راه اندازی خط تولید زغال فشرده یکی از شغل های پرسود

2 سال پیش
خط تولید زغال فشرده

راه اندازی خط تولید زغال فشرده ( زغال چینی ) یک صنعت جدید مخصوصا در کشور های خاورمیانه محسوب میشود ، که به دلیل مصرف زیاد و دائم زغال فشرده دارای بازار خرید و فروش بسیار خوبی می باشد. یکی از دلایل اصلی درآمد و سود زیاد این کسب و کار ، ارزان بودن و فراوانی مواد اولیه آن است، مواد اولیه این محصول خاک اره ، خاک زغال و چوست گردو میباشد. تمامی مواد اولیه به آسانی و به وفور قابل تهیه است.

علت بعدی تهیه دستگاه های تولید زغال و فراهم آوردن شرایط شروع این کسب و کار نسبت به بقیه مشاغل ساده و کم هزینه تر میباشد. درواقع شما با سرمایه ای اندک صاحب یک بیزینس تولیداتی میشوید که پتانسیل زیادی نیز در صادرات و ارزآوری دارد.

خط-تولید-زغال-فشرده

بازار خرید و فروش زغال فشرده

حجم بیشتری از زغال فشرده ای که تولید می شود، برای مصارف داخلی است .

رستوران ها ، سفره خانه ها ، چایخانه ها ، طباخی ها و آشپزخانه ها ، به طور دائمی نیازمند تهیه زغال هستند، و از مشتریان همیشگی زغال فشرده می باشند.

زغال فشرده یا زغال چینی یکی از پرمصرف ترین محصولات در صنعت زغال و بازار دخانیات میباشد. اگر بخواهیم درمورد بازار داخلی صحبت کنیم در کشور ما ایران در تمامی شهر ها قهوه خانه ها و کافه های سنتی بسیاری در حال فعالیت میباشند و در اکثر مواقع هم بیشتر این کافه ها مشتری های دائمی و زیادی دارند. قلیانی که در این کافه ها سرو میشود اصلی ترین مواد مصرفی آنها زغال فشرده میباشد که بدون این زغال این سفارشات قلیان قابل تهیه نیستند . بنابر این در بازار داخلی همیشه نیاز به این محصول هست و خواهد بود.

صادرات-زغال-فشرده

در بازار خارجی ( صادرات ) در کشور های همسایه ما بسیاری از مردم و مصرف کنندگان این نوع زغال را برای پخت کباب و باربیکیو بیشتر استفاده میکنند. همچنین در کشور های عربی از نوع حبه ای این زغال نیز برای مصارف قلیان خود به کار میبرند پس درواقع بازار صادرات خوبی نیز نسیب تولیدکنندگان زغال فشرده میشود.
یکی از اصلی ترین دلایل افزایش فروش این نوع زغال ، ممنوعیت تولید زغال سنتی میباشد که این ممنوعیت به این دلیل است که برای تولید زغال سنتی و تهیه مواد اولیه آن که چوب میباشد باید درختان را قطع کنند تا بتوانند چوب تهیه کنند . بنابر این استفاده از زغال فشرده نسبت به زغال سنتی هرروز بیشتر و بیشتر میشود.

 

حفاظت از محیط زیست با تولید زغال فشرده

یکی از جذاب ترین خصوصیت های این کسب و کار بازیافتی بودن متریال استفاده شده در خط تولید میباشد ، تمامی مواد اولیه ای که برای تولید زغال فشرده استفاده میشود همگی مواد بازیافتی و بدون استفاده میباشند مثل خاک اره ، خاک زغال و پوست گردو که همه این مواد درواقع دورریختنی هستند و در خط تولید زغال فشرده دوباره استفاده میشوند

تفاوت اصلی زغال فشرده با زغال سنتی در همین خصوصیت هست ، برای تهیه زغال سنتی از تکه های چوب استفاده میشود و برای استفاده از تکه های چوب و سوزاندن آنها باید ابتدا درختان را قطع کنند و به طبیعت آسیب برسانند اما در روند تولید زغال فشرده اینچنین نیست.

نکاتی درباره تجهیزات مورد نیاز برای تولید زغال

درست است که برای تولید زغال نیازی به مدرک آکادمیک ندارید اما باید جهت اطمینان کار حتما در دوره های آموزشی شرکت نموده تا با اطمینان بیشتری در این مسیر گام بردارید.

نکته دیگری که دارای اهمیت زیادی می باشد محیط کارگاه یا سوله شما می باشد.

بدیهی است که محیطی که شما در آنجا با دستگاه های سنگینی که با گاز و گازوئیل و مواد دیگری

که احتمال خطر وجود دارد سر و کار دارید باید محیط را آماده نموده و از پیش آمد اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد جلوگیری نمایید مثلا از اتصال انشعابات برق و گاز و آب اطمینان

حاصل فرمایید.

سعی کنید از افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص لازم را دارند مشاوره بگیرید تا با آمادگی کامل وارد این حرفه شوید.

شرکت ابر زغال ایرانیان سال ها در این زمینه تجربه داشته و دارای مشاورانی مجرب می باشد که جهت راهنمایی شما در این زمینه از طریق خطوط ارتباطی ما پاسخگو خواهند بود.

سه خدمات اصلی شرکت ابر زغال ایرانیان برای تولیدکنندگان و کارآفرینان

یکی از دغدغه های اصلی و مهم کسانی که میخواهند این بیزینس را شروع کنند دغدغه پیدا کردن بازار فروش میباشد که شرکت ابر زغال ایرانیان با قرارداد رسمی زغال تولید شده توسط تولیدکنندگانی که خط تولید را از این شرکت تهیه کرده اند میخرد . یعنی شما زغال های تولید شده ی خود را به خود شرکت ابر زغال میفروشید
مزیت بعدی یک ماه آموزش رایگان برای تمام مشتریانیست که میخواهند این کسب و کار را شروع کنند تا سریع تر و بهینه تر آموزش ببیند و خطاهای گذشتگان را تکرار نکنند

و در آخر تامین مواد اولیه توسط شرکت ابر زغال ایرانیان آن هم به صورت رایگان . شرکت ابر زغال تضمین میدهد که مواد اولیه شما را نیز جهت تسریع در سودآوری و اصطلاحا به راه افتادتان در اختیارتان قرار دهد.
یک ماه آموزش رایگان ، تامین مواد اولیه مورد نیاز به صورت رایگان و خرید زغال های تولید شده سه خدمت اصلی شرکت ابر زغال به مشتریان خود میباشد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه