کیش و استانبول دو مقصد محبوب گردشگران ایرانی

11 ماه پیش
کیش و استانبول

کیش و استانبول دو مقصد محبوب گردشگران ایرانی برای ریکاوری و خرید است، با توجه به اینکه تور زمینی استانبول و تور هوایی کیش تفاوت قیمتی با هم ندارند. برای خیلی از مسافرین دغدغه انتخاب تور زمینی استانبول یا تور هوایی کیش پیش میاید.

تور کیش اقتصادی

عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت تور کیش اثرگذار است. به عنوان مثال، کیفیت هتل یکی از مهم‌ترین مواردی است که برروی قیمت تور کیش تاثیرگذار است. همچنین در فصل‌های گرم سال، کیش آب و هوای گرم و شرجی دارد و گردشگران کمتری به این جزیره زیبا مسافرت می‌کنند. به همین دلیل قیمت تورهای کیش تا حد زیادی کم می شود.

 

خدمات گردشگری کیش

قطعا هر مسافری قبل از سفر به مقصد خود نیاز دارد تا جاهای دیدنی و مراکز گردشگری شهر را بشناسد تا بتواند با دید بازتری سفر کند و مکان هایی را که دوست دارد ببیند و از سایر مکان هایی که علاقه ای به دیدن آن ها ندارد تمایز بدهد، چون اغلب مسافرینی که به جزیره کیش می آیند از تور ها استفاده می کنند و زمان تور ها محدود است.چندی از جاذبه های گردشگری کیش شامل : کشتی یونانی، شهر زمینی کاریز، آکواریوم کیش،هر حریره و …. می باشد.

 

تور زمینی استانبول

تور زمینی استانبول انتخاب دیگری برای سفر به استانبول است. امّا مزیت و عیب آن شامل:

از مزایا آن میتوان به اقتصادی بودن آن، و از معایبش میتوان به طول زمان ۳۶ ساعته آن نام برد. لذا خیلی از دوستان به سبب قیمت به نسبت پایین این تور از این فاصله به نسیت زیاد چشم پوشی میکنند و اقدام به رزرو تور استانبول زمینی با اتوبوس میکنند.

 

جاذبه های گردشگری استانبول

استانبول شهری در ترکیه است که دو قاره اروپا و آسیا واقع گردیده است. خوشبختانه و یا متاسفه یکی از مسیر های گردشگری مهم سفر ایرانیان به این شهر است.

لذا هم نیازی به ویزا برای افراد ایرانی ندارد و هم از نظر قیمتی به نسبت دیگر مسیر های خارجی هزینه کمتری را دارد. از خدمات و جاذبه های گردشگری هم که نگم براتون. از خرید به صرفه گرفته تا اجناس مارک با کیفیت بالا. چندی از جاذبه های گردشگری این شهر شامل:

مسجد ایاصوفه، میدان تکسیم، کاخ توپکاپی، مشجد آبی، بازار بزرگ، بازار ادویه، کلیسا چورا و …. نام برد.

جاذبه های گردشگری استانبول

تور زمینی استانبول یا تور هوایی کیش

تور کیش لحظه آخری و تور زمینی استانبول به دلیل موقعیت جغرافیایی، جاذبه های گردشگری و تاریخی متنوع، امکانات تفریحی هیجان انگیز، مراکز خرید متعدد ، آب و هوا و … دارای جایگاه ویژه ای در میان تمامی مقاصد گردشگری ایرانیان می باشند و با انتخاب هر کدام می توان سفری متفاوت و خاطره انگیز را تجربه کرد. اما اگر بخواهیم از لحاظ هزینه و مقرون به صرفه بودن آن ها را مقایسه کنیم هر دو در یک رنج قیمت قرار دارند.

سیوان دشت آریا، مجری مستقیم و کارگزار رسمی تور کیش و استانبول

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه