دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه یا چشم ماهی

2 سال پیش
دوربین مداربسته 360

دوربین نظارت ۳۶۰ درجه همراه با تعدادی از کاربردها و مزایای بسیاری برای استفاده شما عزیزان که به دنبال حفظ امنیت هستید, عرضه می شود. دوربین های مداربسته ۳۶۰ درجه (معروف به Fish Eye) در حال حاضر بخش کوچکی از صنایع امنیتی و نظارتی را بازی می کنند و داشتن بهترین دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه برای هر ایرانی نیاز مهمی است.

خوشبختانه، برای کسانی که علاقه مند به قابلیت های نظارت تصویری دوربین ۱۸۰ درجه و ۳۶۰ درجه می باشند، می توانید در این مقاله آموزشی تمام نکات مهم خرید دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه را به صورت دقیق و حرفه ای آموزش ببینید بنابراین قبل از اینکه اقدام به خرید این دوربین فوق العاده کنید حتماویژگی های این محصول را بیشتر بدانید.

دوربین 360 درجه

کاربرد دوربین نظارت ۳۶۰ درجه چیست؟

دوربین های مداربسته Fisheye از منظره دوربین مداربسته دید ۳۶۰ درجه ای چشم انداز پانوراما را ارائه می دهند. این نوع دوربین مداربسته اغلب برای حفاظت و نظارت بر مکان های گسترده ای که یک منطقه جغرافیایی وسیع را پوشش می دهند استفاده می شوند مثلا تصویر زیر یک نمونه از تصاویری دوربین ۳۶۰ درجه است که کاملا یک خیابان را نشان میدهد.

بهترین دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه

برای اینکه بتوانید بهترین دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه را انتخاب کنید باید فاکتورها و معیارهای زیر را مورد ارزیابی قرار بدهید تا با در نظر گرفتن این معیارها بهترین انتخاب را داشته باشید:

معیارهای انتخاب بهترین دوربین ۳۶۰ درجه:

  • لنز دوربین: اصلی ترین قطعه در دوربین های مداربسته ۳۶۰ درجه لنز آنها می باشد، هرچقدر لنزهای  دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه دارای کیفیت بالاتر و اصطلاحاً مگاپیکسل بیشتر داشته باشد تصاویر شما دارای کیفیت بسیار بیشتری خواهد شد.
  • شکل ظاهری بدنه: دوربین های ۳۶۰ درجه در شکل های مختلف در بازار عرضه شده است که به تناسب محل استفاده شما می بایست دوربین مداربسته لامپی و یا دوربین مداربسته پاناروما استفاده کنید،  دقت کنید که دوربین های مداربسته ۳۶۰ درجه تنها در دو شکل گفته شده تولید شده است.
  • نرم افزار: مهمترین معیاری که برای دوربین های ۳۶۰ درجه باید در نظر بگیرید نرم افزار دوربین ۳۶۰ درجه می باشد زیرا این نرم افزار تعیین کننده ی کیفیت و امکانات دوربین شما هست، در بازار ایران نرم‌افزارهای زیادی از جمله V380، ICSEE ,Home eye ,Esoo Cloud وجود دارد. که بهترین آن نرم افزار V380  می باشد.

همچنین لازم است که گارانتی این دوربین را حتما دریافت نمایید، زیرا بهترین دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه حداقل ۱ سال گارانتی باید داشته باشد.

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه یا چشم ماهی

دوربین مداربسته چشم ماهی نام دیگر دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه است است از نامگذاری آن کاملا مشخص است که به علت دید کاملا وسیع ۳۶۰ درجه مانند چشم ماهی عمل کرده و می تواند تمامی نقاط اطراف محل نصب دوربین مداربسته را به صورت کامل نشان دهد.

دوربین مداربسته AHD چیست

نسل ۲ دوربینهای مداربسته مبتنی بر ارسال اطلاعات به صورت کد شده بر روی بستر کابل کواکسیال می باشد، دوربین مداربسته AHD  با کیفیت ۱ مگاپیکسل، ۱.۳ مگاپیکسل، ۲ مگا پیکسل و اخیرا ۴ و ۵ مگا پیکسل نیز در بازار ارائه شده اند، هرکدام از این دوربینهای مداربسته دارای کیفیت های متفاوتی بر اساس نوع برد درونی انها می باشد، بنا به خواسته شما از هر کیفیت دوربین مداربسته میتوان انها را نصب دوربین مداربسته و راه اندازی نمود.

AHD CCTV یک استاندارد نظارت تصویری تلویزیونی با  کیفیت بالا است که از کابل کواک برای انتقال ویدئو HD از دوربین های مداربسته به DVR ها استفاده می کند. AHD از قطعنامه های ویدئویی HD 720p و ۱۰۸۰p پشتیبانی می کند.

دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته دیجیتال چیست

دوربین مداربسته AHD یکی از دوربینهای دیجیتال می باشد که نسبت به سایر دوربینهای دیجیتال مانند CVI , TVI پر کاربردتر می باشد و تمامی دستگاه های DVR آن را پشتیبانی می کند.

استخدام نصاب دوربین مدار بسته در تمامی شهرها

این شغل یکی از شغل های بسیار پردرآمد در سال ۱۴۰۰ بوده است و خیلی از شرکت ها و سازمان ها ویا اشخاصی که به صورت دور کاری کار می‌کنند، توانسته اند درآمد های خوبی داشته باشند. برای اینکه شما بتوانید یک نصاب دوربین مدار بسته حرفه ای شوید علاوه بر تجربه، لازم است که برخی از علم های آکادمیک و دانشگاهی را نیز آموزش ببینید.

اگر تخصصی در این حوزه ندارید اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید با مطالعه مطالب وبلاگ سایت این شرکت، یکسری مفاهیم پایه را یاد بگیرید ودر صورت تایید مدیریت، به صورت کارآموزی با این شرکت همکاری کنید. جهت اطلاع از شرایط کارآموزی با شماره های درج شده در داخل سایت تماس بگیرید.

یک نصاب دوربین خوب باید نسبت به علم برق و الکترونیک و همچنین نحوه سیم کشی و اجرای سیم کشی ساختمان ها تسلط کافی را داشته باشد اطلاعاتی در مورد رشته فنی و مهندسی برق الکترونیک داشته باشد، علاوه بر برق الکترونیک باید نسبت به فیلم شبکه کامپیوتری، زیر ساخت های شبکه و همچنین اینترنت تسلط کافی را داشته باشد زیرا جدیدترین تکنولوژِی‌های دوربین مدار بسته بر بستر شبکه های کامپیوتری بوده و شما لازم است که برای اینکه یک نصاب بسیار موفق باشید نسبت به این قضیه، اطلاعات کاملی داشته باشید.

درآمد شغل نصاب دوربین مدار بسته

معمولا نصاب دوربین مدار بسته برای هر پروژه متناسب به حجم پروژه مبالغ مختلفی را اخذ می‌کنند ولی در نظر داشته باشید که یک نصاب در طول ماه توانایی اجرای ۱۰ الی ۱۵ پروژه متوسط و کوچک را دارد و در صورتی که پروژه های بزرگتربه ایشان سپرده شود، توانایی اجرای ۵ تا ۱۰ پروژه بزرگ را دارد.

جواب کامل نسبت به درآمد حدودی یک نصاب دوربین مدار بسته، این است که نصاب ها می‌توانند بنا به حجم کاری خود از مبلغ   ۲۰ میلیون تومان الی ۸۰ میلیون تومان در ماه از این شغل وهمچنین از نصب سیستم های حفاظتی ویا نصب دزدگیر درآمد داشته باشند.

در صورتی که شما فعالیت بسیار بیشتری در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی داشته باشید، مطمئنا می‌توانید به درآمد های بالاتری نیز برسید زیرا نصب دوربین مدار بسته امروزه در تمامی اماکن الزامی شده است ویکی از نیاز های پراهمیت زندگی مردم است. اکثر مردم جهت افزایش امنیت محل مورد نظر خود اقدام به نصب دوربین می‌کنند. همچنین زندگی های آپارتمانی رو به گسترش است و نصب دزدگیر برای منزل خو محل کار نیز یکی از نیاز های اساسی شهر نشینان شده است بنابراین شما میتوانید با انتخاب این شغل به یک درآمد پایدار و بسیار قابل توجه برسید.

استخدام نصاب دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY طلایه دار نصاب دوربین مداربسته در ایران با روزانه بیش از دهها پروژه نصب دوربین مداربسته در تهران میتوانید اطمینان حاصل نماید که نصب دوربین مداربسته توسط بهترین و با جربه ترین نصاب دوربین مداربسته انجام خواهد شد و دارای پشتوانه قوی فنی در حوزه خدمات پس از فروش میباشد.

خدماتی که ما ارائه میدهیم:

تیم تخصصی ما از تولید دوربین مداربسته ، اسمبل دوربین مداربسته ، فروش عمده دوربین مداربسته ، فروش تکی دوربین مداربسته ، نصب دوربین مداربسته ، تعمیر دوربین مداربسته و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته را ارائه میدهیم.

چرا فروشگاه ما :

ما ادعایی در خصوص اولین بودن نداریم، ولی در خصوص بهترین و با کیفیت ترین دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته در تهران بهترین هستیم.

سابقه ما در حوزه دوربین مداربسته:

ما سابقه طولانی در خصوص دوربین مداربسته داریم و با بروزترین استانداردهای دوربین مداربسته در ایران برای شما تمام نیازهای سیستمهای حفاظتی را یکجا جمع کرده ایم.

با انتخاب نصاب دوربین مداربسته متخصص  شما بهترین کیفیت و کمترین هزینه را پرداخت خواهید کرد، بهترین نصاب دوربین مداربسته را از ما بخواهید. ۶۶۷۶۲۴۴۹

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه