۱۰نکته مهم برای خرید مانتو دخترانه

3 هفته پیش
مانتو دخترانه

بهتر است قبل از رفتن به خرید مانتو دخترانه حتما به سراغ کمد لباس هایتان بروید و با دقت به لباس هایتان توجه کنید و در ذهن خود مرور کنید که بیشتر لباس ها و روسری هایی که دارید چه رنگی می باشند توجه به این نکته باعث می شود که مانتویی را که می خرید در طیف رنگی سایر لباس هایتان باشد و به آن ها بیاید.

برای خرید مانتو دخترانه باید به اصول آن هنگام خرید توجه کرد و نباید آن ها را نادیده گرفت. توجه داشته باشید که شما حتما باید قبل از خرید به این اصول توجه کنید  در این صورت می توانید ظاهر خود را جدید و به روز کنید.

توجه به نوع مناسبت:

برای همه ی خانم ها پیش آمده است زمانی که وارد فروشگاه یا مغازه ی حضوری و یا اینترنتی می شوند به محض اینکه چشمشان به یک مانتوی زیبا می افتد خیلی سریع چشمشان آن مانتو را می گیرد و خیلی سریع نیز تصمیم می گیرند که آن را بخرند بدون توجه به اینکه هنگام خرید مانتو دخترانه به مناسبت آن توجهی کنند.قبل از خرید مانتو باید تکلیف خود را مشخص کنید که این مانتو را به عنوان یک مانتوی دم دستی می خواهید و یا برای شرکت در جشن و عروسی.

 توجه به جنس مانتو:

خوب است بدانید که استفاده از مانتوهایی با الیاف سبک دارای خاصیت انعطاف پذیری می باشند و برای افرادی که فعالیت زیادی دارند و همچنین استفاده روزانه مناسب می باشد . اما استفاده از مانتوهایی با الیاف سنگین انعطاف پذیری پایینی دارند و برای آدم های آرام و همچنین برای مهمانی های رسمی بسیار مناسب می باشد.

از پوشیدن لباس های تیره اجتناب کنید:

تا جایی که می توانید از پوشیدن مانتوهایی با رنگ های تیره خودداری کنید و به سن خود توجه نکنید و در هر سنی که هستید پوشیدن لباس های شاد را فراموش نکنید. زیرا دین اسلام هم برای داشتن روحیه شاداب افراد توصیه کرده است که لباس های شاد بپوشید. دختر های جوان بهتر است برای تقویت روحیه شان بیشتر از رنگ های شاد مثل سبز و یا زرد استفاده کنند.

به رنگ ایده آل خود توجه کنید:

قبل از خرید مانتو سعی کنید رنگ های گرم و سرد را بشناسید و بعد از آن به رنگ پوست خود توجه زیادی کنید اگر فهمیدن این موضوع برای شما سخت است می توانید از طلا ی زرد و سفید روی پوستتان امتحان کنید اگر طلای زرد به پوست شما بیشتر آمد به این معناست که رنگ پوست شما گرم می باشد اما اگر متوجه شدید که طلای سفید بیشتر به پوست شما می آید یعنی پوست شما سرد می باشد. شما می توانید به مقاله ای که برایتان تهیه کردیم مراجعه کنید و با انواع رنگ ها و اینکه چه نوع رنگی به پوست شما می آید آشنا شوید.

توجه به فصل:

حتما به فصلی که قرار است متناسب با آن مانتو بخرید توجه داشته باشید.بهتر است در فصل تابستان و زمانی که هوا گرم می شود از رنگ های شاد و خنک استفاده کنید. اما در فصل های سرد و زمستان انتخاب رنگ های گرم مناسب می باشد. رنگ سبز ، صورتی ملایم، آبی و … جزء رنگ های خنک می باشند و رنگ های نارنجی، قرمز و قهوه ای جزء رنگ های گرم هستند.

توجه به اینکه چه لباس هایی دارید:

بهتر است قبل از رفتن به خرید مانتو دخترانه حتما به سراغ کمد لباس هایتان بروید و با دقت به لباس هایتان توجه کنید و در ذهن خود مرور کنید که بیشتر لباس ها و روسری هایی که دارید چه رنگی می باشند توجه به این نکته باعث می شود که مانتویی را که می خرید در طیف رنگی سایر لباس هایتان باشد و به آن ها بیاید.

جیب دار باشد:

مانتو جیب دار

مانتو جیب دار

توجه به جیب مانتو یکی از نکاتی است که باید هنگام خرید مانتو دخترانه آن را در نظر بگیرید داشتن جیب های جادار و یا معمولی یک امتیاز مثبت  برای مانتو دخترانه می باشند زیرا دخترها بیشتر وسایل خود از جمله رژلب و … را داخل جیب هایشان می گذارند و بعضی ها هم عادت دارند که دستشان را داخل جیب هایشان بکنند.

داشتن طرح های بانمک:

بیشتر دختر ها با داشتن مانتوهایی با طرح های ریز و با نمک خوشحال می شوند و انگیزه می گیرند سعی کنید مانتوهایی را بخرید که دکمه های زیبا و گلدوزی های ریز و جذاب استفاده کنید و اگر مانتو شما ساده است می توانید از سنجاق سینه استفاده کنید.

از کسی تقلید نکنید:

ممکن است مانتویی که به دوست شما می آید اصلا مناسب شما نباشد و به شما نیاید زیرا سایز و فرم بدن هرکس متفاوت است بنابراین هنگام خرید مانتو دخترانه به این نکات توجه کنید.

مانتو راحت و یا جلو بسته انتخاب کنید:

مانتو راحت و یا جلو بسته

مانتو جلو بسته

انتخاب کردن یک مانتو جلو بسته اصلا کار سختی نیست و شما می توانید به راحتی آن را خریداری کنید و از پوشیدن آن مانتو لذت ببرید.

خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل:

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که اینترنتی خرید می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که به فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بروید و آن جا مانتو دلخواه خود را انتخاب کنید زیرا تنوع  مدل در آنجا زیاد است و شما می توانید با خیال راحت از آنجا خرید کنید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه