا سرمایه گذاری بر روی برج آفتاب مهتاب از نظر اقتصادی به صرفه است؟

اگرتوجهی به موقعیت جغرافیایی و قرارگیری این برج در منطقه بیاندازید بدون شک با توجه به موقعیت جغرافیایی، مزایا و ویژگی های این برج، رزومه قوی شرکت نفت و… می توانید به این نتیجه برسید که این برج ارزش سرمایه گذاری قابل توجه ای را می تواند برای شما به ارمغان بیاورد.

از این رو اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید و به دنبال مشاوره های حرفه ای می گردید، می توانید به سایت دیار ۲۲ مراجعه کنید و با کارشناسان فروش ما به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

 

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه