لیپوماتیک

2 سال پیش
لیپوماتیک

همه افراد به خصوص بانوان در هر سنی به زیبایی اندام و چهره خود اهمیت بسیار زیادی می‌دهند. این روزها در پی پیشرفت تکنولوژی، عمل‌های جراحی زیبایی اندام و چهره به یک امر معمول تبدیل شده است. روش‌های جراحی زیبایی متعددی وجود دارد که افراد برای رسیدن به چهره دلخواه و اندام متناسب خود به آن‌ها روی می‌آوردند. در بین این عمل‌های زیبایی، برخی از آن‌ها تهاجمی و برخی غیرتهاجمی هستند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که رویای داشتن چهره و استایل زیبای خود را در ذهن می‌پروانید، احتمالا نام لیپوماتیک به گوشتان خورده است. لیپوماتیک یکی از انواع عمل‌های زیبایی است که به دلیل عوارض کم جزو روش‌های غیر تهاجمی محسوب می‌شود. این روش جراحی مزایای بسیاری با خود به همراه دارد. به همین دلیل این روزها بیشتر افراد به جای عمل‌های زیبایی صورت و پیکرتراشی‌های اندامی این روش عمل جراحی را انتخاب می‌کنند.

لیپوماتیک نیز خود روشی از جراحی است اما آنچه سبب تمایز این روش با سایر عمل‌های زیبایی شده راحتی، غیر تهاجمی و‌ سرپایی بودن این عمل است. هر روش در عمل‌های زیبایی مزایا، معایب و عوارض خاص خود را دارد. در این روش جراحی شما بیشتر شاهد مزایای آن هستید و معایب قابل توجهی در آن دیده نمی‌شود. این جراحی ایمن و مطمئن است، درد ناچیزی دارد، دوره نقاهت آن کوتاه است و جراحی بدون بیهوشی عمومی و کاملا بدون خونریزی انجام می‌شود. این روش ترمیم زیبایی مناسب آن دسته از افرادی است که ترس از روش‌های جراحی شانس داشتن چهره و اندام زیبا را از آن‌ها دور کرده است. در این روش از دستگاه مخصوصی استفاده می‌شود که دارای تمام استانداردهای جهانی است و از به روزترین متدهای روز دنیا می‌باشد.

دستگاه لیپوماتیک

آنچه زیبایی و سلامت چهره و اندام افراد را به خطر می‌اندازد چاقی بیش از حد و تجمع چربی زیر پوست و افتادگی و شلی پوست در پی کهولت سن می‌باشد. از آنجا که عمل‌های پیکرتراشی با هدف حذف بافت‌های چربی زائد در بدن انجام می‌شود، می‌توان لیپوماتیک را جایگزین بدون ریسک جراحی‌های پیکر تراشی و جراحی‌های مربوط به جوانسازی چهره قرار داد. اما نکته اینجا است چگونه می‌توان حجم زیادی از بافت‌های چربی را بدون بخیه و خونریزی از بین برد. این دستگاه از لوله‌هایی به نام کانولا تشکیل شده که با ایجاد لرزش و ارتعاشات سه بعدی چربی‌ها را از هم جدا می‌کند و پس از تجزیه چربی‌ها به ذرات ریز با مکش، آن‌ها را از زیر سطح پوست خارج می‌کند.

لیپوماتیک صورت

این روش جراحی در زیباسازی ترکیبات صورت به فراوانی استفاده می‌شود. بسیاری از افرادی که از شلی پوست، افتادگی پلک، تجمع چربی زیر و پشت پلک، غبغب و سایر نقاط ضعف چهره خود رنج می‌برند، می‌توانند به صورت سرپایی با یک بی حسی ساده و با استفاده از این روش درمانی چهره خود را شاداب و سرحال کنند. حذف چربی‌های صورت و گردن مانند غبغب تغییر چندان محسوسی در ساختار چهره ایجاد نمی‌کند، بلکه با جوان سازی و طراوت پوست حس سر زندگی به چهره شما می‌بخشد. یکی ارزان ترین خدمات این روش جراحی، لیپومانیک غبغب است. غبغب در واقع به پوست شل زیر فک پایین یا زیر چانه گفته می‌شود که بر اثر تجمع چربی ایجاد شده و با چاق نشان دادن صورت، سن افراد را بالا می‌برد.

مزایای لیپوماتیک غبغب

در  تکنولوژی لیپوماتیک غبغب با بی‌حسی موضعی طی یک عمل سرپایی و با استفاده از نیروی لرزش سه بعدی، چربی‌ها به صورت یکنواخت و موثر از بین می‌روند. این روش جراحی کاملا بدون درد، بدون ایجاد خط سوختگی یا هر گونه کبودی و آسیب بافتی می‌باشد. علاوه بر تجزیه و از بین رفتن چربی‌ها، ویبره و لرزش، کلاژن پوستی را تحریک کرده و سبب سفتی و صافی پوست می‌شود. این عمل نهایت ۴۵ دقیقه طول می‌کشد و دوران نقاهت آن به دو الی سه روز محدود می‌شود.

کلینیک حس نو

این روزها در پی افزایش تقاضا و رغبت افراد به عمل‌های زیبایی کلینیک‌های بسیاری در سطح شهرها در این حوزه خدمات رسانی می‌کنند اما آنچه که به کلینیک حس نو برتری بخشیده است، برخورداری از تیم مجرب و متخصص پزشکی، بهرمندی از جدید‌ترین تکنولوژی روز دنیا و ارائه خدمات زیبایی باکیفیت و تضمین شده است. رزومه کاری و سابقه درخشان این کلینیک خود مهر تأییدی بر اعتبار و ارزش این مجموعه می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به شرایط جراحی زیبایی لیپوماتیک هزینه‌ها، مراقبت‌های قبل و بعد عمل و سایر اطلاعات تکمیلی وارد سایت کلینیک حس نو شوید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه