کسب درآمد با سیستم های همکاری در فروش

3 سال پیش
همکاری در فروش

کسب درآمد از محصولات فیزیکی و دانلودی

سیستم همکاری در فروش سیستمی عالی برای کسب درآمد افرادی است که هیچ محصولی برای فروش به دیگران در فضای تلگرام ندارند. در واقع این سیستم ها، همان بازاریابی قدیم خودمان است. محصول از فرد دیگری است و شما تنها زحمت مشتری یابی محصولات را بر عهده دارید.

همکاری در فروش

همکاری در فروش محصولات فیزیکی

محصولات هم هر چیز فیزیکی و یا غیر فیزیکی میتواند باشد؛ محصولات فیزیکی همانند کمربند لاغری، قرص چاقی، چای ترش و محصولات غیر فیزیکی همانند پکیج کسب درآمد از اینترنت و یا تلگرام که می توان خلاصه این کسب درآمد را اینگونه نیز گفت: محصول از دیگری و فروش از شما. این مفهوم یک سیستم همکاری در فروش می باشد. امروزه یکی از بهترین راههای کسب درآمد معمول و اینترنتی در دنیا، همین سیستمهای همکاری در فروش می باشند.

همکاری در فروش

فکر میکنم خوب متوجه شده باشید که سیستم ها چه سیستمهای سوده و آسانی برای کسب درآمد هستند. نمونه ای از سایت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند عبارت است از:

✓ ✓ دیجی کالا  affiliate.digikala.com

✓ ✓ دایان www.dayanshop.net

✓ ✓ میهن استور www.mihanstore.net

✓ ✓ فروشگاهان www.forooshgahan.com

✓ ✓ پی پرسل www.paypersell.bz

✓ ✓ سبز گستر sabzgostar.info

✓ ✓ مسبی www.masbi.com

✓ ✓ بیزنا www.bizna.ir

دستوالعمل اجرایی:

یک کانال یا ربات به منظور جذب عضو ایجاد نمایید. اگر بتوانید به جای کانال یک ربات طراحی کرده که سیستم جذب عضو خوبی داشته باشد؛ سریع تر می توانید عضوگیری کنید. پس از جذب عضو، محصولاتی که پورسانت خوبی دارد را از وبسایتهای همکاری در فروش انتخاب کرده و روی فروش آنها در فضای تلگرام کار کنید.

همکاری در فروش فایل های دانلودی

یکی از روش های همکاری در فروش، روش کسب درآمد از طریق فروش فایلهای دانلودی است. در این شیوه شما باید یک محصول خوب دانلودی برای فروش در فضای تلگرام قرار دهید و کاربران پس از پرداخت پول، آن محصول را دانلود می کنند. اکنون شما زحمت خیلی زیادی برای کسب درآمد نمی کشید و میتوانید حتی زمانی که در خواب هستید نیز به کسب درآمد خود ادامه دهید.

همکاری در فروش

امّا در این روش شما باید اولاً محصول خوبی برای فروش داشته باشید و ثانیاً بتوانید یک وبسایت اینترنتی برای قرار دادن محصولات در آن ایجاد نمایید. همچنین باید برای سایت خود یک درگاه آنلاین بانکی ایجاد کنید تا در هر لحظه که مشتری قصد خرید دارد؛ بتواند به بانک وصل شده و آنلاین هزینه محصول دانلودی را پرداخت و محصول را دریافت نماید. این روش برای همه مناسب نیست؛ چون همه محصول خوبی برای فروش ندارند و یا اگر هم داشته باشند روشهای ایجاد سایت و اتصال به بانک، نوشتن متون تبلیغاتی و … را خوب نمیدانند.

همچنین بخوانید، کسب درآمد از تلگرام (قسمت دوم) – افزایش ممبر کانال

پس چاره چیست؟؟

بهترین راهکار در این حالت، سیستمهای همکاری در فروش میباشد. در یک تعریف مختصر این سیستم می گوید که جنس و بستر فروش را فرد دیگری تأمین کند و شما با یک لینک اختصاصی از محصول و تنها فروش را انجام میدهید. به این ترتیب شما از هر فروشی که انجام دهید، مبلغ زیادی به عنوان پورسانت دریافت می کنید.

همکاری در فروش

لازم به ذکر است بهترین سیستم همکاری در فروش، سیستمی است که مشکلاتی نظیر فراهم کردن پکیج خوب، قرار دادن پورسانت بالا و ایجاد بستر فروش راحت را به بهترین شکل از جلوی پای بازاریاب خود بردارد. یعنی در این سیستم باید همه کارهای ایجاد سایت، اتصال به درگاه بانکی، محاسبه سود حاصل از فروش و … به درستی توسط صاحب محصول انجام شود تا شخص همکار در فروش فقط در سیستم ثبت نام کرده؛ لینک فروش محصول خود را دریافت کند و شروع به انتشار آن لینک در فضای مجازی نماید و هر مشتری که از لینک شخصی سازی شما، خرید انجام دهد ؛ پورسانت عالی و خوبی به صورت تمام و کمال در حساب شما ذخیره شود.

یکی از بهترین سیستم ها در فضای وب، سیستم همکاری در فروش پکیج کسب درآمد از تلگرام می باشد که کلا پکیج های کسب درآمد فروش های نسبتا خوبی را دارند اما شما چه راه های دیگری از همکاری در فروش را می شناسید؟ آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید. همچنین می توانید اطلاعات بیشتر از اینگونه سیستم ها رو در اینجا مشاهده نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه